בזק מפרסמת Q2

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

dw

Well-known member
מנהל
בשעה טובה ביקום מחליפה קידומת ל 9XX :)

yel5

Well-known member
זה כבר רציני. המניה מגיעה ל 985. עוד 2% ליעד.

dw

Well-known member
מנהל
זה כבר רציני. המניה מגיעה ל 985. עוד 2% ליעד.
1000 זה רק מספר :LOL:
מותר לעבור אותו, למרות שאפשר להבין את המחסום הפסיכולוגי.
עד 2019 ביקום היתה ב 4 ספרות. היא יכולה לחזור לשם. |הלוואי|

yel5

Well-known member
1000 זה רק מספר :LOL:
מותר לעבור אותו, למרות שאפשר להבין את המחסום הפסיכולוגי.
עד 2019 ביקום היתה ב 4 ספרות. היא יכולה לחזור לשם. |הלוואי|
אני מקווה שאתה מבין שאני צוחק. ביקום היא אחת המניות הרווחיות בתיק ואני חושב שאמשיך להחזיק בה לפחות בכל שנת 22 כדי למצות מהלך הסיבים. כך שהאם שער 1,000 יהיה בעוד שבוע או חודשיים לא באמת מעסיק אותי. כן מעסיקה היא התשואה מאז רכישת סרצ'לייט, עת נכנסנו, והיא אכן יפה.

dw

Well-known member
מנהל
אני מקווה שאתה מבין שאני צוחק. ביקום היא אחת המניות הרווחיות בתיק ואני חושב שאמשיך להחזיק בה לפחות בכל שנת 22 כדי למצות מהלך הסיבים. כך שהאם שער 1,000 יהיה בעוד שבוע או חודשיים לא באמת מעסיק אותי. כן מעסיקה היא התשואה מאז רכישת סרצ'לייט, עת נכנסנו, והיא אכן יפה.
מסכים. סרצ'לייט ידעו מה הם עושים כשנכנסו לחברה.
לגבי הטיימינג שלנו אני חושב שאפשר היה לבצע טוב יותר - לפחות יחסית אלי כ buy &hold, כשמי שגם עשה קצת טריידינג בשנה החולפת ביצע טוב ממני, אבל באמת שאין תלונות. אני, ולו משיקולי מס (ליברמן חוגג עלי השנה, לא מתנדב לפנק אותו עוד) לא חולם לגעת בנייר השנה ועוד נראה לגבי שנת 2022.
בנוסף למהלך הסיבים ישנו גם מהלך התייעלות ואפשר אולי להתחיל לצפות, בזהירות, לתחילת חלוקה של דיבידנד בבזק אולי אפילו בשנה הבאה. בקטנה.

dw

Well-known member
מנהל
היום ביקום קצת איכזבה (נו נו, שיא שנתי, לא מתבכיין חלילה)
עלתה שלישיה כמו בזק, בעוד אפשר היה לצפות שכאופציה היא תעלה יותר מנכס הבסיס.

yel5

Well-known member
בשבוע שעבר תלת ספרתי נראה קצת רחוק. היום הגענו.

dw

Well-known member
מנהל
בשבוע שעבר תלת ספרתי נראה קצת רחוק. היום הגענו.
בשעה טובה ביקום עברה את ה 1000. :)
עוד 10% עליה ויש לי 100% תשואה על הנייר. לא רע בשביל שנתיים השקעה. אפשר היה אמנם לעשות טריידינג קצר ולשפר את התשואה במקום buy&hold אבל באמת שאין תלונות. בסה"כ טיימינג כניסה לא רע לביקום (וגם בזק, אליה נכנסתי מאוחר יותר)
מחזיק אצבעות שבעוד שנתיים נגיע לאלפיים |הלוואי|

yel5

Well-known member
קנינו בשערים דומים. שער הקניה הממוצע שלי הוא 550.
כיום אנו בשער 1,000 לפני השפעת הסיבים.
היעדים הבאים הם להנות מפירות הסיבים וההתיעלות ולהתחיל לראות דיבידנדים. אם לא נקבל דיבידנדים מביקום לכיסינו אז לפחות נראה דיבידנדים של בזק.
בהצלחה למתמידים.

למעלה