ביטוח מטפלים

Soffi123

New member
ביטוח מטפלים

שלום לכולכם. רציתי להתייעץ בנוגע לביטוח מקצועי. אני בתחילת דרכי המקצועית, כבר מטפלת באנשים (ילדים ומבוגרים) ורוצה לשמוע את חוות דעתכם - המטפלים לגבי נחיצותו של ביטוח כזה לקינסיולוגים (שהרֵי אין מגע פיזי - לפחות לא בקינסיולוגיה החינוכית, אין הכנסת חומרים או אנרגיות מהמטפל למטופל וכיוב'). -מה דעתכם? אודה לכל תשובה

ביטוח

אני עשיתי ביטוח מקצועי, כיוון שאף פעם אי-אפשר לדעת מה יילד יום...יש בחיים הרבה הפתעות. שמעתי כבר לא פעם סיפורים מוזרים ומפתיעים. לי אישית - עדיף להיות רגועה, למרות שלכל אורך השנים שאני מטפלת קרו רק דברים טובים ומופלאים. הו. אנחנו אומנם לא נוגעים בגוף - אבל אנחנו נוגעים במשהו הרבה יותר רגיש ...

יעל שר1

New member
ביטוח מקצועי

היי סופי אני עשיתי ביטוח מקצועי כדי להרגיש בטוחה. בנוסף מישהו יכול לקבל מכה מאחד האביזרים (מיטה כיסא או כל דבר אחר) ליפול. ואל תשכחי כי לעיתים יכול להגיע אדם עם אפילפסיה, בעיות שיווי משקל, ונשים מבוגרות שיכולות לקבל סחרחורת בזמן שאיפה ונשיפה של אוויר וכדומה (זאת מנסיוני בעבודה עם נשים בגילאי 60-80). כדאי לבטח. יש סוכן שמבטח לפי שנת העיסוק שלך וזה לא יוצא יקר במיוחד ונותן שקט בראש וגם הביטוח כולל אובדן כושר מקצועי עבורך שמאוד חשוב. אם תרצי אשמח להפנות אותך אליו במסרים. בברכה יעל שר

יעל שר1

New member
דבר נוסף

בעבודה עם קבוצות חשוב מאוד לעשות ביטוח מפני פגיעה גופנית בזמן תרגול ובכלל.

freearth10

New member
לעבוד בסביבה בטוחה

פגיעה באה במקום של חולשה.כשאני באה לטיפול, אני באה ממקום בטוח, הבטחון הזה מאוד מגן עלי ומאפשר לי להמשיך לטפל מבלי לחשוב אפילו על הצורך בביטוח. מקום שאני פחות בטוחה בו הוא הסדנאות ולכן אני מעדיפה כרגע לעשות אותן אצל מישהו אחר, בגוף הרבה יותר בטוח
מאיה

יעל שר1

New member
למאיה

כשאת עושה פעילות בסדנאות במקום אחר את לא מוגנת זה יכול לספר לך כל אחד. משום שאדם יכול לתבוע את המקום וגם את מי שעשה את הפעילות תשאלי עו"ד. זו הסיבה שהחלטתי לעשות ביטוח. פגיעה אינה תמיד ממקום של חולשה אלה עשייה של הדבר באופן לא תקין כשאדם לא מקשיב להוראות לחלוטין או מתלהב יתר על המידה עד כדי יכולת לגרום לבעיה. כשאני עובדת לא עוברות בראשי מחשבות על ביטוח אני כולי בעשייה אבל כבר ראיתי מקרים של סחרחורות, חשש ליפול גם בקבוצות וגם בקליניקה. בברכה יעל שר

freearth10

New member
תודה על הארה

אני באמת חשבתי שאני "מוגנת" כשאני עושה סדנא במקום מבוטח/מובטח... כשקורה משהו בחיים ומישהו נפגע, זה תמיד יקרה בצלע החלשה, בנקודה של חולשה. להגן על עצמי מפני פגיעה זה לפחד שמשהו יקרה ומחשבות מגשימות את עצמן. עצם הפעילות של הגנה מפני תביעה מונעת (שורוק ב-ו) ממחשבה של פחד וממקום שכזה אני לא רוצה לפעול. לפני שנים, כל פעם לפני הדרכה הכנסתי את עצמי בהדמייה לתוך בועה שם הייתי מאוד מוגנת, עד שהבנתי שדווקא הבועה הזאת מפריעה להדרכה וויתרתי עליה. אם אנחנו לא יכולים להגן אפילו על עצמנו בעזרת המחשבה שבוראת מציאות - באמת שלי יש כאן משהו שלא מהדהד בהרמוניה. עכשיו אני מבינה למה את כל הסדנאות עשיתי במקומות מאוד מוגנים ולמה נפלתי במקום האחד בו לא הייתי כך מוגנת כשנכנסתי יום קודם כדי להכיר את המקום ואת המכשירים החשמליים שבו. עכשיו גם די ברור למה איכשהו הפסיקו להגיע אלי סדנאות, למרות שהם היו מאוד מוצלחות. בקרוב יש לי שוב סדנא במקום מוגן שכזה ובאמת תודה על הארה כי אני מבינה שאני צריכה לעשות עם עצמי עבודה כדי להרגיש מוגנת גם כשאני מדריכה קבוצה גדולה.
מאיה

למעלה