בימבו

אפי 7

New member
../images/Emo6.gif בוקר טוב - חיוכון לשעת הבוקר

בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ, והארץ היתה מכוסה ברוקולי, כרובית ותרד, וירקות ירוקים, צהובים וכתומים מכל הסוגים, ואדם וחווה חיו חיים ארוכים ובריאים. ויברא השטן את גלידת בן וג'רי, ואת בייגל נאש. ויאמר השטן לאדם: אתה רוצה גבינת שמנת עם זה? ויאמר לו אדם: כן! ותאמר חוה: אני גם רוצה. עם וחמוצים. ויעלו השניים 3 קילו כל אחד. ואלוהים יברא יוגורט מלא בריאות כדי שהאשה תוכל לשמור על הגזרה שאדם כל כך אהב. ויברא השטן את הקמח הלבן מחיטה, וסוכר לבן מקנים, ויערבב אותם. ותעבור חוות ממידה 36 למידה 44. ויאמר אלוהים: מהסלט הירוק שבגני תאכלו לתיאבון. ויאמר השטן: ותוסיפו לו רוטב גבינה כחולה עם לחם שום בצד. ויפתחו אדם וחווה את חגורותיהם בעקבות הסעודה. ויאמר אלוהים: שלחתי לכם ירקות בריאים ללב, שמן זית כתית טהור! ויפרוש השטן על שולחן קבב כבש, שווארמה בפיתה ועוף מטוגן בציפוי פריך לאכול ככל יכולתך. ויעלה הכולסטרול של אדם וחווה השמיימה בסערה. ויברא אלוהים את תפוח האדמה, דל שומן באופן טבעי וגדוש אשלגן ורכיבים מזינים. ויקלף השטן את תפוח האדמה ויגזור אותו רצועות רצועות ויטגן אותו בשמן עמוק מן החי ויקרא לו "צ'יפס", ויוסף השטן ויתבל אותו במלח בלי חשבון. ויוסף האדם ויעלה עוד במשקל. ויצמחו לחווה חצ'קונים. ואלוהים ברא את נעלי הריצה, ויתן לילדיו, למען ישרפו את עודף המשקל. ויתן השטן לאדם וחוה טלויזיה בכבלים עם שלט רחוק, למען לא יסבול האדם בהחלפת הערוצים. ויצחקו ויבכו אדם וחווה אל מול האור המהבהב, ויחלו ללבוש טרינינגים רפויים. ויתן אלוהים לאדם וחווה בשר רזה, ומוצרים דיאט, ונקניקים לייט, למען יצרכו פחות קלוריות. ויברא השטן את מקדונלדס, ואת הצ'יזבורגר הכפול בחמישה שקלים. ויאמר השטן לאדם: אתה רוצה גם צ'יפס? ויאמר לו: כן! ותגדיל לי! ויחטפו אדם וחווה התקף לב. ויאנח אלוהים, ויברא את ניתוח המעקפים המשולש. ויגחך השטן בקרבו, ויברא את... קופות החולים.

emmy5

New member
שכדוד ,../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

נכון היו, צריך להשלים עמן,

שבוע טוב רות, גם העובדה, שמלחמות יש בין עמים, בתוך לאומים, בתוך דתות ואפילו בתוך המסגרת השפחתית הקטנה... עובדה מצערת זו אינה סיבה לנרים ידיים!! ולא חצאת חוצץ כנגד התופעה "האנושית" הזו, מתייחס לכל ריב ומדון. זה מזיק לנוגעים בדבר ולסביבה. לכן עדיין כותב.

bimbo.

New member
פזי, לא תארתי לעצמי מגוון כזה

של וריאציות לשיר.
. היה מהנה ומפתיע מאוד לשמוע

emmy5

New member
אריה אלמוג,לפחות היתה משאיר ../images/Emo39.gif

גם ברכה , לחברה שלנו בימבו , ליום הולדת. אתה תמיד רצוי עם כל הערות שלך על העולם ,ובמיוחד על ארצנו האהובה . זה יום השמחה המשותפת שלנו עם חברה אהובה . תהיה קצת יותר רגיש גם למצוקות שלנו .. בימבו יקרה , בשם החבר אריה אלמוג מזל טוב

bimbo.

New member
בנתיים...../images/Emo24.gif

בנתיים נוספו עוד מספר ברכות והן מחממות את הלב... המון תודה לכולם/ן ומברכת גם אתכם/ן בבריאות ובאושר

ברכות מכל הלב בימבו.

