בטא נמוכה!!! - מבקשת את עזרתכם

קרמבו37

New member
בטא נמוכה!!! - מבקשת את עזרתכם

לחוצה מאוד וזקוקה להרגעה... אני אחרי IVF שני. בתאריך 03/03/13 עברתי החזרה של 3 עוברים.
היום עשיתי בדיקת דם (למרות שבגלל דימום רציני ביומיים האחרונים הייתי משוכנעת לגמרי שזה מיותר והיה לי ברור שאני כבר במחזור...).
הקיצר, הנה תוצאות הבדיקה:
E2 - 1098
PRO - 49
HCG-B - 37

אני עדין מדממת ועם כאבים והתכווצויות ברחם. שוחחתי עם הרופא שאמר לי לחזור על הבדיקות בעוד יומיים והוסיף לי תמיכה של קרינון.
כמה שאלות:
1. האם זה אומר הריון בוודאות?
2. האם הבטא לא נמוכה יחסית לשלב זה???
3. האם עליי לדאוג מהדימום???

אמאל'ה איזה פחד....
בבקשה תענו לי מהידע שלכן
מיליון תודות!!!

acka

New member
לי זה דווקא נשמע מבטיח

אם אני מבינה נכון החזרת עוברים לפני 10 ימים? בדרך כלל בודקים בטא רק 12 יום אחרי ההחזרה ולכן לפני ההגיון שלי בדקת מוקדם למדי.
לכן אני חושבת שהבטא הזו דווקא מעודדת.
הדימום מלחיץ ואני מקווה שתוספת הקרינון תרגיע אותו. סך הכל הערך של הפרוגסטרון נראה תקין, אבל אולי את צריכה יותר.
להכפלה תקינה.

נגה77

New member
בטא אחרי 10 ימים מההחזרה?! נראה טוב....

לגבי הדימומים- אולי תשאלי את הרופא אם כדאי להזריק גסטון? אני יודעת שכשיש פרוגסטרון נמוך ודימומים בתחילת הריון נותנים בד"כ גסטון.
פעמיים בעבר אמרו לי לקחת... (ובלי קשר- התגלה שאני רגישה לזה... לכן לקחתי רק בפעם הראשונה)

בהצלחה!!! הלוואי שימשיך תקין. מקווה שהדימומים ייפסקו במהרה.

קרמבו37

New member
המשך דימומים

תודה רבה לכן על ההתייחסות. אני מרגישה שאני לחוצה בטירוף. בעברי הרבה הפלות (סובלת מבעיות קרישה ומטופלת בקלקסן) וכ"כ חוששת שגם הפעם אחרי הטיפולים שלא היו לי קלים בכלל - אאבד את ההריון.
אוףףףףף, איזה קוטרית אני נשמעת ...
בדיקת הדם נעשתה אחרי 11 ימים מההחזרה (אם סופרים גם את יום ההחזרה).
מחר בדיקת דם חוזרת - מתפללת שיהיה טוב... לכולנו!!!

כדאי להקפיד על מנוחה ושתייה

לנוח הרבה! זה בטח לא יזיק רק יעזור, אה ובלי סקס!!
מחזיקה אצבעות שיצליח.

נגה77

New member
בגלל עברך...ממליצה לכת לרופא מומחה

בהריון ה2 שלי (בראשון היו דימומים ובטא ופרוגסטרון נמוכים והסתיים בגרידה....) היה לי דימום חד פעמי בשבוע 7, אמרו לי לנוח ובנוסף הלכתי להתייעץ עם רופא מומחה באופן פרטי- פרופ' שמחה יגל (בירושלים), שהרגיע אותי מאוד...

אני בעד לשאול לגבי גסטון ואולי ללכת לרופא פרטי להתייעץ ולשמוע מה דעתו. וכמובן כמו שייעצו לך כבר- הרבה מנוחה.. קחי כמה ימי מחלה שתצטרכי!

למעלה