בזים מצויים

salingre

New member
בזים מצויים

אני חיפשתי קינים של בזים\כל ציפור דורסת אחרת והיום סוף סוף מצאתי...אני עושה עליהם תצפית ורוצה לראותו אותם מתבגרים עד שהם עוזבים את הקן...בעבר שלא כל כך רחוק (לא ידעתי שזה לא חוקי עדיין) לפני שנתיים-שנה ככה גידלתי 2 בזים במויים מהבקיע עד לגיל חצי שנה... בהתחלה האכלתי אותם מהיד אם בשר טחון טרי -אחר כך היתחלתי בעכברים שהם יצודו כדי שיתרגלו פחות או יותר למצב זה (ידעתי שאני ישחרר אותם) ואחרי חצי שנה זהם היו אצלי שיחררתי אותם...איזה חיה מ-ד-ה-י-מ-ה!!! עכשיו אני לא מתכוון לתפוס רק לצפות, וביקרתי בקן שלהם שהיה בתוך בנין נטוש (קן חצי גמור) לידו הייה מרבד של עצמות ומלאאאא ראשים של חולד (חולדים?) של נחש אחד או שניים ושל עורב,(מוזר שהם האיזו להרוג אורב...) אני יצלם אותם (את הביצים,גוזלים,גוזלים בוגרים,ואת הקן הנטוש אחרי שהם יעופו... אם אני יוכל לצלם את כול זה) וישלח לפורום! מסוף בנית הקן לאחר כמה זמן האם תטיל? ולאחר ההטלה לאחר כמה זמן הביצים יבקעו? ולאחר הבקיע לאחר כמה זמן הגוזלים יעזבו את הקן? תודה מראש אורי סלינגרה!

netbird

New member
בהנחה

בהנחה שמדובר בבז מצוי: תטולה מכילה: 3-6 ביצים. משך הדגירה: 28 יום. הגוזלים מואכלים בקן במשך: 30 יום.

למעלה