בטוח רפואי ופנסיה...

בטוח רפואי ופנסיה...

מי נגד מי וכיצד? האם העסקת עובד מחיבת מתן בטוח רפואי? ובעלות של מי?והאם {במידה ונותן} זה מספיק. במידה ולא, {או לא נותן,או לא מספיק}מה לדעתכם מחירו החודשי של בטוח רפואי ברמת כיסוי טובה לזוג {30-40} וילדה {10} ללא רקע של בעיות רפואיות מיוחדות? תודה מראש, לכל מי שיגיב...

Boston Guy

New member
אין שום חובה על המעביד

אם המעביד רוצה הוא יכול לממן לעובד ביטוח רפואי מלא, או חלקי או בכלל לא. זה בתכל'ס תלוי בתחרות בשוק העבודה. אם השוק חם, המעבידים משפרים את חבילת ה benefits שהם נותנים לעובד - ביטוח רפואי טוב הוא benefit משמעותי שמושך עובדים. כשהשוק מחורבן (כמו עכשיו) דורכים על העובד, מקטינים ולעיתים מורידים לגמרי הטבות כאלו. ביטוח רפואי טוב (PPO ) למשפחה של 3 נפשות יעלה כ 10,000$ לשנה. ובמילים - כמעט אלף דולר לחודש. ולידיעתך - אין שום קשר בין ביטוח רפואי ופנסיה. גם פנסיה אין למעביד שום חובה להפריש - ורובם באמת לא עושים את זה.

בראש

ומודה מתבלבל,מארגן לי סל...והאמת זה קצת חבל. הוא יוצא מדכא,ולרוב בסתירה למה מתפרסם פה ברשת כרמת ההשתכרות הממוצעת באותה עיר או מדינה. אין צורך להתווכח על קצוות רק דעה כללית על התמונה בגדול. תקן אותי בבקשה במידה וטועה...דירה שלוש חדרים {מרילנד או אוהיו} בסביבות 900 דולר,שני מכוניות במזומן שנתון לא רחוק,500 בחודשי שוטף.בטוח רפואי,ומשהו לפנסיה והלכה לה אלפיה.מזון, חמום,חוג לילדה וקצת מסביב,700 מאות נוספים.ונוסיף קצת משתנים {חינוך חינם כזה הוא?}100 בשביל שישאר עגול,הגענו ל-3200 ן-38400 שנתי מבלי להכנס כלל למיסים,,,רק מה,המשפחה הממוצעת בשני מדינות אליו חייה על הכנסה של 28900...רק מתחת ל-23600 שנתי תחשב משפחה לזכאית זכויות ממשליות {עורך דין ,לדוגמא}ואני מבולבל...הרי אם מבין נכון,הקרדיט לא סוחב בארהב,מה שבסוף החודש לא מכוסה,לא מתגלגל.מה זה מחמיץ,לא רואה או מבין...איך זה מסתדר התרגיל.

odedee

New member
למה אתה מתעניין במשפחה ממוצעת?

כידוע לגבי ממוצעים, אין בעיה לטבוע בבריכה שעומקה הממוצעה הוא עשרה ס"מ. תתענין בהצעת השכר שנותנים לך... ותבדוק איך היא. נראה לי שהממוצע הזה (זה נטו או ברוטו?) כולל, אגב, גם מובטלים, ויש לצערנו לא מעט כאלה אפילו בארה"ב. אני לא יודע אם העלויות שציינת סבירות או לא כי אני לא חי באזורים האלה, אבל משכר שנתי באיזור $50000 תקבל נטו משהו באיזור ההוצאה שחישבת, וזה לא נחשב לשכר גבוה. ככה שעם הצעת שכר הוגנת אתם תוכלו בהחלט לחיות פה. אין קסמים - יציעו לך אותו שכר שיציעו למקומי, ואם מקומי יכול לחיות מזה, כך גם אתה.

צריך אני לנסח הצעה משלי...

לא רוצה להפסיד ההצעה עוד טרם התחילה בדרך ההגזמה.גם לא רוצה לרדת מידי,לקבל אותה ולגלות שמזה לא יכול לחיות...אני מראש פוסל את מרכזי האוכלוסיה הגדולים.הם לא מתאימים, לא לאופי שלי,לא לרצונותי ולא לכיס.ממילא,מה שאני יודע לעשות {והכי טוב שניתן}לא קיים שם...ועדיין מבולבל.בשרשרת הפיקוד האישית שלי יש שני דרגות מתחתי.אחת מעל...{הכל לקוח מאתרי חיפוש העבודה באינטרנט}זאת שמעל לא עוברת השמונים אלף שנתי.אלו שמתחת נעים על השלושים אלף שנתי,ומתחתם עובדים במינימום.במידה ואני אתקשה,הם ימותו...אלא אם צודק האדון הקודם,ומה שנתפס אצלי כערבונות הכרחים לא נתפסים {מברירה או שלא}כך אצלם...במידה ודיור הוא חלק מהעסקה של העסקתי,איך ניתן למדוד את שוויה לצורכי מס {אם בכלל}.? ותודה לכם אנשים, באמת...על הנסיון לעזור,גם אם טועה אני או סתם מרגיז...

Boston Guy

New member
לא הבנתי מילה מהנאום הזה.

מה אתה שואל בדיוק? מה זה משנה מי זכאי ל"זכויות ממשלתיות" (אני מניח שאתה מתכוון לסעד)? אתה, כמהגר חדש, לא זכאי להם. האם יש משפחות שחיות מהכנסה של 29,000$ לשנה? בטח שיש! אבל משפחות כאלו לא יכולות להרשות לעצמן "שני מכוניות במזומן שנתון לא רחוק,500 בחודשי שוטף". הם נוסעים באוטובוס והולכים הרבה ברגל. והם חיים בלי ביטוח רפואי - כמו יותר מ 50% מהאמריקאים. ואל תצחיק אותם עם שטויות כמו "חוג לילדה" - הם במאבק הישרדות וכל גרוש נחוץ כדי לא לרעוב ולא לקפוא בחורף...

"הזכויות"

רק מהוות בשבילי קנה מידה של מה זה שנחשב עלידי האמראנים מסכן.{למרות היותי אזרח אמרקאני כל חיי} זכויות שאין לי שום כוונה לבחון אותם.לא פה ולא שם...שאר התשובה נראית לי {לצערי} תאור די מדויק של המצב "ולהצחיק" אותם לא ממש מעוניין. מנסה למצוא הגיון באינפורמציה אותה מוצא ברשת והאם היא מיצגת איזה אמת אוביקטיבית.

מדען

New member
לשם שינוי לא הגזמת

שלום בג. לנו מסרו שהשנה "הטבות" מתייקרות ב44 אחוז. אני תוהה האם זה הכל בגלל התייקרות הביטוח הרפואי, ואז $1000 לחודש זה המחיר הישן...

למעלה