בוקר טוב
יום שלישי

me123

New member
חחח../images/Emo6.gif קראת את מה שכתבת?

לא נורא... קורה
אפילו לי. אנחנו נוסעים לרמת הגולן ואנחנו נפגוש את אביגדור קהלני שעד היום שמעתי עליו רק ממבצע אחד שלו והוא היה תחת הכותרת "אישים" במשחק "גלגל המזל" שאני חליתי על המשחק הזה(משחק מחשב, לא בטלוויזיה)
גם לך יהיה טיול, לא לדאוג
אבל הקדימו לנו את כל הטיולים מאמצע+סוף השנה לעכשיו
והטיול הזה אמור להיות שנה הבאה

dragonit12

New member
חח כן קראתי..

רק עכעשיו שמתי לב לזה.. יש לי טעויות מדיי פעם. כי אני באה לכתוב משהו ואז שולחים לי הודעה או שאני נזכרת במשהו אחר.. ואז אני שוכחת מה רציתי לרשום ואז זה יוצא ככה... אוהוה בהצלחה:) תהנה! לנו לא יהיה.. לא אוהבים אותנו בביה"ס

me123

New member
תודה לכולם על האיחול שלכם../images/Emo13.gif

ושבי, אין לי רשיון...

Inbar789

New member
../images/Emo41.gifמלחמת העולמות להיום../images/Emo41.gif../images/Emo103.gif

מיכה שטרית נגד אדם ואני שואלת - מי זה מיכה שטרית?!

"...וזהההה כל מה שאת עושההה ומהההה את באמת

רוצהההההההההההההה....." חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שבי,אם איזו מנהלת רבת בפורום מיצעדים??? עם קארין???הילה??? ואם בא לך תספר לי למה בכלל עזבת את הפורום??? אם אתה לא רוצה לספר אז לא צריך...באמת..

חח, רבתי עם קארין...

כתבתי שההומור של לירן רדוד (כי הוא ירד על יהודה סעדו!) ואז ה
מחקה לי את ההודעה ואיימה עליי שהיא תחסום אותי! כל הזמן היא מוחקת לי הודעות ומאיימת, נמאס ממנה... אז אמרתי לה שאני מפסיק לערוך את המצעד השבועי והיא אמרה לי "וואו באמת? איזה פחד!" אז התעצבנתי על התשובה והחלטתי לעזוב...אבל אני אחזור עוד כמה זמן לא לדאוג
בינתיים אני מצביע לשרית במסר לאריה

עכשיו הבנתי....זה ממש מעצבן,סתם למחוק לך

הודעות...אההה והיא באמת אמרה לך שתחסום אותך??? רק על זה שאמרת משהו על ההומור של לירן חחח??? עכשיו אני מבין שהסיבה לעזיבה שלך הייתה רצינית.... בכל מיקרה,מקווה שתחזור! משהו בפורום שונה כשאתה לא נמצא שם,באמת... יש הרגשה מוזרה כי כבר התרגלתי לראות אותך שם.... מתי שתרגיש לנכון לחזור.... תחזור.

Inbar789

New member
../images/Emo124.gifוהמנצח../images/Emo124.gif../images/Emo103.gif

60% לעומת 40% אדם השירים: סוד בלדה בין כוכבים אין מוצא ועדיין לא גיליתי מי זה מיכה שטרית

me123

New member
הביתה, הלוך, חזור../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

"עכשיו הולכים הביתה, הלוך חזור".

למעלה