ביונסה

koperbra

New member
ביונסה

קארתי קצת בפורום ואני לא קולט למה כולם פה כל-כך אנטי ביונסה ??? לא שאני מת עליה אבל אין לי בעיה איתה... משהו מוכן להסביר?

YANIVMC

New member
כי יש להם בעיה

הם חושבים שרק הזמרות המובילות הם : בריטני וכל אלו........... אגב כולם זמרות שעושות כסף עלינו

נכון

יש פה שונאים את ביונסה,וגם את בריטני וגם את כריסטינה וגם את מאריה ויש מי ששונא את כולם ואוהב את כולם אני אוהב את כולן חחח

YANIVMC

New member
כי חבל לי בשבילהם

למאריה כריבטינה וביונסה יש קולות מהממים ......... בעיקר למאריה וכריסטיה .

YANIVMC

New member
עוד פעם את עם זה ?

אף אחד לא אמר שחייבים לאהוב את מראיה . ואף אחד לא חייב לאהוב את כריסטינה .... כל אחד אוהב מוזיקה שונה מאחר ..... וחבל"ז מראיה שולטת לדעתי ........

christinbal

New member
נכון.. כול אחד אוהב מה שהוא אוהב

כשאנשים אומרים משהו רע על כריס, או אפילו לא בהכרח רע.. משהו שונה מדעתי... למשל שהיא מוכרת סקס... אני לא יריב איתם.. זאת דעתם זכותם.. לך מראיה שולטת לאחרים אולי היא סתם..

לכל אחד יש את דעתו

וזה לגטימי.אני אישית אוהב את ביונסה(בעיקר ויזואלית) אבל מי שלא זכותו.בשביל זה יש פורום.לא צריך להעלב בשביל האנשים שמרוויחים מיליונים וחיים את החלום שלהם.הצד השלילי של החשיפה זה הביקורת.זה חלק מהמשחק. הדבר היחידי זה טיפשי בטענות נגדה זה שהיא מחקה את ג'יי לו לאור זה שהיא עושה R&B היפ-הופ כבר 5-6 שנים(כולל הלהקה שלה) וג'יי לו אולי שנתיים.זה כמו לטעון שאשר(לא רציתי להגזים ולכתוב מייקל ג'קסון..) מחקה את ג'אסטין טימברלייק.

koperbra

New member
לא פשוט..

ה שראיתי זה שלאחד יש חתימה של שונאיי ביונסה והרבה הצתרפו למועדון שונאיי ביונסה וזה דייי מוזר כי היא לא ממוסחרת ווחסרת כל כשרון כמו בריטני...

חחחח הינה את רואה

את שונאת בריטני כי היא חסרת כישרון ככה את חושבת ואחרים חושבים שביונסה חסרת כשרון זה אותו דבר בדיוק והיא כן ממוסחרת,כל זמרת פופ ממוסחרת

זה שהיא יותר מוכשרת מבריטני

לא נתון לויכוח. 1.היא זמרת הרבה,אבל הרבה יותר טובה(לא שזה קשה). 2.היא כותבת,מלחינה,מפיקה. אני מסכים לגבי הממוסחרת.

אף בן אדם עם IQ מעל 20

לא יחשוב שבריטני או יותר מוכשרת ממנה. אני מבדיל בין לאהוב את בריטני יותר לבין לחשוב שהיא יותר מוכשרת. כמו שאפשר(להבדיל אלפי הבדלות) לאהוב את ביונסה יותר ממוצארט אבל אי אפשר לטעון שהיא יותר מוכשרת ממנו.

backstreet girl

New member
אני חושבת שביונסה זמרת כזאת

מוכשרת, וחבל שחברי הפורום של ג'ניפר לופז לא רואים את זה..... הם שונאים אותה מוות..... אני אוהבת את השירים שלה ממש ממש וחושבת שהיא זמרת פצצה עם קול סוף הדרך.

יכולת שירה זה לא ממש ערך

אצל מי שאוהב את ג'ניפר לופז.הבחורה לא ממש זמרת מצטיינת. נראה לי שהם שונאים אותה בגלל הטענות שהועלו פה שהיא "מחקה" את ג'יי לו,טענות שהן מגוכחות כי כאמור כל מה שעושה שג'יי לו עושה,ביונסה כבר עשתה לפניה.

backstreet girl

New member
את צודק...

מאז ומעולם ביונסה שרה אר. אנד .בי והיפ הופ ג'ניפר התחילה רק בשנת 2001 לעשות היפ הופ ביונסה היא זמרת מדהימה...... ג'ניפר גם זמרת מעולה.... אני מתה על שתיהן.......

למעלה