בזמן האחרון...

בזמן האחרון...

הצטרפו המון אנשים חדשים לפורומנו, וחלקם אנו לא מכירים, הנה שאלון הכרות, שתוכלו לענות עליו. 1. מה שמך? 2. באיזו חוה אתה רוכב? 3. כמה זמן אתה רוכב? 4. איזה סגנון אתה רוכב? 5. בן כמה אתה? 6. יש לך אייסיקיו? אימייל? אודיגו? איכשהוא ליצור קשר? רשום. 7. מיהו הסוס האהוב עליך? ( אפשר לכתוב כמה אהובים ). 8. תרגיל אהוב בשיעורים? 9. אתה מתחרה? באיזה מקצה? כמה זמן? גובה ורמה. 10. הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים? 11. הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים? 12. כמה פעמים בערך נפלת? 13. דבר מפחיד שקרה לך עם סוס? 14. אתה נכנס המון לפורום? כל יום? כל שבוע? חודש? כמה? 15. יש לך סוס\ה? 16. בן כמה הסוס\ה שיש לך, אם יש לך? תמונה לא תזיק. 17. אתה מכיר את ה- פפפפ... של שי? חחח 18. מתי יש לך יומלדת? 19. אם אתה רוכב אינגליש, אתה יותר אוהב קפיצות או דראסז? שניהם? 20. אם אתה רוכב ווסטרן מה אתה יותר אוהב? לנועם ולביוטיהיפה, יש לכם אייסיקיו, טוב אני יראה כבר אם תענו על השאלון!

Sweet SuGaR

New member
פפפ טוב!! ../images/Emo99.gifצ'יקו מלך!!!

1. שי 2. בתלמי מנשה 3. 6 וחצי שנים 4. אינגליש 5. 14 וחצי 6. יש לי אייסיקיו ומסינג'ר... המספר אייסיקיו זה:228620067 7. צ'יקו!!!! חחח ואוסטיש! 8. פפ מסלולים... 9. התחריתי, חוזרת עונה הבאה, התחריתי 90.... 10. אמממ התחלתי לרכב עליו
11. שנפלתי... פפפ וזה קרה הרבה... חחח 12. חחח השאלה בשבילי הא? 15 ככה.... אולי פחות. 13. שנפלתי מתחת לרגליים של אוסטיש 14. כן.. המון.. המון פעמים ביום.. 15. לא
16. אין לי סוס......
17. מי לא!? פפפפפפפ ©על הזכויות שמורות לי!!!!! 18. 27/10/88 אימפריה!!!!! 19.
קפיצותתת
20. פפפ ברל רייסינג זה כיף!! יצא לי לעשות את זה.

Alonosh12

New member
מי שלא מכיר אותי חוטף ../images/Emo67.gif ../images/Emo15.gif

1. מה שמך? משום מה אלונה
2. באיזו חוה אתה רוכב? חוות אמיר בבאר טוביה חווה שולטתת
3. כמה זמן אתה רוכב? 4 שנים 4. איזה סגנון אתה רוכב? ווסטרן 5. בן כמה אתה? 11 וחצי 6. יש לך אייסיקיו? אימייל? אודיגו? איכשהוא ליצור קשר? רשום. איסיקו, בזמן האחרון די תקוע[בעצם לא די...], 23420932, מסנג'ר, [email protected] ומייל פה. 7. מיהו הסוס האהוב עליך? ( אפשר לכתוב כמה אהובים ). רפי הלנה וחווה. 8. תרגיל אהוב בשיעורים? אין כ"כ... 9. אתה מתחרה? באיזה מקצה? כמה זמן? גובה ורמה. נופ, אם כבר תחרויות פלז'ר/טרייל פנימיות. 10. הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים? התחלתי לרכב
11. הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים? נפלתי... 12. כמה פעמים בערך נפלת? לא בערך, 3. 13. דבר מפחיד שקרה לך עם סוס? סוסה בעטה בי בירך 14. אתה נכנס המון לפורום? כל יום? כל שבוע? חודש? כמה? פחות מפעם. 15. יש לך סוס\ה? לא. 16. בן כמה הסוס\ה שיש לך, אם יש לך? תמונה לא תזיק. אין.
17. אתה מכיר את ה- פפפפ... של שי? חחח לא
סתםםםםם
דעעעעעעע
18. מתי יש לך יומלדת? 20/8/91 19. אם אתה רוכב אינגליש, אתה יותר אוהב קפיצות או דראסז? שניהם? אף אחד
20. אם אתה רוכב ווסטרן מה אתה יותר אוהב? רייניג+פלז'ר.

