ביקשתם סט חדש?

zepter

New member
ביקשתם סט חדש?

לא??????????? לא נורא, אז קבלו שניים!! פותחים בלהיטים, להגביר את הווליום, מגיע אליכם 3 חודשים לפני השחרור חח, אני והמקלדת הלכנו מכות קצת
rsm-78838684/hits_set_24.15.07_by_zepter ממשיכים ב-80-90, כמיטב המסורת... rsm-78496317/80s_electroset_by_zepter-Vol.something תהנו ובתגובות !!

Adir Malka

New member
תודה שלומי!! כנס..

חח לא הולך לי עם הקוד של הרפיד.. שלח לי בפרטי בקשה...

chen2212

New member
אוהבת אוהבת אוהבתתתתת :)

אין מה להגיב ולהוסיף יותר מדי על עבודות קודש..חחח.... סטיםם חזקיםםםםם ומושקעיםם!! תודדדדההה!!

dj ronix

New member
אני אוהב אותך שלומי !!!

כמה פעמים אמרתי לך כבר שאני אוהב אותך אחי!!! אם לא אז אני יגיד שוב... אני אוהב אותך אני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותךאני אוהב אותך

zepter

New member
פלייליסט עוד יגיע

קח ת INSOMNIA בינתיים
http://www.fileflyer.com/view/MWG9oAb

מה קורה המפקד ../images/Emo8.gif אפשר עזרונת ?

set_24.15.07_by_zepter יש מצב שאתה מעלה לי את השיר שבדקה 47 ? או לפחות את השם?

mindfire

New member
איייייי יאייי יאייייייי שלומי!

מה נשמע איש אבוד??? לא הייתי פה מלא זמן.. סט תותח אחי אהבתי מאוד! באיזה תוכנה אתה משתמש? מחר סט חדש שלי פה.. להיטים.. חדשים.. אוהב אותך אחי דבר איתי במסנ!

zepter

New member
מנסה חח

עדיין מחכה שתחזור מהאוטו:
בMIXMEISTER ד"א מחכה כבר לסט שלך אחי !!!! ודבר איתי, התגעגעתי כבר!

למעלה