בוקר טוב...

בוקר טוב... ../images/Emo9.gif

כן, כן, אתם בטח תוהים מה אני עושה ערה בשעה כזו... לא שזה עד כדי כך מוקדם, אבל בכל זאת... תשע וחמישה בבוקר יום שבת... זה די מוקדם, לא?
אני התעוררתי בגלל שאנחנו הולכים בעשר לראות כל המשפוחה את הסרט "הארי פוטר"... אני, ת´אמת, לא ממש אהבתי את סדרת הספרים, אבל החלטנו ללכת לנסות את הסרט... מעניין איך הוא יהיה... אז נכנסתי לכאן לפני רק בכדי לאחל לך בוקר מדהים!!!
ושבת שלום!!!
וגם... לשאול אתכם שאלה... אני מרגישה ממש פרה
בזמן האחרון! קנינו משקל דיגיטלי חדש בבית, והוא אומר שאני 55.4 או 56... פעם אחת הוא אפילו אמר לי שאני 57... אבל המשקל הרגיל שהיה לי בבית לפני כן, אומר שאני שוקלת 54-55. גם הוא נודד...
הקטע הוא, שבבגדים, אני לא מרגישה שהשמנתי. ואני עדיין מרגישה (פחות או יותר) די טוב עם איך שאני נראית, עד הרגע שאני עולה על המשקל ו... בום!!! אני מרגישה זוועה עם עצמי! כתבתי את זה לרותרות במייל, והיא כתבה לי בחזרה משהו מאוד נכון: שהמשקל זה בעצם סתם מספר, ושאם הוא גורם לי להרגיש רע - אז אולי לא כדאי להישקל ופשוט ללכת על ההרגשה העצמית. אז היא ממש צודקת, אבל... לא יודעת... אני והמשקל (לצערי, בגלל ההיסטוריה הארוכה שלי הקשורה באוכל) די התיידדנו ואני לא רואה את עצמי לא נשקלת... לא יודעת... ומה אם אני באמת 57?... לא יודעת... זה די מבאס!!! וחודש הבא בר מצווה של אחי ואני רוצה להיראות טוב...
אני חושבת להתחיל דיאטה עד שהמשקל הדיגיטלי יראה שאני לפחות 55! אבל... האם באמת שווה להתאבק עם המשקל? כשבעצם, אם אני אהיה כנה עם עצמי, אני לא נראית יותר מלאה? לא יודעת... אני די בדילמה עם עצמי! והכל בגלל המשקל הדיגיטלי החדש הזה... אררררררר!!! רק חשבתי אולי תוכלו לעזור לי בעניין... בכל מקרה, אני חייבת לזוזה!
אז שיהיה לך אחלה של בוקר ואל תשכחו כמה אני מתה עליכם!
עדי התל-אביבית

טלי..

New member
היי עדי מתוקה..

התגעגתי, אבל הזמן הלחוץ מנע את גישתי למחשב
אני זוכרת שסיפרת שיש לך עבר של הפרעת אכילה, ואת זוכרת עד כמה זה לא נעים. עדי, את נורא חכמה ובוגרת, ואת מכירה את הטריקים האלה של המספר..אל תתני למשקל לבלבל אותך! ההרגשה היא פנימית מה גם שאת לא מרגישה שהשמנת.. את מקסימה עדי יקרה. אל תתני למכשולים להפיל אותך פעמיים. ב
טלי.

טלי, כמה התגעגעתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה כיף שחזרת...
וכן, את צודקת, ההרגשה הפנימית היא הקובעת... ובינתיים - ההרגשה הפנימית שלי היא סבירה (פשוט עכשיו אני בתחילת מחזור, אז אני מרגישה נפוחה כזאת, מכירה את זה?)
. בכל מקרה, אני רק רוצה לומר לך
על תגובתך! את תמיד יודעת מה לומר, את יודעת? זה מדהים...
תודה, מתוקה!!!
מתה עליך
:)
עדי התל-אביבית

shiraz2

New member
עדי מתוקה!!!

