בוקר של ערב חג

חג שמח לכולם ../images/Emo39.gif ../images/Emo42.gif../images/Emo155.gif

חג שמח לכל ההורים והחיילים - אלו שבבית ואלו שסוגרים. אצלינו כל הילדים בבית
לא כותבת הרבה, אבל קוראת תמיד.

חג שמח+מילות פרידה

ראשית אאחל לכן אימהות יקרות חג פסח שמח
לכל הנמצאים בחופשת החג תהנו לכם ומי שבדרכו סעו בזהירות ובבטחה ועכשיו לדבר שאני לא אוהבת אבל זה נתבקש היה לי מאוד נעים להיות בבית החם כאן אבל האמת שמאוד קשה לי גילוי נאות מאז שבני החל את תהליך החיול נעשה לי קשה שם
ובמיוחד ביום שהתחייל התמודדתי לבדי עם אותו יום לצערי מלב אחי שנסע עימי אף אחד לא שאל מה אני מרגישה אז ניסיתי לטשטש את הכאב הזה שעדיין ישנו שם ואז באתי לכאן אבל הכאב רק גבר ובאמת היה לי מאוד כייף להיות כאן וזה לא קשור כלל לזה שהבאתי תמיד את תמונת
שלי כאן מאחלת שהפורום ימשיך לצמוח ואתן אימהות יקרות תהנו מכל רגע עם יקירכן

פולי44

New member
הי מלכת הלבבות

אני ממש מקווה שתשני את החלטתך, אנחנו ממש רוצים שתשארי פה ואני מקווה מאוד שתחושותייך הקשות יעברו. הפורום הזה מטרתו לתמוך ולעזור וגם אם לפעמים נשמעים דברי ביקורת, אין בהם שום כוונה לפגוע, אלא להפך, בד"כ כוונתם לעזור וללמד. הכתף התומכת מוצעת פה תמיד ואת מוזמנת להישאר איתנו בכל זמן וצורך. מקווה מאוד מאוד שתשני את דעתך ואם את צריכה ממני משהו אנא שלחי לי במסר חג שמח

colibri

New member
מלכת לבבות יקרה

עצוב לשמוע שאת מרגישה בודדה בהתמודדות שלך עם הקושי, אם את אומרת שהיה לך כאן כיף - אני גם מקווה שעוד תשני את דעתך ותחליטי להישאר. כולנו אנשים שונים, רובנו לא מכירים זה את זה בכלל ולא נפגשו מעולם, אך יש לנו דבר גדול מאוד במשותף, והמאחד רב על המפריד. והמקום הזה מעניק כוחות ואנרגיות. אשמח מאוד אם תמשיכי לבוא לכאן ותישארי איתנו מאחלת לך חג שמח והרבה שמחה בלב

סמדר בנ

New member
מלכת הללבות

צר לי על הכאב אותו את נושאת. לא ברור לי איך עזיבתך כאן תקל אל הכאב הזה. אנא המשיכי לשבת איתנו כאן. זכרי שהצבא הוא פרק זמן שבא וחולף. כל יום שעובר הוא יום פחות ביתרת השרות שלו.

אםפי7

New member
מועדים לשמחה לך מלכת הלבבות

צר לי לשמוע שאת מתכוונת לעזוב את הפורום, כפי שסמדר כבר ציינה לא ברור אייך העזיבה תקל עליך את הקושי בהתמודדות עם השרות הצבאי של בנך. מאחלת לך הרבה כוחות להמשך הדרך, וכאן פתוח 24 שעות ואת מוזמנת תמיד.

שבלולי1

New member
חג שמח לכולם

סעו בשלום וחיזרו הביתה בשלום לכל חיילנו באשר הם שימרו על עצמכם וחג שמח

חג שמח../images/Emo39.gif../images/Emo24.gif ושנזכה רק ללבלוב וחרות!

מקווה שאתם לא תקועים בפקקים. אנחנו כנראה נשאיר 2 כיסאות וכוסות יין פנויים. אחד לחייל שנשאר ואחד לגלעד שליט. נגוז גם החלום לבקר בשבת מכיוון שנמצא בשטח לשמור על מפלצות הפלדה,נפל טוב למפקד עם העונש כדי שאף אחד לא יצטרך להתנדב.

חג שמח לכולם ../images/Emo39.gif

אצלנו הכל מוכן, ניכנסת כעת למנוחה קלה, החייל עם חברים, הטייל עם חברים, ומאחלת לכולם חג שמח ומאושר ! והלוואי שגלעד שליט ישוב במהרה למשפחתו

חטא בת

New member
חג שמח לכל האמהות המדהימות../images/Emo24.gif

וכמובן לכל החיילים שיחזרו כולם בשלום הביתה!

זה עתה שבנו מאוהל המחאה של אביבה ונועם שליט

שליד בית ראש הממשלה. כמה עצב וייאוש במקום קטן אחד. כמה חוסר אונים. נשגב מבינתי איך ההורים האצילים של גלעד מסוגלים להיות כל כך מאופקים ולהביע את מחאתם בצורה כה שקטה ולהתמיד בכל לאורך כל כך הרבה זמן. נדמה שאני כבר הייתי צורחת עד שגרוני היה ניחר , עד שראש הממשלה היה מחליט לעשות מעשה. 5 שנים !!! בלתי נתפס... הלוואי שישוב כבר...

שויו

New member
אדמונית, כל הכבוד לכם !

עשיתם מעשה נאצל .. אני ישבתי לשולחן הסדר עם דמעות בעיניים וחשבתי על בננו החייל.. ולהבדיל אלף אלפי הבדלות - על גלעד ומשפחתו.... בלתי נתפס איך אפשר לסבול מצב כזה..

למעלה