בוקר טוףףףף

בוקר טוףףףף ../images/Emo68.gif

אני רואה שאני עוזבת אותכם לבד אפילו אם זה לקצת אתם משתוללים פה... מזה קרה פה? ממש פורום פעיל בטירוף...סבבה.. עכשיו ככה: שיהיה ברור שיהיה מפוצץ מחר בערב ב"מאדזו" במרינה... אבל מלאן אנשים יפים...מקום מגניב וקלאסי. חוץ מזה, מלכל´ה לא עונה לי מה שלומה... וגם פאצ´י המכורה שנכנסת אפילו מידיד שלה... וחטא ממי...זה שאנחנו מדברים באי.סי.קיו, עדיין לא פותר אותך מטלפון ככה פעם בשבוע... שיהיה לכם בוקר מהמם! גברת
י - שחזרה מריצת בוקר וחוזרת לישון...

pachanga.

New member
בוקר טוב לך חמודה....

אבל לא עדיף לשבת במקום קרוב לדיסקוטק? כי אלנבי 44 גם מלא.. ויש שם יפים ויפות ומי שרוצה נכנס לאלנבי 40.... מה את אומרת??

The seventh sin

New member
בוקר טוףףףףף מתוקה .... ../images/Emo58.gif

פורום יעיל ?? זה דבר חדש שלא שמעתי אף פעם ... אבל נכון .. לגבי ה"מאדזו" ...זה עדיין לא סגור ... ושבלולית מאמי ... למה תמיד אני שומע אותך אומרת... "אני לא זמינה וזהו ...אז תשאירו הודעה ..!" בוקר מהמם גם לך ... החטא השביעי
living in sin in the big city ...

נו טוב... ../images/Emo68.gif

חטא מאמי...מה עם לנקות קצת ת´עיניים...??? רשמתי פורום פעיל...לא יעיל....פעיל...יש?! וחוץ מזה...מה לעשות שאני בנאדם קצת עסוק, ולפעמים (באמת שרק לפעמים!!) הפלאפון שלי סגור...כבר הסברתי למה זה... לדעתי פאצ´י צודקת...אני בכלל לא יודעת אם אני אוכל להגיע (נשארתי נטולת אוטו...), אבל גם אם כן, וגם אם לא, עדיין אני חושבת שאלנבי 44 ו - 40 לסרוגין זה רעיון מעולה!!!! נדבר, ותעשו חיים היום! גברת
י - שהתחילה לכבס ולנקות כבר ממזמן!!!

pachanga

New member
אולי אני יעזור לך בנידון....

תשאירי לי מייל... כי של חסוי...

למעלה