בוקר טוב!

Shani12012

New member
כ"כ רציתי להגיע.

חבל באמת \: אולי תספרו חוויות, מי שהיה שם? נשמח לשמוע :)

JPGR 4 ever

New member
כן גם אני הייתי אמורה להעגיע אבל..

וויתרתי לטובת פירסינג בגבה. לא נישאר לי כסף אחרי החירור.
תספרו חוויות שבשנה הבאה לא ניוותר לטובת קעקוע בצורת הלוגו של הביטלס!!!

מה שהיה!

היה ממש נחמד, אבל מכיוון שלא היו ממש הרבה אנשים (משו כמו 200 ביום הראשון, ובשני נשארו משו כמו 50.....) אבל ההופעות היו מצוינות, שלמה מזרחי מלך (איך שבחיים לא הייתם מנחשים שלג'ימי הנדריקס הישראלי קוראים ככה, הא?), היה את הסיקטיז במופע מחווה לביטלס, היה מחווה לג'ו קוקר, ובלילה ישבתי עם אנשים ממש נחמדים (מחזור וודסטוק 2005!) וניגנו ושרנו והיה נפלא ולא רצינו שיבוא הבוקר. ביום השני היו מחווה לג'ניס (הדרה לוין ארדי המעולה, שנשמעת כמו השילוב הכי טוב שיש- ג'ניס ופיונה אפל) ושליחי בלוז במחווה לפינק פלויד, ועוד להקה בשם סיגל והמולקולות, שכששמעתי את הבלאנס שלהם נשמעו מצוין (דווקא להופעות האלה לא יכולתי להישאר כי הייתי חייבת לנסוע הביתה) אבל מצד שני היו כמה דברים שממש הפריעו לי, כמו למשל שהכניסה לפסטיבל עלתה המון כסף (מחיר מלא 170, קנייה מוקדמת 120) והצוות שישב שם בקופות היה מורכב מאנשים לא כל כך נחמדים, שהיו חשדנים וצעקו על כל מי שהלך לו לאיבוד הצמיד... אני מקווה שבשנה הבאה הם ישתפרו קצת ויפרסמו יותר, כי חבל שמגיעים כל כך קצת אנשים ואין אווירה של וודסטוק, שיורידו את המחיר (למרות שהנקודה היא שוודסטוק אמור להיות בחינם... אהם אהם) ושיהיו יותר נחמדים (אבל זה צריכים להיות תמיד, לא רק שם) אז נראה אתכם בשנה הבאה! יום נפלא קסום ומעניין לכולם! -גאיה-

למעלה