ביקורת על "מזטי" ברמת החייל

ביקורת על "מזטי" ברמת החייל

חגגנו לחברתי יום הולדת ביום ראשון האחרון. ביקרתי במזטי כבר מס' פעמים בעבר ותמיד הייתי מרוצה. הפעם הגענו בשעה תשע וחצי בערב למסעדה שהייתה יחסית ריקה. התיישבנו לנו רחוק מאנשים אחרים במסעדה כדי לקבל קצת שקט... אך הטעות שעשינו היא שישבנו קרוב מדי ובמקום נגיש מדיי למלצרים החטטנים והמעיקים!!! שני מלצרים שירתו אותנו במהלך הערב ושניהם היו פלצנים ובלתי נעימים בעליל! דוגמאות מהערב: בעת פינוי המזטים מהשולחן (שהיו מאוד טעימים) חברתי עדיין אחזה במזלג, והמלצר (ששמו אסף נרינסקי)פשוט חטף את המזלג מהיד שלה. בהמשך ספגנו יחס לא נחמד בכלל בעת הזמנת שתייה ולקראת הסוף כאשר לא הזמנו קינוח או שתייה חמה, פשוט הציקו לנו CONSTENTLY להזמין קינוח או שנזמין כבר חשבון ונעוף משם. בסוף, כשקיבלנו את החשבון, החשבונית שהגיעה בתוך צלוחית ממתכת, פשוט נזרקה על השולחן שלנו ביחס מזלזל ופוגע!!! וכמובן שלא אמרו לנו "לילה טוב ותודה" כשיצאנו מהמסעדה. לסיכום: אוכל טעים אבל שירות מזוויע.

בתור אחת שפוקדת את המקום כל שבוע

מה לעשות אני אוהבת שיש לי מגוון מאזטים בארוחה... השירות שלהם תמיד אדיב הזמנתי מנה סינטה ברוטב אגסים שהייתה ממש דוחה בעיני ביקשתי להחליף והמלצר לא חשב פעמיים ומיד לקח את המנה ותוך 5 דקות הובאה לי מנה אחרת שהזמנתי (חזה עוף ג'ינג'ר דבש ושומשום) מנה טעימה בדרך כלל אין לי בעיות איתם אבל בפעם האחרונה שכחו אותנו וחיכינו הרבה לסיבוב נוסף של המזטים אבל חיכינו בסבלנות ואז.. ערכו לנו את השולחן לעיקריות אז אמרנו שאנחנו מקווים שלא יוגשו לנו המנות העיקריות עכשיו, כי הזמנו מזטים ותמיד שואלים אותנו אם להתחיל את ההכנה של העיקריות אז המלצרית אמרה שהיא תבדוק ושהיא תנסה לעכב. אחרי 5 דקות הגיע המלצר עם העיקריות זה היה ממש מרגיז.. כשאמרנו לו הגיעו פתאום מזטים והוא שאל אם להשאיר ולא היה לנו נעים כל כך אז השארנו אבל הוא התנצל והיחס שלו ושל האחרים היה נחמד.. אם כי זה עדיין מעצבן שכל שבוע מתחילה איתנו מלצרית מסויימת והיא תמיד גומרת את המשמרת שלה באמצע הארוחה שלנו ואנחנו נשארים ככה דיי באוויר.. בקיצור אם משהו מכיר מסעדה על אותו קונספט במרכז נשמח להחליף..

למעלה