בוקר יום חמישי טוב לכולם

S r 35

New member
בוקר יום חמישי טוב לכולם ../images/Emo140.gif

כבר לא ממש אכפת לי מהחורף, גם הגשם של הבוקר לא ממש הטריד אותי ואפילו לא הפקקים האיומים בדרך לעבודה... כי.... יום חמישי כאן
מאחלת לכולנו כאן סופ"ש נפלא, רגוע, חמים וכייפי.... ואם בא לכם לסכם את השבוע שהיה... אתם מוזמנים
אצלי - שבוע ראשון של חורף (עובדה, שאתם יודעים, די העציבה אותי). וכרגיל - ריצות, עבודה, טירוף .... שירגע, כך אני מקווה, בשבוע הבא. יום נפלא לכולכם

dafgol

New member
יום חמישי שמייח ../images/Emo6.gif

וואלה עבר עוד שבוע מלא וגדוש בכל טוב ובהרבה
שיהיה סופ"ש מדהים ומחכה לשמוע איך עבר לכם.

לולי72

New member
איזה כיף שהשבוע נגמר,למרות שהיה נחמד

וסוף סוף מחר גם לירון בבית לשם שינוי, אז נעשה קניות ואוכל ביחד.

לדפנה ../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

שמחתי לשמוע אותך ו גם
שלפחות מס' דקות הצלחנו לדבר ב
. (כך הספקתי להתעדכן .....
). איך יצא ה
? לגבי, מקווה ובטוחה שהכל הסתדר אצל גולן. שולחת לך
ענקייייים וחמיייייים מכל ה
לילה טוב
חלומות פז
דנייי

frige

New member
צהריים טובים

למרות שיום חמישי עדיין שונאת את החורף והקור הזה. עדיין מקוררת, הגרון כואב ואני צרודה. עדן ושרה, הראל דווקא אמר שהיתה הצגה נחמדה ושהוא נהנה עם אבא שלו ואחיו הקטנים. כשהם חזרו, הראל אמר לאלי: "אבא, תודה על מה שאתה עושה בשבילנו" ממש ממיס הילד הזה. גם עלינו עבר שבוע מטורף, עם הפנצ'ר, הדו"ח ועוד שאר ירקות. כתבתי מכתב והעתק לאלי ברדה מקווה שיעזור. דיברתי אתמול עם חברה שלי שאמרה לי שאם יש פגם בדו"ח אז הוא מבוטל בכל מקרה והאתי הזו באמת רשמה את מס' הרכב והחסירה סיפרה. מגיע לה. חחחח. אז שיהיה סוף שבוע נפלא לכולם, קצת שמש מדי פעם לא תזיק.
שרית

שריתוש' יקרה ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

.....שמחה לשמוע שהראל נהנה בהצגה, אני גם אוהבת ללכת להצגות מבית הספר - סל תרבות- בימיינו. בטוחה כי יבטלו את הדו"ח !!!!! זה פשוט בושה לפקחית הזו !!! ממש אין לה
לב !!! ולך יקירתי הרבה בריאות
- החלמה מהירה
- פוקדת
לשחרר את כל ה
לצאת לצאת לצאת !!!!!!!! ומוסרת
חםםםםםםם עם
או
- לבחירתך
דנייי

frige

New member
../images/Emo51.gifיקירתי../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

מה שלומכם? איך דניאלה? המון בריאות ואושר.
שרית

עוד סוף שבוע עבר לו

וכרגיל נאחל שיהיה לנו סוף שבוע רגוע ושקט , בלי אירועים חריגים , שלא ירד גשם בימים הקרובים וגם שלא יהיה יותר מדי קר ונקווה להמשיך במלאכה בשבוע הבא לעבר המטרה הגדולה הזה שיהיה לכולם סוף שבוע שקט רגוע וטוב ,תבלו תהנאו ותשמרו על עצמכם

שרה יקרה ../images/Emo24.gif ../images/Emo140.gif ../images/Emo141.gif ../images/Emo39.gif

מה שלומכם? איך אתם מרגישים? מה שלום ה
מתוקים ? מקווה שילדה תיהיה בריאה
כמה שיותר מהר (כולי תקווה ) אמן אמן אמן !!! שמחה
לשמוע שניר חזר לגן ושהוא מאושר
ו שגם חבריו שמחים ומאושרים וכמובן גם אתם.... זה מאדדדדדד שמח אותי !!!! כי היכן שאני עובדת הרסו לנו הרבה צמחים ושיחים וגם עצים, כואב ה
!!! ובנוסף, הוסיפו הרבה קישוטים נוראייייים!!! כואב לראות שהכל נהרס במס' שעות !!! למרות שבקיץ השקיעו ועבדו הרבה זמן !!! אצלי הכל כרגיל ....
ועבודה, השתלמויות, בקיצור עבודה מסביב ל
!!!!!!! היום נחתי,כי זה היום החופשי שליייייי!!! סוף כל סוף. מחר יום שישי עובדים עד 12 !!!יששש ! מוסרת לך
ו
דנייי

S r 35

New member
תודה דניייאלה ../images/Emo140.gif

אנחנו בסדר. תודה. לגבי הבת של החברה שלנו: המצב לא פשוט. עומדת בפניהם דרך ארוכה ולא פשוטה בכלל. ולמען הסיר ספקות.. לא מדובר במחלת הסרטן, חלילה. אבל זו מחלה מאוד לא נעימה, שיכולות להיות לה השלכות חמורות. אני לא רוצה להרחיב יותר מדי כדי לא להיכנס לפרטיות של החברה שלי רק אגיד שגם אני מתפללת שהמצב ישתפר. ליבי עם הילדה הקטנה (רק בת ארבע) ועם המשפחה. דניייאלה, תודה על ההתעניינות. עצוב לי לשמוע על הונדליזם במקום העבודה שלך. אני לא מבינה מה קורה לחברה שלנו. הורסים כל חלקה טובה. מאחלת לך סופש רגוע ונעים.

למעלה