תשובות שלי...../images/Emo127.gif

1. אבישג שנהר. 2. עמק זוהר אימפריה! 3. שנתיים ורבע. 4. אינגליש. 5. 12, עוד מעט... 6. אייסיקיו- 135857139 אימייל- [email protected] אודיגו- rozen. 7. איקס ופוצ'יני. 8. קפיצות- מסלולים למינהם, אתגרים וכדומה... דראסז'- החלפת קאנטרים, חיבור, לעשות טרוט והכל איטי שהסוס מרים רגליים למעלה באלגנטיות, הארכת צעד. 9. כן אני מתחרה. 60-70, השנה רק התחלתי. ולדראסז' יצאתי גם. 10. שנפגשתי איתם, והתחלתי לרכב עליהם, ושיוצאים שיעורים כאלה מושלמים. 11. לא קרה שומדבר רע, חוץ משפעם סוס נתן לי ביס קטנטן. לא רציני. 12. 7, וזה לא בערך זה בול! 13. שפעם רכבתי על רוזן ועברו מטוסי ריסוס והוא ממש התחרפן הוא החליק על השכל. 14. כן, כל יום, כל שעה, כל שבריר שניה, פחחחח...פפפפפ... 15. לא, אבל יהיה לי, תסמכו עליי. 16. אין לי. 17. בטח, ה פפפפפפפפפ.... של שי זה שאווה, ובאייסיקיו אני כל הזמן אומרת לה פפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפ... 18. 9.6.91 , עוד חודש בערך! 19. יותר קפיצות אבל בממש טיפה, כי אני גם אוהבת דראסז'. 20. אין לי מושג, אני לא רוכבת ווסטרן! הסוס שבתמונה זה הסוס שיהיה לי... דורון כמו שעשית לך עם הסוס הזה, הסוס החדש שלך, חחח, תעשי לי עם הסוס שבתמונה הזאת!

i love rama

New member
אני! ../images/Emo42.gif

1. יערה 2. היפודרום 3. בערך 3 שנים 4. ווסטרן 5. 13 6. 262346597 7. ר-מ-ה איזה שאלה 8. כולם 9. שנה הבאה- ננסה פלז'ר 10. התחלתי לרכב! 11. נפלתי...
12. פעמיים 13. הסוסה שלי התעלפה
14. כל יום- מתנחלת חח..... 15. כן 16. בין 13 ל-15 17. בטח איזה שאלה... 18. 11.3 20. פלז'ר + ריינינג זהו!

S H I L G I

New member
אני../images/Emo29.gif

1. מה שמך? נטע הראך 2. באיזו חוה אתה רוכב? מרכז רכיבה קיבוץ יגור 3. כמה זמן אתה רוכב? 3 שנים.. כבר לא בערך חברה! 3 שנים ב-ד-י-ו-ק! 4. איזה סגנון אתה רוכב? אינגליש 5. בן כמה אתה? 13 וחצי...אבל בכיתה ח' 6. יש לך אייסיקיו? אימייל? אודיגו? איכשהוא ליצור קשר? הכל כתוב בכרטיס האישי, וחוץ מזה יש לי AIM-mylilshilgia 7. מיהו הסוס האהוב עליך? שילגיה, ערבה (שאין לי מושג באיזו חווה היא), חגי, לאדה 8. תרגיל אהוב בשיעורים? לקפוץ, כמה שיותר גבוה וקפיצה מושלמת-יותר טוב!! 9. אתה מתחרה? באיזה מקצה? כמה זמן? גובה ורמה. אני מתחרה בקפיצות, 70 ס"מ על לאדה, מתחרה כבר שנה.. 10. הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים? שהגעתי לרמה שבה אני נמצאת-שאני עולה לאפילות הצפון, וחוץ מזה, שהשנה אמא שלי הסכימה שיהיה לי סוס (אבל בסוף אמרו שלא כדאי, רק כשאני אתחיל להתחרות 90) 11. הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים? שנפלתי על המכשול..אאוץ'! 12. כמה פעמים בערך נפלת? תנו לי לספור..לפי מה שאני זוכר 3 או 4 13. דבר מפחיד שקרה לך עם סוס? שפעם לא הצלחתי להשתלט על ערבה כי היא התפרעה.. 14. אתה נכנס המון לפורום? כל יום? כל שבוע? חודש? כמה? אני נכנסת כל יום, כל שעה בערך. כשאני מבלה בפורום זה תלוי אם יש משהו מעניין, הכי הרבה זמן ברצף שהייתי פה זה היה שעתיים וחצי. 15. יש לך סוס\ה? לא, יהיה לי כשאני אתחיל לקפוץ 90.. 16. בן כמה הסוס\ה שיש לך, אם יש לך? תמונה לא תזיק.-אין לי 17. אתה מכיר את ה- פפפפ... של שי? חחח-ב-ר-ו-ר 18. מתי יש לך יומלדת? 25/12 19. אם אתה רוכב אינגליש, אתה יותר אוהב קפיצות או דראסז? שניהם?-קפיצות, זה פשוט יותר אקשן.. 20. אם אתה רוכב ווסטרן מה אתה יותר אוהב? שיוו כולם לקחו את הרעיון של גיזמו של החתימה! גנבים! חח..

