בוקר
טוב וסופ"ש מקסים לכולן!

גליתrt

New member
בוקר../images/Emo42.gifטוב וסופ"ש מקסים לכולן!

הייייי, חזרתי! אז לפני ה'מגילות' שלי; ראיתי שהחמצתי המווווון- הצעת נישואין, קבלה לעבודה (עם שעות חלומיות...), יולדת שחזרה... ועוד... ועוד... - אז
לכולן!! ושיהיה בשעה טובה ויעבור הכל בנחת ובקלות!! ואני נטשתי אתכם מעט כי ירדתי לאילת...
יום א' - יצאנו כשעדיין גשום באיזורנו, ככל שהדרמנו התבהרו השמיים וכבר לא היה קר.... - בדרך עצרנו כמה וכמה פעמים לצלם ולהצטלם ע"י שיטפונות שזרמו על הכביש - היה מד-הים!!!
עצרנו ב-'פארק תמנע' - עשינו שם טיולים קצרים: עמודי שלמה, הפטרייה וטיפוס על מדרגות שחצובות בסלע לכיוון מקדש האלה ח'תחור... צפינו בחזיון האור-קולי במקום (מקסים!) וקינחנו בהכנת בקבוקים מחול צבעוני והצ'וצ' הטביע מטבע - היה נהדר, שווה כל רגע... לילדים זה משהו-משהו (ויש הנחות לאנשי ביטחון - להציג תעודה...)
הגענו אחה"צ למלון - חוות דעת: מלון 'דן-אילת' -
את החדר שידרגו לנו ל-'דה-לוקס' (זה נראה לי עניין סטנדרטי כשהתפוסה לא מלאה..) החדרים מעוצבים נהדר: מיטה זוגית - שני מזרנים נפרדים (כך שלא מרגישים את ההתגלגלויות בצד השני...
) ישנה מחיצה מעוצבת מבמבוק שמעברה השני יש פינת ישיבה הכוללת ספה (שבמקרה שלנו נפתחה למיטה לצ'וצ') ושולחן זכוכית (בפינת החדר ישנו עוד שולחן זכוכית ולידו 2 כיסאות...) המקלחת: חלל גדול המחולק ל-אמבטיה, שירותים עם דלת זכוכית מפרידה, וכן, 'דוש'* עם דלת זכוכית מפרידה. יש בחדר פינת קפה/תה. החדרים פונים אל הים - יש מרפסת.... *'דוש' - כשנכנסנו לחדר הצ'וצ' קלט את ה'דוש' ומאחר והוא מעולם לא ראה אחד כזה, הוא שאל: "אמא, מה זה?" - עניתי לו שזה 'טוש' (כך קראנו לזה שהיינו קטנים...) - בערב כשהוא התארגן להתקלח הוא אמר לי: "אמא, אני מתקלח ב-'לורד'!" -
האוכל והשירות מצויינים!! באמת כמו שכתבתן.... אומנם הרמת השירות ב'הרודס' דומה, אך ב'הרודס' קצת יותר 'פלצני'.... טיפ - הבאנו איתנו משחק קלפים (טאקי) לחד"א, כך כשהצ'וצ' סיים לאכול הוא לא ניג'ס ולא התרוצץ, אלא שיחק עד שסיימנו...
בריכה: יש בריכה חצי אולימפית לשחייה בנוסף לבריכת השחייה המעוצבת (כמו שיש בכל בית-מלון..), יש קטע בבריכה המעוצבת שהוא בנוי בסיבוב אליו מפנים זרם מים שגורם לך פשוט לצוף במעגלים - הצ'וצ' התרגש..., ישנה גם מגלשת-מים וכן ג'קוזי-חיצוני (מעל גיל 16) - המגבות ענקיות ונעימות!!
דברים שיש אך לא הצטרכנו אליהם: מועדון 'דנילנד' לילדים - יש ערוץ ב-
המקרין כל הזמן ממצלמה המותקנת במועדון.... - כך שניתן לראות מה ילדכם עושה?... מועדון לנוער: עמדות אינטרנט, משחקי מחשב סרטים וכו'... צוות בידור - עם הופעות מקוריות. ספא ופינוק. - אין לי מושג איך המלון מתפקד בעונת השיא עם הלחץ הגדול, אך בעונה זו היה לנו רגוע נוח ו'מתוקתק'! יום ב' - יצאנו למסע קניות כמובן בנק'.... וגם קצת ב'אשראי'.... חזרתי עם שני זוגות מגפיים, חזיות, גרביים וחולצות טריקו יפות(מ-'סקאל') וכמובן גם כמה דברים לצ'וצ' ול'חצי'....
בערב יצאנו ל'איימקס' לצפות בסרט תלת מימד על דינוזאורים (לפי בחירת הצ'וצ') - משעמם! והצ'וצ' ש'מת מפחד' כל הסרט היה בבית השחי של ה'חצי'....
(כרטיסים דרך ה-'חברומט'...
) יום ג' - הלכנו למצפה התת-ימי. הכרטיסים דרך ה-'חברומט' כוללים גם כניסה ל-'אושינריום' - מקסים! גם שם הצ'וצ' בילה מחצית מההקרנה בבית השחי של הצ'וצ' (מה הוא מוצא שם
...) אה, בכרטיסים ישנה אפשרות לצלול ב-'צוללת הצהובה' או ארוחה במסעדה - 1+1 (אז כמובן שלקחנו את הכל, כי היו לנו 3 כרטיסים..)
אחה"צ בילינו בבריכה ובערב הצ'וצ' וה'חצי' הלכו לטייל בטיילת וקנו מזכרות קטנות... יום ד' - בילינו בבריכה + עוד קצת קניות.... ו'הצפנו' הביתה!! אוייש, כמה שהתגעגעתי ל-
ה ול-
וכמובן אליכן..... היה כייף ובילינו נהדר!! ונראה לי שקצת צברתי כוחות מחודשים... (אני כבר מתכננת ת'חופשה הבאה...) מקווה שמה שרשמתי יעזור לבאות אחריי לדעת מה? מי? מו?... שבת שלום, ג
ית

