בוקר טוב

מיכל ט

New member
בוקר טוב

מה המצב? התכנית להיום (אני מתחילה להתרגל לזה) ללכת לעבודה. בצהריים להגיע לאוניברסיטה ולעשות את כל התרגילים בSPSS שלא הגשתי בכל הסמסטר (שזה בעצם את כולם) טוב גם אני אני אספיק חלק זה בסדר. יום טוב לכולם מיכל

r66

New member
30.1.03בוקר טוב../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo187.gif

בוקר זורח ונפלא לכולם. לא אהיה כאן היום, שימרו לי פינה חמה ב
. בערב הולכת לראות את "העבד", נכון שכיף לי??? ביי. ותלמדו יפה

דרוררר

New member
בוקר טוף../images/Emo22.gif

אצלי ב
כבר מזמן יש לך מקום, רנה- חדר שמאל עליה ימנית (נוף לא מי יודע מה ,בל מקום טוב , תאמיני לי ) טופפפפפפ שיעבור הכל ממול יום טוב הולך לספריה

r66

New member
אוי, איזה חמוד ..

אתה דרור.. וואו..שני חלקי ה
??? תשאיר משהו ל..
להת´.. מחר

kniaper

New member
../images/Emo4.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

אני רואה שסידרתם לי דילמה קשה. שתי הודעות בוקר טוב באותו בוקר. עכשיו אני צריך להחליט איזה הודעה נשארת ראשית ואיזו משתרשרת. נראה לי שאני אתן לחותמת הזמן להחליט
. ההודעה שנכתבה ראשונה תהיה ההודעה הראשית בשירשור. אני מאד מבקש לפני שפותחים הודעת בוקר-טוב חדשה לבדוק אם אין כבר אחת. ------------------------------------ עכשיו נעזוב מנהלה ונעבור לענייני היום: גמני לומד למבחן, צריך לקרוא 30 עמודים ביום (אנגלית) ואני נרדם כל פעם שאני מתחיל. אז אתמול שוב הפנמתי את זה ששעות הקשב הטובות שלי הן דוקא בלילה וקראתי כל הלילה. מהן שעות הקשב שלכם?

spidergirl

New member
בוקר טוב לכולם

תוכנית להיום: שיעור חזרה בשלוש, משם לעבודה עד 11, (מקווה ללמוד 4 שעות בעבודה) ואז אולי לצאת למסיבה, ההיפר אקטיביות שלי כבר עומדת להתפוצץ אם אני לא אשתה לשוכרה וארקוד עד כלות הכוחות שעות הקשב שלי הן גם בלילה

דרוררר

New member
טעות לעולם חוזרת../images/Emo163.gif

אני מניח שאני היתי "העבריין " . ואללה התכוותי לשרשר זה את מאחוריי רנה כמובן!!!!!!!! טוב נו בהיסח הדעת .....יש הפרעה כזאת לא? קשב .....ריכוז ,טוב לא זוכר . לילה טוב וסליחה דרור

דרוררר

New member
ואאאאאא זה תמיד קורה לי

כנראה זה בגלל הרבואנד של הרטלין .רק אחרי ששלחתי את ההודעה . ראיתי שאני בכלל לא "בעסק" .קצת מוזר כי אני את "הבוקר טוב" של מיכל בכלל לא ראתי בבוקר. זה היה ענין טכני או שנהייתי סנילי
יאללה בייי

מיכל ט

New member
דרור, אייך לא ראית אותי אני 183 ס"מ

סתם... זה בסדר אני עדין באוניברסיטה. המרצה שלנו כל כך בסדר הוא הגיע היום במיוחד כדי לענות לנו על שאלות בSPSS ונשאר עד 20:00. הספקתי לעבור כמעט על כל מה שרציתי (איזה יופי !!) וגם הגעתי עם המרצה להסכם שאני אגיש לו את התרגיליםן ביום של המבחן (כי לא הספקתי להגיש לו את זה להיום כמו שסיכמתי איתו קודם) טוב.. אני הולכת הביתה הגיע הזמן לא?

kniaper

New member
../images/Emo6.gifדוקא הפעם אתה לא היית העבריין../images/Emo13.gif

אני יודע עם מי יש לי עסק כאן והרי גם אני כזה סתם ביקשתי לשים לב, לא טרגדיה אם לא.

kniaper

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב לנו, החל מהיום אנו

רשומים ברשימת הפורומים של תפוז.
מי שלא שם
, עד היום הפורום היה בהרצה ולא פורסם ברשימת הפורומים. החל מהיום אנחנו רשומים ואנשים יכולים להגיע אלינו דרך רשימת הפורומים המלאה או זו שמחולקת לקטגוריות. כמו כן אצל מי שלא מסתיר את ההודעות האחרונות שלו בכרטיס, יופיעו גם הודעות לפורום שלנו. אז
לכולם והמשך השתתפות מהנה ומועילה בקהילה.

למעלה