S H I L G I

New member
אופס שכחתי פרט קטנטן...../images/Emo29.gif

התאריך המלא זה 25/12/89-כולם לשנן-עכשיו!

S H I L G I

New member
תיקונים-...../images/Emo29.gif

1. קוראים לי נטע הראל- ולא נטע הראך 10. אני עולה לאליפות הצפון ולא לאפילות הצפון

smokeman

New member
רק שתדעי

שהייתי באליפות הארץ בדראסג' הכנסתי את הסוס שלי לאחד התאים אצלכם כי הוא רצה להשתין והוא מצא לו שם את אהובתו אני בטוח שאת מכירה אותה קוראים לה אגטה היא מזה נדלקה עליו והוא עליה תמסרי לה ד"ש מהסוס שלי,טוב?

סמוקי... אתה היית באליפות דרסז'

שהיתה ביגור מלפני איזה שבועיים? גם אני הייתי... על איזה סוס השתתפת? באיזה רמה? ובאיזה מקום זכית?

S H I L G I

New member
חח נדמה לי שראיתי את הסוס שלך!../images/Emo29.gif

אבל אני לא קולטת את הקטע שלקחת אותו לתא כדי שהוא ישתין?! כאילו, הוא לא יכול להשתין על האספלט? וחוץ מזה, זה הכי גרוע שהם משתינים בתאים כי עד שניקו.... לפעמים סוסים מחרבנים המון ומשתינים ככה שצריך לנקות להם את התא פעמיים ביום...

smokeman

New member
תגובה

לא נוח לו להשתין בציבור מול כל הסוסים האחרים הוא צריך את הפרטיות שלו תארי לך שתרצי ללכת לשרותים ויגידו לך תעשי פה באמצע הרחוב זה יהיה נוח לך? אצלנו בחווה לא משנה כמה סוס משתין או מחרבן אנחנו מנקים תאים פעמיים ביום.

shaililo

New member
../images/Emo41.gif|מיצי../images/Emo41.gif

• בזמן האחרון...ו אנדולוסית מהממת [מצורף קובץ jpg] ו הצטרפו המון אנשים חדשים לפורומנו, וחלקם אנו לא מכירים, הנה שאלון הכרות, שתוכלו לענות עליו.
1. מה שמך? שי
2. באיזו חוה אתה רוכב? משמר העמק
3. כמה זמן אתה רוכב? 5 שנים
4. איזה סגנון אתה רוכב? אינגליש
5. בן כמה אתה? אני בת!!! 15 וחצי 6. יש לך אייסיקיו? אימייל? אודיגו? איכשהוא ליצור קשר? רשום. אייסיקיו 132810915
7. מיהו הסוס האהוב עליך? כפיר ואוטי\
8. תרגיל אהוב בשיעורים? אין תרגיל מיוחד... אני מעדיפה קפיצות.
9. אתה מתחרה? באיזה מקצה? כמה זמן? גובה ורמה. אני מתחרה 3 שנים, כרגע במקצים 60,70,80 זה משתנה......
10. הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים? אהה... התחלתי לרכב
11. הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים? נפלתי
12. כמה פעמים בערך נפלת? פפפ... יותר מ-10 אני לא סופרת.
13. דבר מפחיד שקרה לך עם סוס? היו יותר מידי
14. אתה נכנס המון לפורום? כל יום? כל שבוע? חודש? כמה? כל יום! הרבה בפעמים... יותר מידי
15. יש לך סוס\ה? לא
16. בן כמה הסוס\ה שיש לך, אם יש לך? תמונה לא תזיק. אין לי!!!
17. אתה מכיר את ה- פפפפ... של שי? חחח... הפפ... שלי התכוונת
איך לא?
18. מתי יש לך יומלדת? התאריך הוא 16.11.87
19. אם אתה רוכב אינגליש, אתה יותר אוהב קפיצות או דראסז? קפיצות!!!
20. אם אתה רוכב ווסטרן מה אתה יותר אוהב? אז זהו שלא...!

