בוקר נפלא וקסום לכולם

בוקר אור פולגרה..היום שלי התחיל כבר

ב-8:00 הספקתי לנסוע מ-זכרון לטול כרם(לבסיס שם) ובחזרה. ועכשיו אני הולך לנוח קצת לפני שאני שוב אצתרך לנסוע לאותו אזןר -לעבודה החדשה שלי!
היום בהחלט יום טוב!אני מתחיל לעבוד!!!!!

polegra

New member
מזל טוב!!!../images/Emo140.gif

צועקת קולולולו וזורקת קונפטי לאוויר איזה כיף להתחיל לעבוד!!!! יומי דווקא התחיל ב6 וחצי...מקלחת ...מים ושעתיים נסיעה לעבודה :) אבל שטויות....ישל יפה עוד 12 שעות היום....נקווה לטוב :) המון בהצלחה בעבודה וכן ירבו בשורות כאלה!!! טלי

בוקר טוב עולם!

אני כמו כולם אני כבר ילד אמיתי כמו כל הילדים כמה טוב לחיות ולהיות ילד שאוהב את העולם והעולם אותו אוהב מכל הלב פינוקיו... מי שלא זוכר... קצת נוסטלגייה... גם אני רוצה ליסוע לחו"ל! אבל אני אוהב לטייל (הדבר הזה שעושים עם רגלים ותיק ולוקח המון המון זמן) אז אני רוצה ליסוע לאוסטרליה או ניו זילנד (אתר הסרטה של שר הטבעות כמובן) אבל זה יהיה בעוד כמה חודשים...

polegra

New member
ושוב לא מציעים לקחת אותי....

מה יהיה??? סתם בצחוק :) האמת אובטרליה נשמע לי כמו מקום מדהים!!!! לו הייתי טסה זה הי או לאוסטרליה או לקנדה... אבל אני בכלל פוחדת לטוס :) אבל כנאמר...יש לנו ארץ נהדרת!!!!!!!!!!!!! :) טלי

איך את בללכת עם משקל?

אם את אוהבת לטייל, עם משקל רציני על הגב (כי אין ברירה...) את מוזמנת בחום. למעשה, אני מחפש שותפים/ות לטיול... אבל זה יקח עוד קצת זמן, וצריך להתחיל עם טיול בארץ (כנראה חוצה ישראל). גם אני פחדתי בהתחלה מטיסות, אבל ברגע שאתה בתוך המטוס, זה כמו ליסוע באוטובוס או משהו כזה... ובקשר להזמנה - 1:0 לך (חי חי חי...)

גאריון ודורניק מבריזים לשעה...

יש VOYAGAR עכשיו בטלוויזיה! תסלחו לי אני רץ לראות (ולאכול ארוחת בוקר, תדלקתי רק קפה עד עכשיו) הגעתי למסקנה שאני מכור (לפורום, לטלוויזיה, ולחתולה שלי)...

ואת?

את מלוריאנית? די. חאלס. אוף. אני מרגיש כזה מציק. אני יכול לדבר על המלוריאן והבלגאריאד שעות. מה את אומרת, ננסה להימנע קצת? אני מכור וקשה לי, אז לא כדאי לנו להיכנס לשם (לעניות דעתי...)

polegra

New member
חחחחחחחחחחח

אני בתקופת דייויד אדינגס כנראה....הטיול לצפון פשוט כל כך הזכיר לי את הנופים שם שלא יכולתי להתאפק...ואתמול התחלתי שוב את הסדרה מחדש.....אז בכלל!!! רק שלא נראה לי שבזמן הקרוב היהי לי זמן ממש לקרוא כמו שצריך...רק סופי שבוע אבל את הזמן הזה אני מנסה להקדיש לחברים ולמשפחה בעיקר..... אבל נראה... לי אין בעיה לדבר על הספרים האלה ועל החתולה שלי שעות...אבל נראה לי שלא זה המקום ושזה ישעמם את כולם..... פשוט נסחפתי כי זו פעם ראשונה שידעו את המקור השם שלי ולא הייתי צריכה להסביר אותו ואת אהבתי לספרים הללו..... אה.....ואתה לא מציק :) טלי

גאריון ודורניק מבריזים לשעה...

יש וויאג'ר (מסע בין כוכבים) עכשיו בטלוויזיה! תסלחו לי אני רץ לראות (ולאכול ארוחת בוקר, תדלקתי רק קפה עד עכשיו) הגעתי למסקנה שאני מכור (לפורום, לטלוויזיה, ולחתולה שלי)...

בטח התכוונת לשביל ישראל

חוצה ישראל מאוד יקר, וגם יש סיכוי טוב שתידרס שם מאיזה רכב שטס בגובה נמוך במהירות מותרת של 110 קמ"ש.... אגב, בלי יותר מדי פוליטיקה, אבל היום פורסם בעיתון על תביעה של העמותה למורשת רבין לקרוא לכביש 6 על שמו, ואני שואל האם זה לא קצת מגמתי לקרוא ע"ש רבין לכביש שחוצה את ישראל (יש כאן איזשהו ניגוד אינטרסים של אותו מרכז, לא???)

polegra

New member
ממממ....

אם כמה שבא לי ...אני לא אכנס לכאן לפוליטיקה... אסל דפנטלי לא רצוי לחצות את חוצה ישראל...אולי רק ברכב ועם כסף מיותר בארנק טלי

למעלה