ביום כיפור לפני שנתיים נפטרה נחמה

אשור

New member
ביום כיפור לפני שנתיים נפטרה נחמה

הנדל זמרת גדולה ואשה רגישה יהי זיכרה ברוך!

magy

New member
ולפני מספר ימים.....מיכאל בן חנן

ואחריו, אייזיק שטרן המהולל, וכך לאט לאט, אבל בטוח , הולכות לעולמן של אבני הפינה (אבן = נקבה - הולכות) (אם אני טועה, נא לתקן), של המדינה, של העולם, של האנושות.... ואנחנו נשארים כאן, עם בינוניות.... ללא הקיסרים האמיתיים. איך אומר ארכדי דיכדוכין? "היטלר מת, סטלין מת, ועוד כמה שאינני מכיר" כל השוואה של היטלר לגדולי עולם, בטלה ומבוטלה.... הנ"ל, שאיני רוצה להזכיר את שמו פעמיים, ישאר לדראון עולם, כבין לאדן כפול שישה מיליון....... אני מנסה להגיד שגדולי המוסיקאים, הציירים, הפסלים, הזמרים, הפוליטקאים, מנצחים... הולכים ונעלמים מן הנוף, גם מלכים, וחוסי (חוסיין) היה אחד מהם.... וכך חולפת לה תהילת עולם ביחד עם המתים. האם יקום לנו, עוד איינשטיין, עוד רוטנברג, עוד בוטיצ´לי, עוד ליאונרדו, עוד היידן, עוד רודן??????? נכון, יש לנו את ביל גייטס.... נחמה פורתא. מה שמבטיחים לנו כל הזמן.....זה את המלך המשיח..... מי מצטרף לתנועה חדשה שאני מקימה מיד אחרי החגים.......ששמה..... "משיח עכשיו או משגיח אחר כך " ????????? חג שמח.....
)))

GIPSY

New member
וגדעון לב ארי... ודודו דותן........

וכן מגי, אבן זו נקבה ואינך טועה וכמו כן אני אשמח להצטרף לתנועתך....... וחג שמח גם לך שנה טובה ומתוקה גמר חתימה
טובה וצום קל

magy

New member
מצטרף לתנועה שלי?????????

:מחכים לביאת הקשיח?????????????? זו תנועה אחרת......
))))))))))))))))))))))

GIPSY

New member
בהחלט כ-ן!!! וראי בי אפילו כמתפקדת

הראשונה שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה