בידוק ביטחוני- תחנת לב המפרץ

• פותח הנושא kees
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
טוב לדעת שנהניתם מהנסיעה ברכבת.

פונה בשאלה בנושא אתמול טיילנו והשתמשנו בשירותי הרכבת מלוד לחיפה וחזרה. הגענו לתחנת לב המפרץ ומשם גם עלינו חזרה התחנה כידוע נמצאת בקניון לב המפרץ והכניסה והיציאה מהתחנה הם דרך הקניון בלבד כאשר עלינו כאשר נכנסים לתחנת הרכבת בלוד ברור שבודקים תיקים - ירדנו מהרכבת ומיד עם הכניסה לקניון נבדקו התיקים שוב גם בחזרה בכניסה לקניון נבדקו התיקים ואחרי 20 שניות בכניסה לתחנה שוב פירקו לנו את התיקים - שוב פישפשו בין ערימות בגדי ההחלפה והבמבות- הרי אנחנו במקום סגור מה ההיגיון בזה מעבר לכך שכאשר מגיעים עם תיקים גדולים וילדים הבדיקה היא מייגעת ומעעצבנת וכמעט פיספסנו את הרכבת בשל כך איפה הגיון הרי אם נכנסנו לקניון בקומה 1 עלינו לקומה 2 ונכנסנו לתחנת הרכבת מה ההגיון בלעכב אותנו שוב? מעבר לזאת חווית הנסיעה ברכבת הייתה מהנה- הגיעה בזמן, היה נקי, הילדים נהנו מאוד וגם אנחנו (לא בטוח ששאר הנוסעים היו מרוצים מערימת הילדים שהייתה ברכבת- אבל הרי זה חג כולם נסעו עם הילדים)
מקריאה בפורום מתקבל רושם (מוטעה) שנסיעה ברכבת היא סוג של סיוט.

kees

New member
כדי לעשות את הנסיעה ליותר מהנה פשוט

מקריאה בפורום מתקבל רושם (מוטעה) שנסיעה ברכבת היא סוג של סיוט.
תריך לפתוח כבר את תחנת גני אביב ואז זה פשוט יהיה מושלם!!! (יודעים מתי זה אמור לקרות?) (ד"א הילד הולך בעיקבות אביו ומתלהב מרכבות ואטובוסים - מה עושים?? איך מוציאים את זה ממנו?)

קובי לו

New member
את בת זוגתו של ארז

תריך לפתוח כבר את תחנת גני אביב ואז זה פשוט יהיה מושלם!!! (יודעים מתי זה אמור לקרות?) (ד"א הילד הולך בעיקבות אביו ומתלהב מרכבות ואטובוסים - מה עושים?? איך מוציאים את זה ממנו?)
את בת זוגתו של ארז
הידוע בכינויו הדרומי ?

אוהד11

New member
למה להוציא ממנו את "השריטה" הזו ?

הגענו לגילאים מכובדים ולמעמד שונה, אבל השריטה הזו לא השפיעה עלינו, אז חבל "להילחם בנגע הזה".

קובי לו

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הגענו לגילאים מכובדים ולמעמד שונה, אבל השריטה הזו לא השפיעה עלינו, אז חבל "להילחם בנגע הזה".

kees

New member
כי השריטה שלכם הרסה לי את הבריאות

כי השריטה שלכם הרסה לי את הבריאות

kees

New member
כשכתבתי שהשריטה עולה לי בבריאות

העיקר שהשריטה הזו אינה מוציאה
מהשפיות, היא, בסך הכל, "ניקוי ראש"
כשכתבתי שהשריטה עולה לי בבריאות
התכוונתי לבריאותי הנפשית- היא לגמרי מוציאה אותי מאיזון :)
והעיקר- שיהיה חג שמח

kees

New member
וסתם להשויץ בזמיר הצעיר

וסתם להשויץ בזמיר הצעיר

novarex

New member
הבעיה קיימת במקומות שונים בארץ

פונה בשאלה בנושא אתמול טיילנו והשתמשנו בשירותי הרכבת מלוד לחיפה וחזרה. הגענו לתחנת לב המפרץ ומשם גם עלינו חזרה התחנה כידוע נמצאת בקניון לב המפרץ והכניסה והיציאה מהתחנה הם דרך הקניון בלבד כאשר עלינו כאשר נכנסים לתחנת הרכבת בלוד ברור שבודקים תיקים - ירדנו מהרכבת ומיד עם הכניסה לקניון נבדקו התיקים שוב גם בחזרה בכניסה לקניון נבדקו התיקים ואחרי 20 שניות בכניסה לתחנה שוב פירקו לנו את התיקים - שוב פישפשו בין ערימות בגדי ההחלפה והבמבות- הרי אנחנו במקום סגור מה ההיגיון בזה מעבר לכך שכאשר מגיעים עם תיקים גדולים וילדים הבדיקה היא מייגעת ומעעצבנת וכמעט פיספסנו את הרכבת בשל כך איפה הגיון הרי אם נכנסנו לקניון בקומה 1 עלינו לקומה 2 ונכנסנו לתחנת הרכבת מה ההגיון בלעכב אותנו שוב? מעבר לזאת חווית הנסיעה ברכבת הייתה מהנה- הגיעה בזמן, היה נקי, הילדים נהנו מאוד וגם אנחנו (לא בטוח ששאר הנוסעים היו מרוצים מערימת הילדים שהייתה ברכבת- אבל הרי זה חג כולם נסעו עם הילדים)
הבעיה קיימת במקומות שונים בארץ
יש קניונים שהמעבר מחנות לחנות וחזרה מתלווה בבדיקה חוזרת ולפעמים אני מוצא את עצמי נבדק עד עשר פעמים בשעה ע"י אותו בודק. במקרים אלה אני כבר מרוקן את הכיסים מראש ומאחסן את הכל בשקית ניילון כדי לא להוציא את הכל פעמים רבות. לחפש בזה הגיון זה כמו לחפש את ההגיון של בודק מכוניות בכניסה למגרש פתוח אשר מתבונן אל תוך ארגז הרכב (הבגז') ואם הוא חושד באיזה קרטון סגור או חפץ כלשהו הוא נוגע בו קלות עם היד במין תנועה של הבעת תקווה שאכן מדובר בחפץ תמים (ואולי תוך כדי תפילה שקטה). אבל אי-אפשר להתווכח עם העובדה שלרוב לא נכנסים לקניונים עם פצצות. נראה שעצם ההתעסקות התמידית בחפצים האישיים מרתיע מישהו. לפחות זה מרתיע אותי ואני מתכנן בדייקנות את החיים שלי כדי לצמצם את המפגשים החטטניים למינימום. זה מזכיר לי מקרה שמישהו מחו"ל שביקר אצלינו במסגרת עסקית נכנס למשרד והתחיל להגיד "יש לך נשק?" לכל מי שנפגש איתו. כשהרמנו גבה ושאלנו מדוע,ענה האיש שלמד שכך אומרים hello בעברית. "ממי?", שאלנו. התברר שביקר בערב הגעתו לארץ בקניון סמוך לבית המלון ובכל כניסה עמד בחור או בחורה שפנה אליו בחיוך עם "יש לך נשק?" בברכה, דוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה