בוקר טוב

טוב לכל מטבע שני צדדים

תשאלי את השאלה מצידה השני האם אני צריכה ורצוי לי להישאר בקשר עם X? לשאלה ששאלת התשובה היא: דאגאז הפצעת השחר פהו הרון הראשון (האלף הרוני) שפירושו...ראשית לדאוג לחומר ואחר לרוח...>הבסיס בעולם הפיסי הוא נושא שם... איסה תקופת המתנה ארוכה...חורף ולא העת לפעול... להבנתי פה כן הוא מעוניין אבל לא עכשיו הזמן שלו בחיים להעמיק קשר זוגי ולכן את מרגישה על אש קטנה מעיין הבטחה שלא מתממשת... בקיצור מלאכית מתוקה שלי...תתחילי לברר מה A רוצה (.....
-את A)

|../images/Emo36.gif../images/Emo60.gif../images/Emo26.gif

הו זה כבר יותר טוב... תביני, מבחינתי את המלאכית המתוקה, שלי, מפורום רונים והוא סתם איזה X טוב: שאלתי האם רצוי לי להישאר בקשר עםX? אנסואז >רון הנאום מלא השראה (הווה/ עבר קרוב)דיבור, תקשורת, קשר מילולי אורוז > מכשול אשר באם תעברי אותו...תהיי אדם עם עוצמות רבות יותר והגמול יהיה כדאי האגאלאז > רון הברד = כשיורד הברד החזק...יש להגיף טריסים ולחכות ..הוא יחלוף... תראי. זה לא גן של שושנים. ולא מצפה אביב או בשורה טובה בפתיחה הנ"ל אך יתכן שאם תמצי את הקיים תתני ביטוי לרגשותייך..ולא תחסמי אותם תחצי מכשול ותהיי במקום טוב יותר ביחס לקשייך האישיים ביצירת קשר (ואין מישהו שזה ..העניין הרגשי, כוונתי..לגמרי חלק אצלו. ישירת קשר זוגי זו סוג של אמנות..) עצת הלאונרדו: תעשי לעצמך רשימה מימין כתבי בעד הקשר משמאל נגד הקשר רשמי בכנות את מחשבותייך ורגשותייך ואז תחליטי לכאן או לשם משהו במסטיקיות של הקשר נראה מופרז ללא קשר לאדם שמולך ואם החיוב יעלה על השלילנה יש לך פה עיניין עם אורוז שיפתח באמצעות צ'קרת הגרון. ואם השלילי יעלה על החיוב תנתקי עצמך תלכי לקראת משהו אחר לפעמים יש יותר מאחד אחד שמחכה לנו כך אני מאמינה יש עוד 'אחדים' וההחלטה פה היא שלך ללא ספק.

היי לאונרדו

קודם כל ברצוני להודות לך על עומק התשובה וההשקעה לפעמים שאני יושבת וחושבת על הקשר שלי ושלו אני לא מאמינה שזה בא לי לחיים אם כל החששות שלי הוא פשוט מכניס אור ותקווה לחיים שלי זה משהו שלא הצלחתי להרגיש עם אף אחד אני ממש מרגישה מחוברת אליו בנפש ועד שמצאתי אדם שעושה לי טוב וממלא אותי כל פעם מחדש חייב להיות בעיות.כמו שאמרת זוגיות זאת אומנות.האמת אני חושבת לשוחח איתו בכנות על מה שאני מרגישה את חושבת שזה כדאי?

ערב טוב..חג שמח..

ובכן, כך אני הייתי מפרשת את המשמעות העמוקה של אנסוז (רון הנאום מלא ההשראה...הרון של צ'קראת הגרון..תקשורת) וכך אני גם מסבירה את העובדה שכמעט בכל השאלות ששאלת על X ועלייך..ועל הקשר איך שהו אנסוז חוזר פעמים רבות תבדקי..בשאלות קודמות את השאלות ואת הפריסות שיצאו..ועל בלנקו לפחות 30% מהן אנסוז הופיע.. מה שמוסרים לך בזה זה לבטא מחשבות ורגש שחסומים (תעשי את הטבלה לפני השיחה בשביל לחזק עצמך אני יודעת שזה נשמע כמו רשימת מכולת אבל לפעמים זה עוזר בקניות אז למה לא... לא תמיד כדאי לסמוך על הספונטניות..) ו..בבקשה..ובחפץ לב,

לאונרדו

אני חייבת לעשות רשימת מכולת כי לפעמים כשמדברים יש דברים ששוכחים להזכיר שיהיה גם לך חג שמח ותודה רבה על העזרה

למעלה