ביקורת על ההופעה אתמול...

בטריה

New member
ביקורת על ההופעה אתמול...

אתמול הייתי בהופעה של burn ו"כבד קצוץ" במועדון "מקסים" בתל אביב.. ראשונים הופיעו burn שהיו ממש ממש טובים (המתופף שלהם פשוט סוס, זה לא יאומן... yoyoyud וכפיריבוי, ששניכם מתופפים, באמת אני ממליץ לכם ללכת לראות הופעה שלהם... המתופף התותח הזה משאיר אותך בהלם).... הם עשו איזה 10 שירים של דיפ פרפל ועוד איזה אחד של white snake אם אני לא טועה (שלשיר הזה הם העלו זמר אורח, איגור, שהיה ממש מצחיק ושם מעולה)... הם גם ניגנו שיר אחד של זפלין, את since i've been loving you... והיה מעולה... אחרי זה עלו "כבד קצוץ" וניגנו... לעומת פעם שעברה שראיתי אותך וממש התלהבתי מהם, הפעם התאכזתי קשות... הם עשו כמה שירים של מטאליקה (וזה היה נחמד... אני לא מת על מטאליקה אבל הם עשו שירים טובים כמו for whom the bell toles, enter sandman)... אחד של איירון מיידן, כמה של בלאק סבאת ועוד כמה שלא הכרתי... הם נשמעו הרבה פחות טוב מburn, וזה נשמע כאילו הם באו הרבה פחות מוכנים (היו להם טעויות וכו', אבל בקטנה)... מה שבאמת הציק לי זה שהם לא ניגנו זפלין בכלל!!! היה שיר אחד של זפלין בכל ההופעה, ואותו ניגנו burn והם אמרו שזה מאולתר ושהם מנגנים את זה למרות שהם לא תיכננו... אז בלי האילתור הזה לא היה בכלל זפלין!! וזה ממש מעצבן שבאתי להופעה בעיקר בשביל לשמוע זפלין ודיפ פרפל... פרפל היה הרבה והיה מצוין אבל היה סה"כ שיר אחד של זפלין... וזה אירוני שעל הפלייר להופעה היה כתוב בגדול "לד זפלין, מטאליקה, איירון מיידן ודיפ פרפל"... זפלין היו כתובים ראשונים בפלייר והיו כתובים הכי בגדול, ועשו בקושי שיר אחד שלהם! וגם עשו רק שיר אחד של איירון מיידן שגם הם היו כתובים בגדול על הפלייר! אני מרגיש כאילו המארגנים של ההופעה רצו להביא קהל בכל מחיר, אז הם כתבו "זפלין" בגדול כדי שיבואו אנשים אבל בסופו של דבר עשו בקושי שיר אחד שלהם... לסיכום: burn היו מעולים, כבד קמוץ הרבה פחות טובים... והתאכזבתי מאוד מכמות הזפלין שהייתה (שיר אחד? זה בדיחה)... נ.ב. מצטער על המגילה

מסכימה לגמרי..

זה היה כלכך מאכזב. מה זה אמור להביע? הופעת ייחצון לרוני ג'יימס דיו?! באתי לראות מחווה לזפלין, דיפ פרפל, מטאליקה ומיידן ושמעתי כמעט ורק בלאק סאבאת' וכו'. ז"א..הגזימו, באמת. המתופף של burn באמת מעולה.. האיגור הזה היה פשוט קורע :) נשמע כאילו משהו מכרסם לו את הביצים.. אבל חבל שהסולן השתנה. הקודם היה כלכך הרבה יותר טוב. בעיקרון ההרכב של כבד קצוץ ממש אחלה והכל, אבל זה כלכך הרגיז לבוא להופעה ולשמוע משהו אחר לגמרי ממה שכתוב.. כבר תהיתי אם טעיתי במקום או משהו. ואגב, burn כן היו אמורים לבצע לד זפלין. כבד קצוץ היו אמורים לעשות מיידן ומטאליקה.. טוב, לפחות את השירים היחידים שהם כן ביצעו הם ביצעו לא רע בכלל. לדעתי זה דיי בזבוז של 60 ש"ח. שילמדו לכתוב פליירים.

ShikS

New member
וחשבתי לבוא לזה..

פעם הבאה יש מצב שהם ינגנו מה שצריך?

Kfiriboy

New member
וואלה?!

אז מתי ההופעה הבאה??!?!?!?! אני אלך לראות את המתופף
...אבל גם אותך
...בתקווה שתהיה

בטריה

New member
אין לי מושג מתי ההופעה הבאה...

אבל זה מתפרסם פה בדר"כ... ע"י "מועדון הרוק הישראלי"... שאני ממליץ לו בחום לקרוא את התגובה שלי על ההופעה ולעשות משהו בנוגע לזה

electric blues

New member
הוצאת לי את המלים מהפה

בדיוק נכנסתי הנה לכתוב את זה... אז אני אוסיף עוד כמה דברים. קודם כל, באמת כל הכבוד לBURN. הם היו ממש מעולים ואני אשמח לראות אותם מופיעים שוב.המתופף באמת חיה, וגם הגיטריסט מעולה.הבאלנס נטה לטעמי יותר מדי לבאסים ופחות מדי לטרבל אז היה קשה לשמוע את הסולואים של הגיטרה אבל ממה ששמעתי היה אחלה. ובSINCE IVE BEEN LOVING YOU אפשר היה גם לשמוע יותר טוב את הגיטרה ואהבתי את זה
אולי כדאי לו להוסיף פוט-סוויץ' של בוסט לסולואים כדי שישמעו אותם טוב יותר אבל בקטנה... ובאמת התאכזבתי מהחלק השני של ההופעה... אחרי החלק הראשון, חשבתי שכבד קצוץ ינגנו בעיקר זפלין אבל הם לא ניגנו שיר אחד שלהם. רוב השירים שהם עשו היו של להקות שבכלל לא הופיעו בפלאייר... ולפי האורך של ההופעה שלהם והדיוק אפשר היה לראות שהם התכוננו פחות טוב מBURN. ורציתי להוסיף עוד משהו שטיפה אכזב אותי- המחסור בחומר מקורי. אז אמנם ההופעה היתה הופעת מחווה, אבל הייתי שמח אם הם BURN למשל, שהיו מעולים היו מוסיפים איזה שני שירים משלהם... אבל בסה"כ, למרות שכתבתי פה בעיקר את מה שלא היה טוב, נהניתי מההופעה. BURN היו מעולים! ואני מקווה לשמוע מהם שוב!

למעלה