בחירת נעליים

cluber256

New member
בחירת נעליים

הי,
אנו מטופלים באיכילוב, אחרי ניתוח, לקראת נעליים.
על פי המלצת המרפאה הזמנו נעליים דגם סטנדרט מהאתר https://mdorthopaedics.easyordershop.com/easyorder/index
רציתי לשאול, האם הנעליים האלו נקראים נעלי גון מיטשל?
הם הגיעו עם מוט ישר ללא גמישות כלל, יש להם דגם שעל פי שמו נראה שהם גמישות משהו מכיר? ממליץ? שמענו על אלפא פלקס אבל במרפאה הרופא אמר שהם לא עובדים איתם כל כך..הם ניראים הרבה יותר נוחים לילד..

אם אפשר סקירה קצרה על הנעליים הקיימים בשוק.

תודה רבה!!

סוגי נעליים / סנדלים

תחילה יש לציין שכל הסוגים יעילים רפואית.
אז יש נעליים ישראליות - החיבור בין הנעליים למוט קבוע. אינן מרופדות, זו נעל ולא סנדל, המוט ללא תנועה. משלבת סרוך ורצועה.
נעליי מרקל - מראה מאד דומה לישראליות רק עם פתח ברור מאחור שמשמש בקרה על היות העקב במקומו. משתלבת עם מוט קבוע. ניתנת לשילוב גם עם מוט של מרקל.
גו'ן מיטשל - בייבוא אישי של ההורים מארה"ב. סנדל לא מרופד. על מוט סטטי. חיבור מהיר בין נעל למוט.
אלפא פלקס (כאן יש לציין למען השקיפות, שאני היבואן ולכן מוזכרות אחרונות ברשימה ). סנדל. חיבור מהיר. מרופדות. אופציה למוט עם תנועה.
בנוסף לכל יש לזכור תמיד א. שכל הפתרונות הוכחו כיעילים רפואית ב. יש לתמוך בעסקים קטנים בישראל והכלכלה הישראלית, לרכוש בארץ אצל כל ספקים ישראלים.

peleg2308

New member
שלום :)

היי, מה שלומך ?
מצטערת שאני קצת נופלת עלייך, מחפשת מישהו/י שעבר את התהליך ויכול קצת לתת לי מידע על המאחורי הקלעים.
קצת על עצמי: אני בשבוע 19 וגילו ק"פ דו צדדי אצל העוברית החמודה שלי
אני בשלב של התלבטויות ואשמח לשוחח עם מישהו שכבר חווה את התהליך
אם יזדמן לך לשוחח, אשמח מאוד
תודה :)

למעלה