בחירת מנתח, Sigmoid..Invasive adenocarcinoma

טובורג

New member
בחירת מנתח, Sigmoid..Invasive adenocarcinoma

חוץ מזה, היה עוד פוליפ שהוסר- תוצאה ביופסית: אדנומה וילוטובולורית עם דיספלסיה ברמה נמוכה. בסיס הפוליפ ללא גידול. וחוץ מזה,בעיר (CT? CITY?) נמצאו עוד ממצאים מחשידים בכליה, ואני צריך לעבור MRI על ההלם וכל מה שעברתי בשבוע האחרון אספר בפעם אחרת. אני מניח בשלילה שאחיה עד אז
. ( בנוסף לכל אלו, גידול גרנד ציניקני (הבן החורג של קרצינומה) במוח בדירוג 5 עם גרורות לעבר כל מחשבה חדשה שצצה. (דירוג 5= בסולם החדש, מתאר מצב שבו הגידול השתלט על כל מה שהיה ובעצם כל מה שקיים הוא רק הגידול) ) ולעניני: ביטוח: כללית מושלם. זאת הפעם הראשונה שאני הולך לעבור הליך רפואי משמעותי (ניתוח וטיפולים כימוקרצינומיים:) ) וכעת אני מתלבט בין מספר אופציות: 1) האם לבצע את הניתוח בבית חולים ציבורי, שזה אומר להשאיר את בחירת הרופא בידי אחות מתוסכלת. 2) האם ללכת לניתוח פרטי , שזה אומר להעביר את מירב הנכסים שלי לרופא בכיר. ואם כן, אז איזה רופא מומלץ? (כמה עולה ניתוח אצל פרופ' קלאזונר למשל?) 3) ללכת לרופא בכיר שנמצא בהסדר עם כללית מושלם. האם זה נחשב לפרטי? ומה ההבדל בדיוק? פרופ' אברהם צ'רניאק נראה נחמד. מישהו יכול לתת המלצה עליו או על מישהו אחר?. ועוד שאלה, האם יש סיבה טובה ללכת לאונקולוג לפני הניתוח של הכירורג? ועוד שאלה, מה עדיף? ניתוח ידני, או ניתוח חצי אוטומט (קרצינוסקופי :) ) ? תודה לכל מי שעוזר!!!

א מ נ ו ת

New member
פרופ' צ'רניאק

שלום לך מקווה שאתה לא חושב מדיי כי זה לא יעזור לך הרבה לא הבנתי האם יש לך ממצא בכבד?? כי לגבי צ'רניאק הוא מומחה לכבד הוא ניתח אותי פעמיים בכבד והוא עושה את זה בלפורוסקופיה שזה לא פתיחת כל הבטן ולכל הידוע הוא היחיד בארץ שעושה את הניתוח הזה בשיטה זו שזה כמובן הרבה פחות כואב והחלמה יותר מהירה מהצורה הקובנציונאלית אקיצר אני ממליץ מאוד על צ'רניאק ואתה לא צריך ללכת אליו בפרטי אלא עם כללית אתה יכול לקבל הפניה לבית חולים וולפסון שם הוא מנהל מחלקה כירורגית ב' מאחל לך הרבה הצלחה תמיד תחשוב שאתה זה האחד ממיליון שבת שלום חיים

טובורג

New member
תודה על התשובה, אז למי אם לא לצ'רניאק

חשבתי על צ'רניאק שאולי במקרה ויגלה משהו בכבד בזמן הניתוח אז הוא ידע לטפל בזה הכי טוב, כי הצרות מתחילים מהכבד.

קודם כל יש לך נשק מעולה וזה ההומור...

גם אני חדשה כאן...אימא שלי תאובחן מחר כחולת סרטן מעי גס, אני עדיין לא יודעת באיזה שלב ואיזה קרציומה נדבקה לה לדופן המעי, אבל בין הדם הסמוי, לקולונסקופיה ומחר לתוצאות הביופסיה עשיתי תחקיר קל. למה תאובחן מחר? כי הרופא ביקש להקדים לה את התור בשבוע אחרי שראה את הביופסיה ומצאו פוליפ 3 ס"מ בקולונסקופיה. גם אני מחפשת רופא, מצאתי כמה שמות בכל מיני מקורות, ועכשיו אני עושה הצלבה...השם שיצוף הכי הרבה פעמים הוא הוא כנראה הרופא הטוב ביותר (או זה שמפרסם עצמו הכי טוב:0) בכל מקרה, יש גידולים שלא נראים בעין כך שעדיף לעבור MRI, אם אתה יכול לשחד מישהו שחד אותו שיתן לך MRI, רואה טוב יותר מה הסיטי ויכול לאבחן גרורות קטנטנות. שמעתי על ד"ר גרינברג מאיכילוב שעובד עם פרופ' סקורניק שנחשב מעולה(מופיע גם ב 10מהטובים של מעריב + ניתח אבא של חברה שלי), אבל בלבלב, אני לא יודעת איזה עוד איברים הוא מנתח. ד"ר רבאו עלה בחיפושים וגם ד"ר חייקין וד"ר זמורה משיבא. אתמול היתה תוכנית על בלינסון שנראה כי הם דיי מתקדמים מבחינת הטיפולים. ב 10 הטובים של מעריב (טרחתי לשמור את הגיליון למקרה ש...) שם הם צלפו טוב לגניקולוגים מעולים ורופאי ילדים טובים אז משם אני משליכה גם על כירורגים ואונקולוגים. ...מצאתי פרפ' דן אקדה משיבא, מנהל היחידה לדרכי העיכול במערך האונקולוגי, פרופ' אהרון סולקס מומחה לאונקולוגיה מבלינסון. ממי מתחילים? נראה לי שהאונקולוג צריך להנחות את הכירורג מה ניתן לנתח כך שצריך גם אונקולוג טוב וגם כירורג טוב. אבל אני עדיין רק "מתמחה" בתחום, נכנסים מחר למועדון..זה היה בשביל הפרומו אז קח בחשבון

למעלה