בוקר
ניפלא!

שנה טובה

אז תותים ושמפניה כבר מוכנים - והברכה... פתח פעם את הדלת, הבט החוצה וראה כמה דברים יש שם. החלום של היום יהיה למציאות של מחר, אך אנחנו שכחנו כיצד חולמים... ר.ד. ליינג כתב : מחשבתנו צרה בהרבה מידיעתנו. ידיעתנו פחותה בהרבה מאהבתנו. אהבתנו פחותה בהרבה ממה שישנו בנמצא: ובדיוק במידה זו אנחנו פחותים בהרבה ממה שאנחנו-עצמנו יכולים להיות" שכל החלומות יהפכו למציאות שלכם פרפרית סגולה

איימי...

New member
בוקר ../images/Emo79.gif../images/Emo24.gif../images/Emo79.gifניפלא!

איפה אתם חברים? איפה שימחת החיים של החוטאים? היום זה יום מיוחד.......... איך שתרגישו היום ילווה אותכם לכל אורך השנה הבאה(אני חושבת..לא?
) אז לייבש מהר את הדמעות לנקות הייטב את הטחול את המעיים והקרביים צחצחו טוב עם מברשת השיניים את הלב עיטפו במגבת אחת או שתיים פישקו השפתיים חישפו שיניים ועם ים חיוכים ונישקוקים את היום שלנו נתחיל בוקר מקסים ושנת אהבה לכולם.
איימי

בוקר מדבים ושנה מתוקה

איימי
sweet שנה טובה המון כיף והנאה בהכל ובמה שאוהבים הכי הרבה לעשות.... ולכל חברי הפורום אומנם חדש אני בינכם ובכל זאת שנה טובה ופוריה לכולכם ושימשיך להיות פורום פורה ומאוד מעניין

דיאבלו

New member
בוקר בוקר

קמתי על הבוקר תשוש כולי וישר התחלתי לחשוב על השנה האחרונה שעברתי. מה עשיתי ובעיקר מה לא עשיתי. החלטתי שכל מה שעשיתי היה חשוב לי וכל מה שלא עשיתי , כנראה לא חשוב. התמונה הבאה משקפת בדיוק את מצב הרוח שלי אני חוגג ולא איכפת לי מכלום בוקר טוב

sundue

New member
חומר טוב למחשבה.....

בקר טוב לכולם!!! ש נ ה ט ו ב ה **************** מקווה שהשנה תהייה הרבה יותר מוצלחת לכולנו כמו בתמונה: שנה לבנה עם ריחות משכרים וממסטלים.. שנה פוריה עם הרבה הרבה דולרים בכיסים.. ממני ...שהפסיקה לגלגל מאז שגילתה את היין... מרימה כוסית לשנה הבאה ומאחלת לכולם...בריאות,אושר ושימחה עם המון אהבה... ...................לחיים
.......ולא לשכוח נשיקות רטובות אחרי חצות........את שלי אני שולחת מעכשיו

sundue

New member
ושוב איתכם......2002....אוטוטוטו

תבור... לעולם לא נישכח את שנת - 2002 עם כאלה זוג שדיים.. מקווה שלאפסים שם אין כל משמעות מלבד 00 . (למרות שגם לשני אלה משמעות לא הכי....)
ערב טוב אנשים..........חוזרים לשיגרה בינתיים השיגרה החדשה של שנת.......2002 מזמינה את כולם לשתות איתי לחיים........
מי יתן ושנה זו תהיה טובה יותר.....א מ ן !

למעלה