ביום רביעי הקרוב

ביום רביעי הקרוב

ה- 21/1..יש ראיון לסלקטורים..במידה ולא שלחתי קורות חיים..אני יכולה פשוט להגיע ? כי הבנתי שזה פשוט פתוח לקהל..או שאני לגמריי טועה במידה ואפשר..מישהו יודע בערך איך הראיון מתנהל.. מה צריך להביא, איזה שאלות שואלים..?

tomay123

New member
חחחחחחח

לא נראה לי שזה פתוח לקהל ... האמת ממש לא !!! את צריכה לשלוח קורות חיים וזהו ! אם ירצו אותך תגיעי ליום מיונים אי אפשר לבוא סתם ככה

חחחחחחחחחח עליך..

דרישות התפקיד: • לאחר שירות צבאי מלא או שירות לאומי. • 12 שנות לימוד לפחות. • ידיעת השפה האנגלית (בוועדה יתקיים ראיון באנגלית). • מצב בריאותי תקין. • שאינו/ה סובל/ת מעיוורון צבעים. • הופעה נאה וייצוגית. • מגורים באזור גוש דן וירושלים. למתאימים אנו מציעים: • המועמדים יועסקו כעובדי רשות שדות התעופה. • חברה צעירה תוססת ודינמית. • תפקיד בטחוני הדורש אחריות רבה. • התחייבות ל – 12 חודשים מתום הקורס. • שכר הולם ותנאים סוציאליים נוספים - הסעות וארוחות. • אפשרות קידום ומגוון תפקידים. • לאחר שנתיים עבודה יינתן כרטיס טיסה. • מענק כספי למתמידים בעבודה. • התפקיד מאפשר שילוב עבודה עם לימודים בתום שלב ההכשרה וההסמכה (כ-3 חודשים מתחילת הקורס). מועמדים בעלי הכישורים המתאימים מוזמנים להגיע לוועדת קבלה שתתקיים ביום ד', ה- 21/01/2009, בין השעות 08:30 ל-11:30, בטרמינל 1, אולם מקבלי הפנים (כניסה דרך שער 7). על המועמדים להצטייד בתעודת זהות, צילום של תעודת זהות, צילום תעודת שחרור מצה"ל, צילום תעודת בגרות/תעודת גמר, 4 תמונות פספורט ואישור רפואי שאינך סובל/ת מעיוורון צבעים. כמו שאתה רואה "מועמדים בעלי קישורים מתאימים מוזמנים להגיע לוועדת קבלה" ככה זה לתפקיד הזה ואפילו ראיתי את המשרה הזאת בעיתון ולא נותנים לך אפילו כתובת למשלוח קורות חיים אז אל תענה אם אתה לא יודע

noa sch

New member
אתם לא מדברים על אותו תפקיד

אחד מדבר על בודקים בטחוניים של אל על והשני של רשות שדות התעופה... תבדקו למה היא התכוונה ואז תענו...

אממ..אין צורך

לריב :) אני לא בטוחה בעצמי לאיזה תפקיד זה.. אני רק יודעת שבאמת אין כתובת לקורות חיים..ככה ש..הסקתי שאפשר להגיע

tomay123

New member
לדונאטס

שמע אבאל'ה .. אם זה באמת התפקיד של סלקטורים של אל על אז זה המצב אי אפשר סתם לבוא .. לא ידעתי שהיא מתכוונת לרשות .. בכל מקרה לא היה אפשר להבין בכלל מההודעה שלה למה היא מתכוונת ... בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה !!

למעלה