אמאבולי

New member
כממממה חוויות!!!!

עושה לי כ-ז-ה חשק לחופש עכשיו!!! כיף שנהנתם! מגיעה לכם קצת מנוחה. מקווה שתשארי עם מצברים מלאים ומספיק מרץ עד הפעם הבאה! תודה על ההמלצה המפורטת. (מי טיפל בכלבה ובתוכי? ובכלל- את עוד חייבת לנו הסבר ישן - מה זה תוכי מתעטש
)

גליתrt

New member
חחחחחחחחה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גיסתי נשארה מאחור לטפל ב- 'מיקֶקֶת' שלנו.... - (
- מיקי +
ה- אקי, שם חיבה אקֶקֶת = מיקֶקֶת!) אגב, ה
ה עד היום בטראומה מה'עזיבה' שלנו.... ו-
מתעטש נשמע כמו אדם שמתעטש, רק קטן ומתוק יותר.... -

נשמע נהדר!! ../images/Emo45.gif

וואו, נשמע שעשיתם חיים! לי זה עזר מאוד, כי אנחנו חושבים אולי ללכת לשם בנופש הבא, (בעוד כמה חודשים אמנם, אבל כבר מתחילים לחשוב על זה). תודה! שתהיה חזרה קלה לשגרה.

candy can do it

New member
וואו!

כמה חוויות! נשמע שממש ממש היה שווה! מ-פ-ת-ה ביותר! אבל הכי אהבתי את ה... לורד כמובן!!! גדול הילד שלכם!

גליתrt

New member
זה באמת היה גולת החופשה.....

את יכולה לחתוך את הקטע על מלון-דן ולשים בחוות דעת שלנו על מקומות
היה גם עוד שירשור כזה בעבר....- כדאי גם אותו לעדכן. ובכלל, מה שלומך

טלוש45

New member
נשמע מפתה...../images/Emo45.gif

איזה כיף שנהנתם כ"כ אין כמו חופשה טובה ומרעננת. גם אנחנו מתלבטים אם לנפוש השנה בדן אילת (לפני שנתיים היינו ברויאל ביצ' והיה חבל"ז), עוד לא החלטנו אם אנחנו רוצים את אילת או הצפון. אם נסע לצפון נהיה בצפת רימונים.
בעניין הלורד, הצחקת אותי מאד... והזכרת לי שקניתי לגדול ג'קט ג'ינס שהוא מאד מתלהב ממנו, אתמול סיפרו להם בגן את הסיפור "שישה בשקיק אחד" לכבוד טו בשבט הגננת שלו סיפרה לי שהוא הצביע על הג'קט שלו ואמר: הנה שקד שקדוני....

למעלה