בין רייזינגר לבין רייצינגר ....

לוחהכפל

New member
בין רייזינגר לבין רייצינגר ....

אליקים רובינשטיין סירב לצרף לעתירה נגד משרד החינוך עותרת שתהתה על "הקשרים המשפחתיים" שבין הגרפיקאי הישראלי רייזינגר לבין איש-הדת הנוצרי הבכיר רייצינגר = כאשר הסוגיה היא הכהונה הראשונה של בני הזוג המצליחים שרה ובנימין נתניהו - והביקור הוא ביקור בואתיקן ערב אסון-המסוקים ממש . ההנחה היתה שביבי ורעייתו פגשו בואתיקן את האפיפיור הפולני וויטילה ז"ל אבל "פרס ישראל לגרפיקה 1998" שניתן לגרפיקאי רייזינגר - מעלה את המחשבה שערב אסון המסוקים (( בזמן שבבית המשפט העליון החליטו על "בשואה טובה" (( בשעה טובה בהיגוי אשכנזי)) שמה של סידרת הטלויזיה בעתירה בענין הכלבה "שואה" ..... נתניהו פגש באיש הדת הבכיר רייצינגר וכך על פי הניחוש הגענו לחתן הפרס ששמו זהה לזה של האפיפיור . אותו חתן פרס עיצב את סמל הביטוח הלאומי - צלב קרס בתלת מימד . אז תראו מה קורה ב"זכות" כלבה קטנה בשם "שואה"..... אנחנו מגלים את הפגישה בין בני הזוג לבין רייצינגר ואת קרבת המשפחה שבוודאי מוכחשת . אבל - בעוד שהכלבה "שואה" הופכת לכוכבת חופש הביטוי (( שמה של הסידרה הטלויזיונית )) ובכך חשיבותה..... כלבה אחרת .... ששמה בישראל הוא "ריקשה" נוגסת במכנסיו של "דובר הבימה" יעקב הכהן ז"ל ביציאה מהמעלית ומביאה להתרחשות ממש לא פשוטה שמשטרת ישראל מסרבת לחקור . צלב קרס שיוצא מהותיקן הוא "קוריוז" אבל יש לו ערך הן לגבי חקירת מותו של האפיפיור הקודם...... והן לגבי חקירת מותם של שופטים בישראל . וכאן עולה השאלה - האם מתחת לשמלה של "מדינת ישראל" מזדקר לו בשובבות "צלב קרס בתלת מימד" שנפגעיו מאבדים את הזכות למשפט הוגן ? בוז למערכת המשפטית - בוז למשטרת ישראל - בוז לשב"כ בו"ז לגורמי המודיעין .

לוחהכפל

New member
אני פחדנית - אני מודה ומתוודה.....

אני עצמי ביטלתי את הדיון בסוגיה הזאת בבית משפט השלום בתל אביב יומיים לפני הרצח של השופט ד"ר עדי אזר ז"ל בגלל שחששתי שהוא נרצח בהקשר לתיק הזה . (( כבוד השופט אטדגי )) . אז האם יתכן שצלה הקרס הוא פטנט נוצרי ואירועי השואה היו כולם "מטעם" הנוצרים? ואם כך..... הרי ההודיה של הנוצרים בקונגרס לבנימין נתניהו היא על "מדיניות הבריאות הסודית" אנטישמית - שכוללת לדוגמא אילוץ של מתן ויטמין k לילודים - פגיעות מכוונות בלידה - פגיעות מכוונות אולטרה סאונד - פגיעות מכוונות בהרדמה - פסיכיאטרים בבתח הספר וכו וכו ..... ? זה הכל להיום. ממש כואב לי שאני לא מצליחה להעביר את המסר על "רדיפה אנטישמית של יילודים בבתי החולים" מלבד "קומנדו של המכון הביולוגי" במלחמות ישראל וכו.

למעלה