ביקורת שלי על הדיסק של כוכב נולד 3

ערן1987

New member
ביקורת שלי על הדיסק של כוכב נולד 3

הנה הקישור כמה דברים על הכתבה: 1)כל מה שכתוב מתחת לתמונות נכתבו ע"י העורכת 2)הורידו לי את המשפט הזה:"זו לא אשמתך, אלא אשמתם של הגנים שלך שנתנו לך את הקול הזה" (על אוהד אלישע,זה היה אמור להיות בסוגריים) 3)"מישהו יכול להסביר לי איך השיר הכי שווה שבוצע בכל עונות התוכנית לא מופיע בדיסק?)" גרר,העורכת הזו! כתבתי שזה הביצוע "הכי בולט ושונה",היא שינתה את זה.. אני בכלל לא אוהב את השיר הזה 4)"הכעיס אותי מאוד עניין השגיאות שלו בשירים, אבל למרות זאת הוא שר מצויין." את זה אני בכלל לא כתבתי

Rincewind

New member
זה לא קצת מאוחר לכתוב על זה?

האוסף של כוכב נולד כבר איבד את המומנטום שלו..

ערן1987

New member
הדיסק עצמו יצא בערך שבועיים אחרי

הגמר,והכתבה עצמה מוכנה כבר שבועיים ועלתה רק אתמול(ו"תודה" לעורכת על הדחייה המעצבנת) בקיצר,לא באשמתי

דיסק מאכזב

לא הכניסו הרבה ביצועים טובים דיסק משעמם לעומת העונות הקודמות

Rincewind

New member
דיסק עונה 2 היה מעצבן

היו המון ביצועים הרבה יותר מוצלחים שלא נכנסו.

ערן1987

New member
בתוכניות כאלה תמיד יהיו כאלה שיהיו

מרוצים וכאלה שלא,זה למה ההפקה מנסה לגוון כמה שיותר(כדי שאנשים יקנו את הדיסק והם ירוויחו כסף,דה שיואו כזה!)

ערן1987

New member
העונה הזאת באמת פחות טובה לעומת

הקודמות? אני לא ציפיתי בהן ככה שאני לא יודע אם זה נכון,אבל שמעתי את זה כמעט מכל מי שצפה בכל העונות

לדעתי עונה 3 טובה מהשנייה

גם מבחינת הביצועים וגם מבחינת רמת ההתעניינות שלי. חבל שלעומת עונה 1, הזוכים בשתי העונות היו שני המתמודדים שהכי שנאתי עוד מתחילת התוכנית.

שירלי לילו ויעל שחר../images/Emo99.gif

britney4u

New member
../images/Emo45.gif רק לגבי המשפט הראשון../images/Emo3.gif

עונה 3 הייתה הכי מעניינת!

"מישהו יכול להסביר לי איך השיר הכי

שווה שבוצע בכל עונות התוכנית לא מופיע בדיסק?" - במשפט הזה, הייתי מתכוון ל"לבדי" המושלם
אחלה ביקורת

ערן1987

New member
יש סיכוי שדיברת על אריאלה?

כי אתה לא עושה את זה בד"כ כשמדברים על כ"נ3

kobbar

New member
וואי מגניב

יש לך קשר עם הדר עוזרי עדיין? איזה תותח. היא בחורה מקסימה.

למעלה