בטנים....

ori27

New member
../images/Emo124.gif חשיפה ראשונה ../images/Emo124.gif

שלום לכולן!! הנה אני בהופעה פומבית ראשונה אני והבטן בשבוע 21. רק שתדעו שאצלי קודם כל החזה גדל וגדל עד שנמאס לו ואז הבטן יצאה ובגדול.

ori27

New member
הנה עוד תמונה

תודה לשתיים בדרך המקסימה שעזרה לי!!

וואו - איך גדלת ...

כל הכבוד לך, ובבת אחת היא יצאה, אה ? מי הבטיחה לך שזה יגיע
? את נראית מדהים. תמשיכי ככה. ו ... בבקשה.

ori27

New member
וזה באמת הגיע !!

אבל זה גם קצת כואב, אני מרגישה את הבטן נמתחת. תודה על המחמאות אז אני עוקפת אותך או לא?

האמת - עוד לא...

הבטן שלי ענקית, וכנראה תמשיך להיות כזאת. וכן, זה כואב כשזה נמתח, בייחוד בלילה.

n a o r i

New member
בטנוננת יש לך ...בעניין החזה

גם לי הוא גדל פלאים ( לא שבלי ההריון אין לו נוכחות ) אבל הוא עדיין כואב לי .... אפילו שאני מורידה את החזיה ,כמעט כל מגע כואב לי יש לזה פתרון ??

נעה 25

New member
איזה יופי!!!../images/Emo20.gif

אחלה בטן יש לך!!!!!! והיא יצאה לה ככה בבת אחת.... מוכר לי
בטן נהדרת!

גם תמונה של בטן וגם שאלה

האם גודל הבטן מסמל בעצם את גודל התינוק או שזה אך ורק קשור למבנה הגוף שלי? אני שואלת מפני שיש לי מכרה שהיא הרבה יותר קטנה ממני ומתקדמת בערך ב - 6 שבועות (שבוע 29 + 4) והיא הרבה יותר ענקית ממני דבר שמאוד מלחיץ אותי וגורם לי לחשוב האם הכל בסדר עם הגברבר הקטן שלי.

ענתש

New member
שום קשר ליאת. את יכולה להרגע...

זה תלוי בכל מיני דברים שונים ומשונים- גם בגנטיקה שלך, גם בחוזק של שרירי הבטן (בהריון שני, לכן, הבטן יותר גדולה ויוצאת קודם בדרך כלל) וגם בעוד הרבה סיבות. שום קשר לגודל העובר...

nirits

New member
אין קשר

עובי הקטן שלי שוחה לו בבריכה אולימפית... או במילים אחרות - לפי הערכות המשקל עובי יוולד קרטב ל-3 ק"ג במקרה הטוב, ואני ע נ ק י ת!!!

rnati

New member
תשובה

גודל הבטן (והשלב שבו היא יוצאת) קשור רק למבנה הגוף שלך (כמובן שעם תאומים היא תצא קצת קודם וגם תהיה יותר גדולה אבל לא על זה מדובר) לי כמעט לא יצאה בטן עד חמישי (וגם אמא שלי ככה) ולחברה שלי יצאה בטן כבר בשני, עוד לפני שהיא היתה מוכנה לספר לאנשים... והעוברים- שניהם מתאימים לנורמות
תהני מהעובדה שתסחבי פחות (או פחות זמן) ממנה
ו... אחלה בטן

ori27

New member
בטן מקסימה ../images/Emo140.gif

נראה לי שאין לך מה לדאוג כמו שרשמו לפניי.

שיפסלה

New member
יופי של בטן

ואין מה לדאוג. תתנחמי בזה שלך יותר קל להסתובב עם בטן קטנה מאשר עם בטן ענקית. בטח היא סובלת...

rnati

New member
וואאוו ../images/Emo13.gif

איזה יופי. ואני עוד זוכרת שמדדנו מכנסי הריון וכולם היו גדולים... מזל טוב
(מקווה ששבוע הבא יהיו גם לי תמונות לעדכן)

ori27

New member
גם אני זוכרת !

עכשיו אני מחכה לתמונות שלך. לי היא יצאה בבת אחת.

למעלה