בוקר
טוב!!

גליתrt

New member
בוקר../images/Emo42.gifטוב!!

אחח, איזה ערב עבר עלינו אתמול... זוכרות את 'ערב האוגדה' ששאלתי עליו...? אז אחרי שה'חצי' אסף את הצ'וצ' ו'שלף' אותי מהעבודה, התחלנו לנסוע לכיוון המרכז ואני שכ"כ אוהבת נסיעות עם ה'חצי', כי רק אז אפשר לדבר כמו שצריך (בבית הוא ישן), לא הצלחתי 'להשחיל' מילה - כל הזמן טלפונים, טלפון רודף טלפון ו1000 שיחות ממתינות. ועם כל הצרות, אחרי ש'התברברנו' בר"ג בחפשינו את 'בית הצנחן', נתקע האוטו (רכב צבאי - גרררררר....). כשהצלחנו בסופו של דבר להתניע, היה כבר מאוחר... אז הלכנו לשבת במסעדה. מיותר לציין שהנייד לא עזב את האוזן של ה'חצי' ולו לרגע (על התפריט הוא הצביע כדי להסביר מהו רוצה...) את המנות שלו הוא אכל כשהן קרות... ואני הייתי פשוט (שוב) לבד. המלצרית הסתכלה עליי ברחמים (שונאת את-זה..) ואני חייכתי בתשובה - מכירות ת'חיוך הזה?? הזמנתי חשבון, שילמתי, הקמתי את ה'חצי' וחזרנו הביתה. בבית, שעה עד שהוא נכנס למיטה (רצה לסיים את כל העניינים-הטלפונים). וכשהוא כבר הגיע (....
) 'התפלקו' עוד שניים-שלוש טלפונים - כמה רומנטי.. עוד שיחה היתה ב-04:00 בבוקר ועוד אחת ב-05:00 כשהוא כבר קם לצאת... מעניין עוד כמה שיחות היו לו בדרך?....
כל שיחה הסתיימה ב: "תנוח בבית, אל תיתן לאנשים להפריע לך.."- אבל כולם יודעים שאין מה לעשות, בשל התפקיד חייבים להיות זמינים.
האוזניים שלי ממש 'ניצלו' - Y, איך אפשר לסבול את-זה?
מקווה שהיום יהיה לו יותר רגוע- מפחדת להתקשר כדי לא 'להעמיס' עליו עוד שיחת טלפון.... סליחה על הבלאגן, הייתי חייבת לשתף. יום נפלא לכווווולם! ג
ית

Sphinga

New member
בוקר טוב

אמנם היום התחיל מזמן, אבל רציתי לספר שיום שני עשינו יום חופש, הלכנו לים (שנינו בלימודים כרגע) ישנו צהריים והלכנו לבית קפה בערב (קפה נואר באחד העם - מומלץ מומלץ מומלץ) היה ממש ממש כיף. ועכשיו מתחיל הלחץ של המבחנים, ולבעלי מבחנים וסמסטר קיץ ביחד, לא נורא העיקר שהוא בבית (חורש למבחן עכשיו)

Sphinga

New member
ה -../images/Emo107.gif שלי חזרה מתספורת

תראו איזה ממי נראית כמו גוש שחור חולה עליה

candybox

New member
יא. מזל שיש לה אור בעיניים

אחרת היינו מפספסים אותה לחלוטין

candybox

New member
יום חופש ועוד משותף,

ובכלל... העובדה שלא הפכתם אותו ליום "עבודה" בבית... נהדר!

candybox

New member
לא סולחת!

בהחלט מזדהה
טוב ששתפת, אני יודעת שלי זה תמיד עוזר, אפילו אם רק קצת. מקווה שהיום טוב יותר ושקט יותר... - אופטימי מצדי, הא?

שיריק2

New member
כל כך כל כך מוכר

הבעל שלי נכנס הביתה (עד שהוא מגיע כבר) כל השכונמה יודעת כי שומעים את הצעקות שלו בסלולרי לאורך כל השביל, במדרגות , ובפתח הדלת הוא אוחז שני ילדים שנתלים עליו והאוזן ממשיכה להחזיק את הסלולרי על הכתף השנייה. זה מטריף אותי..... כמה ביקשתי שיסיים את השיחה לפני שהוא נכנס כדי לתת תשומת לב מלאה לילדים- אני כבר התרגלתי לצערי....לדבר לקיר.... נכון שכשמבקשים מהם לפעמים משהוט אפילו אם זה דבר ממש קטן- הם שוכחים אבל את הסלולרי? לעולם לא....

little s

New member
היה לנו יום חופש אחד...

בשבוע שעבר האיש שכח את הסלולרי אצל מישהו שהיה אצלו בפגישה, והיה יום וחצי שלמים בלעדיו!!! חבל שזה היה דווקא על יום הזכרון ויום העצמאות, שממילא לא התקשרו אליו, אז לא ממש נהנתי מזה...

מוכר מאוד אך לא חביב.....

כמה זה מוכר לי..... גם כשהוא כבר בבית כל צה"ל הולך איתנו לישון ... חיזקי ואימצי.... סיגל

למעלה