ביקורת קליפים

ביקורת קליפים../images/Emo72.gif../images/Emo113.gif../images/Emo44.gif

והיום מדובר בקליפ המדהים ביותר ביקום, real love.
אין מילים בפי לתאר כמה התרגשתי מהקליפ הזה. הוא כל כך מדהים שבא לבכות. הקליפ צולם לאחר מותו של ג'ון ומשתמשים שם בקולו המוקלט ובקטעי וידאו ותמונות ישנות שלו. בהתחלה רואים תמונה של ג'ון, ואז מתחיל השיר ויש פסנתרים כאלה שעפים באוויר.. רואים את חברי הביטלס פעם ואיך שהם היום וזה מרצד כמו פאזל מקסים
יש כל כך הרבה קטעים שאי אפשר לתאר את כולם, אבל הנה טעימות: א.פול, רינגו וג'ורג' מקליטים את השיר באולפן ומתחבקים.. ב.רואים אותם כשהם היו צעירים ויפים בהופעות, וצחקו וניגנו בגיטרה.. ג. כשעוברים לקטע על ג'ון יש את הקטע מאימייג'ן שיוקו פותחת חלון, ואז החדר מתמלא באור ומתחילות התמונות של ג'ון.. ד.יש את המעבר חצייה באבי רואד, ואז מופיעים בו הפנים של ג'ורג'. ה.לקראת הסוף רואים קטע שג'ון מנגן בגיטרה ברצינות, ואז עושה פרצוף מצחיק כזה וחוזר לנגן בריכוז עם הבעה מלאכית על פניו.^-^ ו.ממש ממש בסוף פול משחק עם הבבואה שלו במראה וג'ורג'\ג'ון מסתכל והוא כל כך חמווד!!
~real love~
אמנם זו "אהבה אמיתית", אבל יוצאים מהקליפ בלב שבור. כשאתה רואה את כולם מאוחדים ומחובקים ועושים כל מיני דברים ילדותיים או מתנשקים עם נשותיהם היפות (לינדה), זה מכניס אותך למין טריפ של "כמה הם מוכשרים ומקסימים" וממש נדמה לך שאתה מכיר אותם ושהם חיים עדיין, ואז כשהקליפ נגמר אתה מבין שזו בעצם סתם אשליה.. אחד הקטעים שיותר ריגש אותי זה הקטע שהתופים והגיטרות המפורסמים שכתוב עליהם "the beatles" עפים באוויר, וכולם מסתכלים לשמיים וזה מרגש כזה.. כאילו כולם יודעים שזו הלהקה הכי טובה בהיסטוריה.. זהו להיום. קליפ חובה, ואם לא ראיתם, בושו לכם ורוצו לקאזה!

דקלה9

New member
תודה!

זו ביקורת נהדרת! תודה שהזכרת לי כמה יפה הקליפ הזה... ועוד בפירוט כזה. כיף לקרוא טקסט שאפשר להזהות איתו כל כך! אני רצה לראות שוב את הקליפ (בפעם המיליון וחמש...)

Another Girl

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo9.gif

כמובן שאם הייתי צריכה לבחור בין הקליפ הזה ל-free as a bird הייתי בוחרת בשני,אבל מבחינת שיר זה אהוב עליי יותר. אה,ו...בושו לכם ורוצו לק***? לא בבית ספרנו

SmallVille Girl

New member
real love!!!

זה השיר הכי אדיר ומרגש שיש ! והקליפ בכלל אוקי אז ככה ההתחלה, באמת מצוינת שהפסנתר יוצא מהים! מהמםםם! הם כאלה חמודים!! פול יושב ומאזין למוזיקה! גון עם החיוך שלו ! רינגו על התופים!! אווו הקטע הכי יפה שהם קופצים ברחוב!! את זה הכי אהבתי ! נ.ב. כול הכבוד על ההשקעה! קבלי ח"ח (חייל חתיך ) :)

r o n i a

New member
מאיזה אלבום השיר הזה?

הקליפ מקסים.... מרגש מאד מאד מאד מי יודע מתי השיר הוקלט?

דקלה9

New member
השיר הוקלט בתחילת 1995

כחלק מפרוייקט "אנתולוגיה" של הביטלס. במקור, הוא הוקלט ע"י ג'ון לנון בסוף 1979. יוקו אונו תרמה את ההקלטה לטובת הפרוייקט והוא מצא חן בעיני שלושת החברים הנותרים. הנה תמונה משותפת שלהם, מאותו סיישן הקלטות
ניתן למצוא אותו בדיסק הכפול "אנתולוגיה 2".

למעלה