בחירת יו"ר - המשך דיון

Zack DA

New member
בחירת יו"ר - המשך דיון

יש לי הרגשה שמספר חברי הסניף על כל ציר בוחר צריך להיות 50 לפחות. הטיעון היה, כאמור - לתת משקל לסניפים נידחים ומבודדים גיאוגרפית, ולא לתת פרס מיותר לסניף עם הרבה מתפקדים שרובם המכריע לא עושה כלום. אני בטוח שיש לקיים דיון מעמיק בנושא והרי אני מתחיל אותו. מחכה לתגובותיכם. צחי

הסכמתי עם טענתכם...

למעט היו"ר, לכל סניף בין 20 ל-41 חברים יהיה נציג אחת בין 41 - 80 - 2 נציגים בין 81 - 120 - 3 נציגים כלומר, נציג עבור כל 40 חברים חוץ מהיו"ר, כשעל מנת לקבל נציגות נוספת מלבד היו"ר בסניף צריכים להוית חברים לפחות 20 חברים, בכדי שסניף עם 3 אנשים וסניף עם 40 אנשים לא יקבלו את אותה נציגות.

Zack DA

New member
כמו כן גבול עליון

אוקי. אם נתאמץ עוד קצת - נוכל להגיע לקונצנזוס מוחלט. לא יותר מ- 5 נציגים לסניף אחד. והייתי אפילו מגדיל את היחס לכיוון ה- 50. צחי

Zack DA

New member
אני דווקא חושב שיש הגיון -

מאחורי הדברים הללו. רובי - אני מציע שננהל מתישהו שיחה רצינית בנושא זה, ואני בטוח שבכוחי לשכנע אותך לגבי הפרטים הללו.

50?!../images/Emo12.gif

בכ"ס יש אולי 6 מתפקדים שתורמים את הנשמה שלהם מאולי 30 או יותר רשומים רק על הנייר.מאיפה אני אביא לך 50?

Zack DA

New member
זה כל הרעיון ../images/Emo45.gif

את תקבלי קול אחד. תחשבי שאולי היית מקבלת בשיטה אחרת שני קולות, אבל אז סניף של 150 שבו יש 15 מתפקדים שנותנים את הנשמה היה מקבל 10 קולות, בעוד בשיטה החדשה הפער (או, יותור נכון, יחס הקולות) ביניכם מצתמצם, והסניף של ה- 150 יקבל רק 3 קולות. צחי

למעלה