ביתר קיימת? - מסתבר שלא.

ביתר קיימת? - מסתבר שלא.

בשבוע האחרונה היו כמה מקרים שביתר היית צריכה להיות על הכותרות. 1. זריקות אבנים עם 8 נפגעים כולל בינוני. 2. זריקות בקב"ת. 3. המון סוכות שהתפרקו מהרוחות. אבל מעניין ששום דבר לא מעניין את עיתון "המודיע". אפילו לא מזכירים את זה בצל צילו של רמז. (מה שמעניין זה שעל בית שמש כן עשו כתבה עם תמונה). נמאס מהעיתון המפגר הזה שכל כולו חתיכת פוליטיקה.

מלבלב

New member
כי הם בעד ביתר. אבל ביתד כנראה

מרחו כותרת על חצי עמוד. ככה זה עובד `המודיע` נגד מודעין עלית, ו`יתד` נגד ביתר

יש לך ברירה

אתה לא חייב לקנות המודיע. ותאמין לי שהם יסתדרו טוב גם בלעדיך.

מלבלב

New member
יש הרבה מה לעשות

כמו לפתוח עיתון יומי בלתי תלוי, במפלגה או בדברים אחרים

תנסה לפתוח עיתון

היו הרבה חכמים כמוך שרצו לפתוח עיתון בלתי תלוי. אבל כנראה שבמחנינו זה לא שייך.

מלבלב

New member
זה שהוא לא פתח היו כמה סיבות

א. אז הוא התחיל אם עצרת השבת. ב. כנראה שהוא שאל רבנים והם אמרו לו שלא יפתח את העיתון. ג. אולי הוא רק רצה לעבור את עיתון יום השישי.

יש לך ברירה

אתה לא חייב לקנות המודיע. ותאמין לי שהם יסתדרו טוב גם בלעדיך.

bluestar 777

New member
כבוד הוא לנו

לא להיזכר בבטאונם של הבריונים האלו... אנו מסתדרים היטב גם בלי הדיווחים המשוכתבים שלהם... אגב, אשה מתושבות ביתר איבדה את עינה בהתקפת האבנים אז, היא כאמור לא נמנית על חסידי גור, לכן לא הוזכר שם דבר פציעתה... מצער להיווכח שלמרות היחס הזה, תושבי ביתר רצים ביום בחירות לקלפיות להשליך את הג`... תשארו בבית, חבל על הטירחה.

יiסי ה

New member
בחורצ'יק

אתה רוצה שאני יספר לך על מעללי יתד? תאמין לי אם על המודיע אפשר לכתוב ספר, על יתד אפשר לעשות אנציקלופדיה שלמה.

bluestar 777

New member
זו נבילה וזו טריפה...

למרות שאני קרוב יותר לחוגי המודיע... צריך לבטל את היומונים מטעם, פשוט להחרים אותם, ולעודד הקמת עיתון בלתי תלוי דוגמת בקהילה.

למעלה