בוקר טוב!!!

Levinzone

New member
בוקר טוב!!!

כפי שאתם רואים- אני במשבר שינה..... מאז שחזרתי ביום רביעי אני לא ישנה כמו שצריך. היום קמתי ב10. מי קם ב10 תגידו לי? ובכלל, נרדמתי אתמול לפני 10 וחצי לדעתי. זה דיי מעצבן, כי רציתי לראות את המרגל מת מצחוק. ואוווף, מחר בי``ס..איזה באסה. טוב, רציתי גם להגיד משהו- יש כאן המון אנשים שטוענים שאנחנו לא מקבלים יפה חדשים. אז לדעתי החדשים יותר כאן יוכלו להעיד שזה ממש לא נכון. מי שנכנס ויש לו משהו להגיד (לדוגמא, הדרומית), אנחנו מתיחסים אליו מאוד יפה והוא מקבל תגובות. לעומדת זאת, אנשים כמו Oren וכמו המון המון כסף (משהו כזה) לא צריכים לקבל תגובות על הודעות כאלה, ולפחות לא תגובות חיוביות (אוהדות?)... לדעתי אנחנו שמים לב יותר לתוכן ההודעה ולא לשם של מי שכתב אותה... אז בבקשה, כל מקרה לגופו ממתי התחלתי לדבר כמו מורה? -יעל-

-Oren

New member
טוב ?היה יכול להיות

עד שקראתי את ההודעה המטופשת שלך. וזה בהחלט נכון שאתם לא יודעים לקבל חדשים (ת`אמת זה לא כל כך אכפת לי כי אני אמשיך לכתוב פה כל שישבת), הבעתי דעתי על ההודעה שלך מיום שבת 10.3.01 ואז קטלת אותה בצורה מגעילה (ומטופשת כמו כל ההודעת שלך). אז שיהיה לך יום ירוק ירוק עולה אורן.

אני יודע מי אתה !

פעם שלא היה לי חיי אינטרנט אז נכנסתי כל הזמן לצט של תפוז (רק לחדרים: טריוויה וMETAL) אתה אורן המאעפן ההוא שכל הזמן רשם ירוק עולה ירוק עולה ! יווווו אני שונא אותך ... לך מפה .. בטח עכשיו ימחקו לי ת`הודעה, אבל אתה צרה, אתה מכה, אני לא אוהב אותך בכלל, אתה אפילו מכוער. אם זה באמת אתה כמובן ...

Levinzone

New member
LOL!!!!

חחחח...אתה מכיר אותו אישית? ואם לא- איך אתה יודע שהוא מכוער? ולדעתי כולנו כבר הבנו שהוא צרה, מכה ואף אחד מאיתנו לא אוהב אותו. סתם אורן באמת שאין לי שומדבר אישי נגדך, אבל אם אתה רוצה שיתיחסו אליך יותר יפה תתחיל להשאיר הודעות יותר הממממ בעלות תוכן? וחוצמזה גלעד לא ימחקו לך את ההודעה כי נעל בפולנד..:) ביי -יעל-

ה``רוח רפאים`` של נעל פה ...

הוא הלך ואמר ל``דקל מנהל הפורומים`` שנקרא פואט .. והוא מאוד מתלהב מהמשפט הזה .. (``דקל מנהל הפורומים``) הוא אמר לו לפקח על הפורום ... ואני לא מכיר את אורן אישית, ואני גם לא רוצה להכיר. הוא כל הזמן הציף את הצאט במשפטים כמו ``ירוק עולה .. כל אוהדי מכבי על הזיין !`` וכל מיני דברים כאלה .. :) בסוף זה לא הוא ..

הדרומית

New member
הילדה צודקת.

אמרתי את מה שהיה לי להגיד וקיבלתי המון תגובות גם פה וגם באי סי קיו, הרבה חדשים אמרו שהפורום הזה ``סגור`` לותיקים... ובאתי לפה בתחושה שאין מי שיענה לי, למרות שבאתי רק בשביל לשחרר הכל, ובכל זאת קיבלתי המוווווןןןן תגובות, ושוב אומר לכם, תודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה... :) שלכם, מיכל

שרוןןן

New member
לא הפסדת

כלום. המרגל מת מצחוק הוא סרט אינפנטילי שממחזר את הסרטים הממוחזרים שמיחזרו את האקדח מת מצחוק 1. אם את רוצה באמת לראות פרודיה מצוינת - קחי את ``סודי ביותר`` - פרודיה שנונה ואינטלגנטית - מה גם שבתור בת בטח תאהבי לראות את ואל קילמר. פרודיה שנונה ביותר ומוצלחת היא ``בראיין כוכב עליון`` של חבורת מונטי-פייתון שלא בוחלים בדבר וצוחקים על הכנסיה וטיפשות הליכת האדם כעדר ועוד דברים - אין לי כוח כי יש לי עוד דברים לעשות אז תסתכלי ותביעי דיעה אם יש לך בכלל. אני

למעלה