ביצים קרות....

ביצים קרות....

ריקי,ויקי ותיקי נפגשות. תיקי אומרת לחברותיה :"אתן יודעות? אתמול בלילה שכבתי עם בעלי והיו לו ביצים קרות !!!" "באמת?!" צועקות חברותיה,"מוזר!". למחרת,באה ריקי ואומרת לחברותיה: "אתן יודעות? גם לבעלי היו אתמול ביצים קרות בלילה!". וגם הפעם הבנות הופתעו. למחרת,באה ויקי עם פנס בעין. ?מה קרה?!" תמהו חברותיה. "ובכן",נאנחה ויקי,אתמול שכבתי עם בעלי והיו לו ביצים חמות. שאלתי אותו מדוע לבעלים של ריקי ותיקי,יש ביצים קרות ולו יש ביצים חמות?",הוא החטיף לי אגרוף לעין.... מקווה שתיהנו ממנה בארי <מספר בדיחה>

בדיחה על משוגעים...

מה עושה משוגע שרואה תמרור "עצור"...? נותן לו כיף... בארי <מספר עוד בדיחה>

האינטרקום...

אחד יוצא לפגישה עם כוסית. כדי להצליח איתה הוא מחליט להשקיע בה, הוא לוקח אותה למסעדה הכי יוקרתית, הוא לוקח אותה לסרט הכי טוב, ובקיצור ערב מושלם. השניים מסיימים את הערב הנפלא ועומדים בפתח ביתה של הבחורה בסביבות שעה שתיים בלילה. הגבר נשען עם יד אחת על הקיר ואומר לבחורה: "תמצצי לי." היא שואלת: "מה?" הוא עונה לה : "שמעת אותי,תמצצי לי." היא עונה: "מה פתאום זו רק הפגישה הראשונה שלנו !" הוא עונה : "את לא מבינה,השקעתי הרבה כסף וזמן את חייבת,לפחות מציצה קטנה." היא עונה לו : "לא אתה לא מבין,יש לי עקרונות..." וכל הזמן הזה,הוא ממשיך להישען על הקיר. בעודה מדברת על עקרונות וכדומה,השעה כבר שלוש בלילה,ארבע,חמש,בשש בבוקר יוצאת אחותה של הבחורה,משפשפת את העיניים ואומרת: "אבא מוסר או שאת תמצצי לו,או שהוא ימצוץ לך,או שאני ימצוץ לו או שאבא ימצוץ לו,רק שהאידיוט הזה יוריד את היד מהאינטרקום !!!" בארי <בעוד בדיחה מפילה>

למעלה