ביקור אחרי זמן מה

h e l e n a 1

New member
ביקור אחרי זמן מה../images/Emo68.gif../images/Emo24.gif

שלום לחבסרי הפורום - הוותיקים הנכבדים והחדשים הנחמדים. אחרי זמן מה נכנסתי לפורום כדי לחלוק איתכם חוויה יצירתית שעברתי עם התלמידיי בסדנה לניפוח זכוכית (האהובה עליי ). במסגרת של "טיול שנתי" יצאנו לכיוון תל אביב לפני כשבועיים והתארחנו בין היתר אצל מעין פייגין המקסימה. בתפריט קיבלנו הדגמה, הסברים מפורטים מאוד על האופן היצירה, על התכנון היצירה, על יצירה בצוות (כידוע, ניפוח זה כמעט תמיד יצירה בצוות). הכרנו אססיסטנטית מדהימה , אורית, תלמידת בצלאל. אחרי המנה העקרית קיבלנו את ה"דובדבן שבקצפת" - התלמידים (או לפחות חלק מהם) שאף פעם לא נגעו בעסייה בזכוכית חמה (בסדנה שלי הם לומדים זכוכית קרה ורק חלק קטן לומד גם זכוכית חמה) יצרו משקולת נייר. ההתרגשות ממפגש עם חומר חם היתה גבוהה. אפילו התלמידה ה"צעירה ביותר" (בסה'כ מסביב לגיל 70) נסחבה לתוך הזרם של התלהבות ויצרה יצרה יפייפיה. הסיכום שהגענו עליו - את האהבה לזכוכית היא נצחית. אני מצרפת מספר תמונות של וולדיסלב אברגמוב ומקווה שתהנו גם אתם. ילנה

h e l e n a 1

New member
הכדור של מעין שברגע אחרון

תעפוך לתדהמה של תלמידיי לצלחת. מי שמכיר את התהליך יודע שהפלא הוא בסוף העבודה. מעין שמרה את הסוד עד הרגע אחרון.

h e l e n a 1

New member
מנסים ליצור צורה מושלמת

קיבלנו הסבר לגבי סוג העיתון המועדף כדי לשרוף : הכי טוב לשרוף את ה"ארץ". אל תצחקו ואל תתפסו אותי בדעות פוליטיות. ההסבר הוא פשוט: חוסר צבע. הצבע של עיתון פוגע בזכוכית

h e l e n a 1

New member
ולסיום - מקרוב../images/Emo140.gif

בתקווה שעשיתי לכם חמים בלב ביום קצת חורפי ילנה

oritt3

New member
יופי של חוויה הייתה לכם יילנה

והתוצאות גם הן יפהייפיות.
אגב-יש עכשיו בגלריה מלאור בקיסריה תערוכת קבוצתית בהשתתפות מעיין.

mnoya

New member
תודה על השיתוף

גם אני לקחתי אליהם את תלמידי לפני 3 שנים - ואכן היה מרתק!

ברשר

New member
תודה על השיתוף, עברתם תהליך מרתק../images/Emo106.gif../images/Emo28.gif

למעלה