בוקר טוב חמודה !! גם אני התעוררתי היום מוקדם !! איזה באסה אני כל כך אוהבת לישון....
בקשר למשקל גם לי זה כל הזמן קורה- המשקל מראה שהעליתי קילו ואז אני ישר מתחילה להרגיש רע עם עצמי אבל מבחינת המראה- הרבה אנשים אומרים לי שרזיתי.... זה מזה מעצבן ואני לצערי אכפת לי גם מהמשקל וגם מאיך שאני נראית!!... אני מציעה לך לא לשים הרבה על המשקל.!! את כתבת בעצמך שאת לא מרגישה שהעלית אז יכול להיות שפיתחת שריר חדש (שזה גם מעלה במשקל) או שגבהת או שהרבה הרבה סיבות אבל לא בטוח שהשמנת..! בכל אופן העיקר שאת מרגישה טוב עם עצמך!!! תהני בסרט ושיהיה לך אחלה שבוע!!! אוהבת תמיד, שירז

היי ילדונת!!! ../images/Emo24.gif

את צודקת... המשקל לא אומר הרבה, ומה שקובע הרבה יותר, היא ההרגשה שלך עם עצמך, לגבי הגוף שלך. הקטע הוא, שאצלי זה פסיכולוגי, את מבינה... אני חושבת שאני נראית בסדר, ואז אני עולה על המשקל ורואה שעליתי קילו ואז - כמה דקות אחרי זה - אני עומדת מול המראה, ונדמה לי פתאום שאני הכי שמנה בעולם!!! טוב, לא להגזים, אבל... את יודעת למה אני מתכוונת!!!
אבל כן, בעיקרון, החלטתי לא לשים הרבה על המשקל. כלומר: כן, אני אשמור עכשיו (אולי אפילו קצת יותר קפדני, כי בחודש האחרון, אני מודה באשמה
- הרשיתי לעצמי ו"הפנקתי" את עצמי לא מעט...), אבל אני לא אתחיל בהרעבה, גם כי אני יודעת שזה לא הפיתרון (אחרי הכל, מטעויות לומדים
), וגם כי אני יודעת שאע"פ שלפעמים אני נתקפת דיכאון של: "אוי, איזו שמנה אני", בתוך-תוכי אני יודעת שאני לא שמנה, ושאני לא מתקרבת לזה אפילו. אז אני פשוט אשמור... wish me luck!
והסרט "הארי פוטר" שהייתי בו בבוקר עם המשפוחה, אגב, היה נהדר!!! קצת יותר מדי ארוך (אני חושבת שהיו יכולים לקצץ משהו כמו חצי שעה), אבל מדהים! פשוט מדהים! ממליצה בחווווום!
באמת!!! ממש שווה!!! לא חשבתי שאני אאהב את זה, אבל באמת שאהבתי ואני ממליצה מכל ה-
. עוד מעט אני יוצאת עם כמה חברות שלי שאני נורא מתגעגעת אליהן (לא ראיתי אותן כל החופש, תקפו אותי געגועים...)
, אז אני אחזור לכאן בערב. ניכנס נראה מה חדש ב
הקטן והצנוע שלנו...
. בינתיים אני צריכה לחרוש קצת על שתי עבודות ענקיות שנתנו לנו בלשון ובמתמטיכסה... בלעעעעעעעעעעע!!! (לא, אני לא מגזימה עם ע´!)
. המורים ה(ביייייפ) האלה נתנו לנו מלאן שיעורים ומלאן עבודות... זה חופש זה?! מגעילים!!! אבל... oh well... נשרוד...
. טוב, אז... שיהיה לכולנו שבת שלום!!!
ותודה לך, שירזוש, על התגובה. אוהבת אותך!!!
זזתי :) עדי התל-אביבית

למעלה