ביקורת על בקצה ההר

מודימוד

New member
ביקורת על בקצה ההר

לפי דעתי בקצה ההר הוא דיסק טוב הוא שונה מאוד מהדיסקים הקודמים של גוב הוא פחות קצבי ופחות ג'אזי אבל צריך להתרגל אליו אני מאוד אוהב את רצועה 5 וכמובן את בקצה ההר שהוא שיר חזק

תודה

יש מצב להרחבה רצינית כדי שנוכל לעשות סיפתח למדור סקירות אלבומים במאמרים?

הוד11

New member
אני ינסה

שם האלבום: בקצה ההר שנה: 2005 באלבום המפיק המוסיקלי הוא עמיר בניון כך שהטאץ' הדיכאוני מעט והשקט הוא מאוד דומיננטי באלבום. המילים ברוב השירים מדברים על נושאים עצובים כמו בדידות, נוסטלגיה, ואכזבה מהמצב בארץ. אבל באלבום יש גם שירי אהבה יפים כמו מי תרצי, מדלן יקירתי, אם, מכייון שאתה נוסע שהוא תרגום של עלי מוהר של שיר מאנגלית. יש שירים שמדברים על פוליטיקה: כאילו לא, הכל פוליטי. וגם כל שושנה שהוא מעין שיר עצרות כזה אם מילים די אופטימיות אפשר להגיד. לפי דעתי השיר הכי טוב באלבום הוא שיר הנושא בקצה ההר שלפי דעתי מדבר על בדידות ותחושת ריקנות. אני אוהב גם את מי תרצי, את המילים והשילוב של חלילים בסגנון אירי עם המוזיקה הנורא ישראלית. מבחינה אישית אני יותר אוהב את השירים שהלחין עמיר בניון מאשר את השירים שהלחין אלון אולארצ'יק באלבום למרות שגם הם טובים. הסיום של האלבום עם כל שושנה ואוהבת הוא מאוד טוב בעיני כי אוהבת זה שיר שמסכם יפה את האלבום. ולסיום המארז של הדיסק עם תמונות הנוף המדהימות ועם התמונה היפה של הנמר היא אקסטרה לאחד הדיסקים בטובים של השנה האחרונה. מומלץ מאוד!!!

למעלה