ביטוח ואן

farber13

New member
ביטוח ואן

שלום! האם יכולים להפנות אותי לחברות ביטוח שמבטחות ואנים (סוואנה) עם אביזרים מיוחדים בשווי של כ- 200,000 ש"ח? אשמח לכל המלצה ו/או אזהרה! תודה ענת

גר1חדש

New member
הנה

יש הרבה חברות ותמיד טוב לעשות סקר שוק. בשוק יש לפי מה שידוע לי 2 סוכנים שמתמחים בביטוחי ואנים. אורי גלברסון - טל. 03-5131555 ודודי סופר - טל. 03-9292770. תזמני את שניהם ותבקשי הצעות משניהם לפחות. גם בחברת האבזור שלך ימליצו על מי שהם עובדים איתו. לפעמים דווקא סוכן חיצוני יתן הצעה טובה יותר. חשוב לוודא את הכיסוי התחליפי לרכב חליפי בזמן תאונה כשהרכב מושבת - נהוג פיצוי כספי בהיקף משתנה כי רכב חליפי לא יעזור. אם יש אפשרות לסוכן שעובד עם חברות גדולות/ועדי עובדים כגון עובדי צה"ל או תעשייה אוירית או קיבוצים לעיתים ניתן לקבל הצעה טובה משם.

Senior Baron

New member
../images/Emo45.gif

תודה רבה... גם לי זה יעזור. דיברנו עם סופר בחור מאוד אדיב ונחמד אבל שווה בדיקה

גר1חדש

New member
עדיף לקבל הצעות מיותר מאחד

ואז לא להתבייש לנהל מו"מ על הנחות. (כמובן שרצוי שהכיסוי יהיה שווה בהם).

או ריסה

New member
בשביל "לקנות" אותך

כולם אדיבים ונחמדים. הכי חשוב זה בשורה התחתונה כשצריך אותם באמת. אני קיבלתי שתי הצעות מאותם חברות שגר ציין כאן ושתי אחרות (שהיו הרבה הרבה יותר יקרות).

Senior Baron

New member
יחס זה גם חשוב

אבל את בהחלט צודקת ובגלל זה אמרתי שכדאי לבדוק

Senior Baron

New member
ודרך אגב, את מי שזה מעניין

היום הלכנו לראות את הסוואנה שלנו במגרש שלהם
הדגם החדש הזה נראה מדהים
אפילו אימא שלי שתמיד דחתה את הרכב הזה בגלל מימדיו, התלהבה מאוד ויצאה עם חיוך על הפנים. רכב מרשים ביותר

noni50

New member
בשעה טובה ומוצלחת, אלכס../images/Emo45.gif

בתקוה ובתפילה שהשנה האזרחית החדשה תתחיל בבשורות טובות. בהצלחה!!

golan770

New member
סוכנות ביטוח פיצוץ !!!

יש לי סוכנת חבל"ז כבר 4 שנים (גם את הדירה ביטחתי אצלה). נותנת אחלא מחיר,(ואם צריך אני מוכן לשלם עוד כמה שקלים בשביל שירות טוב ואמין ) לצערי כבר ניזקקתי לשירותיה מס' פעמים וקבלתי כסף תיק-תק ובזאת נימדד סוכן טוב. זה סוכנות משפחתית ברעננה, עונים ישר לטלפון ועד לא מיזמן אפילו לא נפגשנו והכל התנהל דרך הטלפון לפרטים סוכנות גבע : 09-7744682 (תבקשי הצעת מחיר) בזמנו ניסיתי להתקשר ל"ביטוח סופר" לקבל הצעת מחיר (כי גם שמעתי שהוא זול) ואפילו בשביל זה לא הצלחתי לתפוס אותם (תפוס/לא עונים) אז תחשבי מה יקרה בעת צרה ... תעדכני אותי ואותנו איפה תפסת מחיר טוב ומה היו ההפרשים ? ושוב בשביל מאתיים שקל הבדל , עדיף לפנות למשהו ששמעת עליו דברים טובים

למעלה