בו`נה אנשים...

anti-telenovela

New member
בו`נה אנשים...

יא אנשים אתם כאלה משעממים אין לכם מה לעשות חוץ מלקרוא ולהגיב על זבל צרוף של אחרים?... לא אכפת לי אם תענו על זה או לא, אני גם ככה לא חוזרת לפה יותר...

ואלה צודקת.. B-)

עוד באוסף כזה של קישקושיה נבובה לא נתקלתי.. שרוניתי-בואי לעיתים למקומות אחרים אדיאוס.. מרק.

softy

New member
טיק טאק טיק טאק טיק טאק

ובכל זאת אתה נמשך לכאן כמו זבוב ירוק אל חרה אה... החרה הזה נראה לי ערב לחיכך. סופטי יצרן חרה עם רשיון...

softy

New member
החרה שלי מסתיים ב - ה

כי אחריו בא מיד הזין שתלוי על וו. סופטישלא מבין למה עושים עניין מחרה...

ה-איה

New member
ידעתי!

ידעתי שמדובר באדם כל כך יוצא דופן שאפילו החרא שלו מיוחד... איה שלא מבינה מה אתה לא מבין

שרון-ב-

New member
מרקוס, זה שאתה חרא..

משובח היום, יענו כזה דשן לגינות ברמת אביב לא אומר שלא היית בהתחלה סתם חרא (בא` בה` בו` וגם בז`) שמחה לשעמם אנשים ככה יסגרו את המחשב וילכו לקרוא ספר שרון שמקבלת פה את איה בזרועות פתוחות

ה-איה

New member
עשי טובה

תמדדי רגע את המרחק בין שתי זרועותייך הפתוחות לא בא לי להתרסק באכזריות איה

גאם להיות חרא מפואר ותוסס..

כזה שמרווה גינות ולא מרדים אותן.. אל תשימו לב לדברי שימו רק לב לדברי האנטי-טלנובלה אמרתם..הממ..פורום חופשי ופתוח איזה פתוח,איזה חופשי .. אומר שוב - אדיאוס..פלירטוטים אני מקוה שבהעדרי תפרחו סופטי-מכל הלב,בהצלחה. מרק.

דספרדו

New member
שמע קטונתי

אבל זה לא שלב כזה שחייבים לעבור יען לשחק בחרא!! אז יאללה תן כתף ובוא נבנה ארמונות.. ואולי אהממ.. יגיע השלב הבא.. {שנשמע הרבה יותר מבטיח.. או לא}

שרון-ב-

New member
מקשיבה לכולם מרקי קקטוס

(אויש, כמה שאתה אוהב לקרוא את השם שלך למעלה הה ;-)) יותר נכון קוראת את כולם, כולם כולם כולם האנטי, יכולה להמשיך להיות אנטי, מי שמשתעמם יכול להרדם ואנחנו נקליד לקצב הנחירות שלו מדינה וירטואלית חופשית מי שפה רוצה להיות פה מבלי לדפוק חשבון. אתה לא חייב חמוד מסמך החוב היחידי שחתמת עליו היה ברבנות ובהזדמנות זאת אקבל את דספרדו בעיניים פקוחות (את הזרועות הפתוחות שמרתי לאיה - פתוחות בגודל המתאים איה) ערב טוב שרון

דספרדו

New member
מפתאום עיניים????

נתחיל מזה שאהממ... לא הקקטוס לבדו אוהב להיות למעלה ועיניים?? ידיים הבנתי תפוסות אבל תני איבר זוגי אחר עדיף שמתחרז.. לא שיניים אה? {טוב גם לא מתחרז וגם כואב} חוץ מזה קבלתי שליחות.. לחפש מתכון בצק לפיצה!! יש המלצות? קצה חוט משהו?

שרון-ב-

New member
יפה יפה אך לא אופה

לכן מתכון לבצק פיצה לא תקבל ממני אבל המלצה לקנות בצק מוכן של פילסברי או בכלל פיצה מוכנה יש נהדרות היום בשוק, 2 במחיר של 1 רוצה זוג איברים אחר בגופי ??? מממ...תן לי רגע לחשוב עם האיבר שהוא לא ממש זוגי אצלי... רגע.... שניה... יש לי זוג ריאות טובות, נקיות, מתאים לך ?

למעלה