אוקיי...

1-חמוטל פרידמן 2-חוות איתן-קיבוץ אילות 3- 4 שנים 4-ווסטרן 13-5וחצי 6- 173288204 [email protected](מסנג'ר) יש לי גם אודיגו אבל אני כמעטלא מתחברת... 7-אינדיאנה המלכה!!! ושון המלך!! 8-כל מה שאפשר לשפר או ללמוד 9-מעט מאוד.. אממ.. פלז'ר טרייל... לא קבוע סתם איזה פעם שנה.. 10-הכל! 11-אין..לא יכול להיות משהו ע עם סוסים.. 12-שלוש 13-שחר התחיל לי קאנטרים מטורפים ובאקים במנז'. 14-כל זמן שאני בבית ואין לי משהו אחר לעשות שזה כמעט כל הזמן 15-לא.. לצערי.. אבל זה החלום שלי והוא עוד ייתגשם! 16-אין 17-י לא מכיר אותו? 18- ב3/9 19-אני רוכבת ווסטרן ואני אוהבת הכל כולל אינגליש וכולל כל מה שקשור ברכיבה וסוסים! 20-כנ"ל אוהבת הכל!!!

תשובות!

יאיר
חוות עין רדיאן ביוטבתה
2 וחצי
ווסטרן
15 וחצי
בחתימה....
גיזמו וסקיפה
יש הרבה...
לפעמים...
?
?
פעמיים שלוש
אין לי...
כל יום
בתקווה בקרוב....
כן.....!
24.10.87
רינינג!

TauraMan

New member
תשובות שלי../images/Emo20.gif

1. מה שמך? דורון גלאון 2. באיזו חוה את רוכבת? עין המפרץ אימפריה! 3. כמה זמן את רוכבת? 7 שנים בערך 4. איזה סגנון את רוכבת? אינגליש... 5. בת כמה את? 13(עוד מעט 14) 6. יש לך אייסיקיו? אימייל? אודיגו? איכשהוא ליצור קשר? רשום. איסיקיו- 146825548 AIM-myliltaura e-mail- [email protected] 7. מיהו הסוס האהוב עליך? ( אפשר לכתוב כמה אהובים ). טאורה, דיזל, שלג ובליידי 8. תרגיל אהוב בשיעורים? שמיניות בקנטר 9. אתה מתחרה? באיזה מקצה? כמה זמן? גובה ורמה. כן, מתחרה כרגע 90 ס"מ זאת העונה השלישית וחצי שלי(קפיצות ראווה) 10. הדבר הכי טוב שקרה לך עם סוסים? כל רגע לידם זה טוב.. 11. הדבר הכי רע שקרה לך עם סוסים? זעזוע מוח 12. כמה פעמים בערך נפלת? הפסקתי לספור ב- 19,564,429,973 נפילות.. 13. דבר מפחיד שקרה לך עם סוס? ליפול עם הראש בעמוד, לאבד את ההכרה ולהתעורר באמבולנס 14. אתה נכנס המון לפורום? כל יום? כל שבוע? חודש? כמה? ת'אמת אני מכורה קשה.. אוטומאטי נפתח לי דף בית אני ישר לוחצת על פייבוריטס ויש על סוסים-פורום... חחח זה לא בשליטתי, זאת אומרת לפחות 20 פעם ביום.. אני מכורה קשה.. 15. יש לך סוס\ה? לא, היה לי בחצי פנסיון את דיזל 16. בן כמה הסוס\ה שיש לך, אם יש לך? תמונה לא תזיק. כרגע דיזל בן 4 וחצי- חמש, מצרפת תמונה... 17. אתה מכיר את ה- פפפפ... של שי? חחח אני מיוחדת!!! אני זכיתי לראות את ה"פ" מבקשת ממנה ללחוץ עליה...
18. מתי יש לך יומלדת? 19/8/1989 19. אם אתה רוכב אינגליש, אתה יותר אוהב קפיצות או דראסז? שניהם? קפיצות 20. אם אתה רוכב ווסטרן מה אתה יותר אוהב? נמנעת מלהגיב...

למעלה