בחירות לראשות ת"א - קדימה תומכת בדב חנין!

בחירות לראשות ת"א - קדימה תומכת בדב חנין!

אני קורא לציפי ליבני ולכל שאר המעומדים לתמוך בדב חנין לראשות העיר שכן רון חולדאי הוא נזק לעיר וכן חברי קדימה רבים תומכים בדב חנין כמו חברי מפלגת העבודה הליכוד ושאר המפלגות , אנשים שתומכים בשלטון החוק והדמוקרטיה וכן בחברה שפוייה יותר ונכונה יותר ובשיתוף תושבים. הרי כל התמיכה של קדימה ברון חולדאי היא לא טובה ולא נכונה שכן הוא אינו ראוי , ומפלגת קדימה כלל לא עשתה פריימריז בסניף ת"א אלא עשתה תרגיל מלוכלך לעצמה רון חולדאי הכניס את הנציגה שלו בקדימה שולה ואז הוא אמר אני מוכן לתת לקדימה מקום שלישי רק אם שולה תהיה שם ותביאו לי כסף ומליונים. זה שחיתות אמיתית של רון חולדאי. ואני קורא לקדימה ולחברי קדימה לעשות את הדבר הנכון ולתמוך בדב חנין אשר רץ ברשימה על מפלגתית חברתית וסביבתית ולתת את הכסף לדב חנין ולהשתלב ברשימה . שכן זוהי הדרך הנכונה. ואני קורא לציפי ליבני או לשאול מופז או למאיר שטרית או לדיכטר לתמוך בדב חנין לראשות העיר ולא ברון חולדאי ולתת את הכסף לריצה לרשימה של העיר של כולנו . כי בכל מקרה דב חנין ינצח כי זה הגורל וכדי שקדימה תהיה עם העגלה המנצחת . שכן גם ככה רון חולדאי לא יקבל 3 מנדטים. תנו לצדק לנצח הצביעו דב חנין לראשות העיר ת"א - כי הוא גם הנציג של חברי קדימה ושל "העיר של כולנו"

למעלה