ביה"ד הרבני - הפתעה

מצב
הנושא נעול.

מתגרשת

New member
ביה"ד הרבני - הפתעה

ביה"ד הרבני - הפתעה
ברצוני לשתף אתכם בהפתעה לטובה שנגרמה לי הבוקר, בעת שהייתי בדיון ראשון בביה"ד הרבני באשדוד. הגעתי לשם ללא ייצוג (הצד השני הגיע עם עו"ד) ועם דעה מוקדמת מסוימת לגבי הצפוי לי. להפתעתי הרבה הדיין ניהל את הדיון בהגינות רבה, והתייחס אליי בכבוד ובאורך-רוח. אינני יודעת אם כך נוהגים כיום כל הדיינים בכל בתי הדין הרבניים, אך אם יש בדבריי אלה כדי לעודד במשהו נשים שנקלעו שלא מרצונן לדיון בבי"ד רבני - אשמח.

שמח שנהנית

ביה"ד הרבני - הפתעה
ברצוני לשתף אתכם בהפתעה לטובה שנגרמה לי הבוקר, בעת שהייתי בדיון ראשון בביה"ד הרבני באשדוד. הגעתי לשם ללא ייצוג (הצד השני הגיע עם עו"ד) ועם דעה מוקדמת מסוימת לגבי הצפוי לי. להפתעתי הרבה הדיין ניהל את הדיון בהגינות רבה, והתייחס אליי בכבוד ובאורך-רוח. אינני יודעת אם כך נוהגים כיום כל הדיינים בכל בתי הדין הרבניים, אך אם יש בדבריי אלה כדי לעודד במשהו נשים שנקלעו שלא מרצונן לדיון בבי"ד רבני - אשמח.
שמח שנהנית
כמו בכל ערכאה שיפוט (ובכלל בכל משרד ממשלתי) - שאלת השירות ואיכות העבודה תלויה באדם שנותן את השירות. כל הזמן נשמעות תלונות כנגד הרבני, אבל (עם כל הכבוד) יש לא מעט שופטים בביהמ"ש השלום שמתנהגים מתחת לכל ביקורת ומנהלים דיון ברמה תת משפטית (ראה לעניין זה משוב השופטים ומאמרים שפורסמו בעניין זה בגליונות "הפרקליטים") הנטייה להתלונן כנגד הבד"ר נובעת רובה מטעמים לא רלוונטים ועל סמך דעות קדומות. אני שמח שקיבלת שירות טוב והיית מרוצה מהיחס. יתרה מזאת, אני מאוד שמח שהואלת בטובך להעלות כאן את הדברים. בהצלחה בהמשך דרכך.

הפתעה טובה

ביה"ד הרבני - הפתעה
הפתעה טובה
ישנם לא מעט הרכבים בבית הדין הרבני שמעניקים למתדיינים יחס הוגן ומקצועי. גם אני נוכחתי לדעת שאחד ההרכבים בבית הדין הרבני באשדוד נוהג כך במתדייניו. מזמן נאמר שהפחד שנשים תמיד יוצאות שידן על התחתונה בבית הדין הרבני, הינו מיתוס בלבד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה