ביישנות

Star Adder

New member
ביישנות

יש לי קשר ידידותי עם מישהיא, והייתי רוצה לפתח אותו יותר. הבעיה היא שאני ביישן מאוד. יש למישהוא עצה איך להתגבר על זה?

BloodyRose

New member
פשוט ללכת ולעשות את זה

לקחת נשימה עמוקה, להזכיר לעצמך למה אתה רוצה לפתח את הקשר הידידותי, להגיד לעצמך שזה עכשיו או אף פעם, ופשוט לגשת אליה..

Star Adder

New member
זה היה קשה

אבל שווה לנסות.... תודה

אחי, יש לי רק דבר אחד להגיד.

או שאתה הולך על זה, או שאתה מתחרט על זה. זה מה שחבר טוב שלי אומר כל הזמן. ואפשר גם לדחוף כל מיני פתגמים מטופשים אבל אני אוותר...

תיפתח פשוט...

פשוט תיתפתח תנסה להיות אדם אחר,אדם משוחרר כי זה לא יקרה אם לא תיפתח פשוט לך על זה! בהצלחה

Ze Colmeia

New member
שמע...

אחי לי היה אותו מקרה בשנה שעברה ועד שאזרתי מספיק אומץ כדי לספר לה היא התאהבה במישהו אחר, ואני כל כך הצתערתי שלא אמרתי לה, ואני חיכיתי לה אני אמרתי לעצמי שאיך שהיא גומרת איתו אני ישר מספר לה הכל אבל עד שהיא עזבה אותו גם אני פגשתי מישהיא (אתמול הינו 5 חודשים ביחד), אני לא ממש מצתער על זה מצד אחד בגלל שאני גם כך עם מישהיא שאני מאוד אוהב, והשנה סיפרתי לה את זה ביום כיפור החלטתי שלמרות שיש לי חברה והכל אני צריך לספר לה ועכשיו אנחנו ידידים ממש טובים. קיצר אולי זה נגמר בסוף טוב, אבל אל תבנה על כזה דבר אני אומר לך, לך על זה פשוט שב איתה איזה יום בשקט וספר לה. ואל תחכה ותגיד לעצמך מחר אני יספר לה ותמציא לעצמך תירוצים למה לא לספר לה, אתה בסוף תצתער. בהצלחה

למעלה