מצטער ומתנצל, מתקשה בקריאה, לא כתרוץ.... עכשיו אלך לחפש על מה המזל טוב... הוספתי ברכתי, מאחר מזל טוב, תמיד טוב, ומעולם עוד לא הזיק!

emmy5

New member
אריה אלמוג ,אתה מתקשה לקרוא,

אני מבינה אותך , אבל מתקשה גם להבין שאנחנו כאן כדי להמתיק לנו את הימים . למה אתה חושב שמעניין אותנו ,כל הביקורת על הממשלה שלנו ,על הצבא שלנו ?אין לנו מספיק בטלביזיה , ברדיו ובעיתונים ? מה בדיוק הייתה הערה "בן כמה הכלב שאת מגדלת" ========================== האם אתה גם מתקשה להבין על מה הברכות? אני כותבת בשם שלי , אין לי מי מה להתבייש , אפילו בעברית שלי הפשוטה ...אני אומרת לך , בשמי ..הייתי רוצה שתדע ,אולי תביא לנו משהו מי הידע שלך , ללא עוקץ לאף אחד .. קצת מתיקות ,קצת מי ההרגשה שיש כמה גברים על ידינו ..האם כל משמעניין אתכם זה כדור רגל , פוליטיקה ומחלות? איפה הג'נטלמניות של גבר? מבקשת סליחה ,אם אני מארשה ,יותר מדי

מתנצל פעם נןספת ואחרונה.

גם חוש הומר אין? את כותבת שהנך בת שנה ויש לך כלב... זה לא הומור? בכנות, אתן צודקות... לא אטריח אתכן יותר!

ברכות מכל הלב בימבו. מצאתי!!!!

מצטער ומתנצל, מתקשה בקריאה, לא כתרוץ.... עכשיו אלך לחפש על מה המזל טוב... הוספתי ברכתי, מאחר מזל טוב, תמיד טוב, ומעולם עוד לא הזיק! בן כמה הכלב שאת מגדלת? בימבו, בת השנה. שתזכי עד מאה כעשרים בבריאות ובהנאה.

טרה10

New member
אפודים קרמיים..

מישהו פה לה הבין שהבעיה היא לא ציוד שחסר- כי תמיד יהיה חסר. ב-48 לא היו רובים לכולם. ויצאו לקרב ללא נשק. הבעיה היא שהחיזבאללה הוא אוסף של איך שאמר קהלני כשהטנקים שלו התחילו לנסוע לאחור:"חברה, אלה בס"ה ערבים. [בעמק הבכא] למרות זה הצליחו החיזים- לשתק חצי מדינה, להבריח את האזרחים מבתיהם ואת כל השאר אתם יודעים. וגם להוריד את הבורסה ב-30 אחוז. כעת כאילו הכל חזר לקדמותו..שוב איזה ועדה..של אלוף מתוסכל. ומה שהעיתונים האלה מתעסקים זה למה לא היו איפודים קרמיים. ואם יהיו אז זהו... פתרו את הבעיות. [וקונדומים יש מספיק..וסליחה על הבוטות.] כבר נפוליאון אמר שהצבא צועד על קיבתו[או על איפודים ז"א ציוד]..אבל הוא גם אמר שהוא צריך גנרלים עם מזל. וזה כנראה היה חסר. .

טעות טרה 10.

לא למה חסרו אפודים, חסרו עוד דברים רבים... על מאבקי כוח, על יוקרה מדומה והחבל ביותר על מלחמות היהודים. שאוכלים כל חלקה טובה. היה לי העונג המפוקק אבל הכבוד הלא מפוקפק. להביא בתחילת 1948 (כן לא טעות בתאריך) את הברוניג היחיד\הראשון לגליל העליון, מה שהיה לנו, עד אותו יום היו 12 רובים אטלקים ולא התלוננו. מלחמות היהודים היו מתמיד, אבל... מתוך אמונה בצדקת הדרך של כל צד....

HAVA159

New member
bimbo ../images/Emo49.gifליום הולדתך../images/Emo65.gif

הרבה בריאות בימבו וכל שתבקשי לו יהי... שבוע נפלא שיהיה לך... באהבה
חוה...

HAVA159

New member
לכל החברים בוקר ושבוע נפלא../images/Emo187.gif

שיהיה לכם שבוע קסום עםבריאות טובה הרבה הצלחות וכל שתבקשו לו יהי... באהבה
חוה...

uzi1931

New member
ברכותי לבימבו ו...זר פרחים לך

כמו דבורה שמתעופפת בין פרחים וצוף אוספת כך יהיו תמיד סביבך, באושרך ובשמחתך וכל יום ויום חדש יהיה מתוק כדבש. הזר פרחים שמו:אהבה מתוקה-

למעלה