בוקר טוב

ניקולי

New member
בוקר טוב../images/Emo24.gif

שוב יום חמישי.. שוב סוף שבוע..הימים עוברים מהר..לפעמים נראה שלא מספיקים לעשות כלום..ופתאום הופס..אנחנו בני 18,20,30,40,50 ..אתם יודעים שמתי לב למשהו.. פעם כשהייתי קטנה וראיתי את ההורים שלי שאז.. היו בני 38 (ואני הייתי בסביבות ה טיפשעשרה שלי) חשבתי לעצמי..וואוו איז גדולים הם..(יעני איזה זקנים)..והיום כשאני בשנות ה - 30 שלי...אני אומרת לעצמי שהשד לא כ"כ נורא..שאני עוד צעירה...היום גם גיל 50 לא נראה לי זקן מידי..הנחתי לדעת שבכל גיל אם יש בך נפש צעירה..המס´ של הגיל לא חשוב כלל..הנחתי לדעת שככל שניקח דברים בקלות כך גם..ההרגשה תהיה טובה יותר... שמתי לב שאנשים...שעוברים בחיים דברים קשים במיוחד..מרגישים שכל עולמם חרב מרגישים כאלו שהם בני 100 .. סתם דוגמא קלאסית: השבוע היה לחמותי יום הולדת...היא בת 51 (שיהיה לה במזל טוב)..אבל כשאחלתי לה יום הולדת שמח היא אמרה לי "אני בת 51, אבל עם כל מה שעברתי בגוף שלי.. (התקפת לב,ארוע מוחין, צינתורים) אני מרגישה בת 100"..בכדי להעלות לה חיוך על השפתיים מיד אמרתי לה : "איזה 100 איזה נעליים..את יפה, כמו אחת בת 30 על מה את מדברת בכלל??" כמובן שהיא חייכה כי היא יודעת שהיא אישה יפה..אבל היא צחקה על הגיל שאמרתי לה..ועוד הוספתי ואמרתי..שלצערי המצב במדינה מעייף את כולנו, מתיש את כולנו.. שלא צריך להיות חולים, בכדי להרגיש זקנים..פשוט החיים לא קלים במיוחד ..ויש סבל..וכל אחד מרגיש שהוא הזדקן לפחות 10 שנים מעל הגיל שלו..ואז היא אמרה לי את צודקת בחיי..אנשים צעירים חושבים שעברו המון במשך התקופה שהם חיים.. ועוד משהו.. שאני רוצה לדבר עליו..כשאני הייתי בת 14,15,16 אני זוכרת שאז הרגשתי ילדה.. מי בכלל חשב אז על חבר?? ההורים (שלי לפחות) דאגו שהראש שלי יהיה רק בלימודים, אפילו להתאפר התחלתי בגיל מאוחר יותר..והיום..היום בחורה בת 14 בהריון..בחורה בת 15 כבר הספיקה להביא שני ילדים..היום אני רואה בחורות בגילאים האלו שיכולות להיות אמא שלי..בלי עין הרע..מפותחות חבל"ז..אני יכולה ללכת עם ילדה בת 16..ולעומתה אני נראת כמו אחותה הקטנה... חברים וחברות יקרים שלי..בכל גיל יש את היופי שלו..לכל גיל יש את הרצונות שלו...קחו הכל באיזי אל תמהרו לשום מקום..תהנו מכל רגע בחיים..אל תמהרו להיות גדולים מידי..כי אחרי שהתקופה שאתם נמצאים עוברת לה..פתאום אתם מגלים שבעצם לא עשיתם כלום..ואת התקופה הזאת אי אפשר להחזיר.. שיהיה לכולכם בוקר טוב אוהבת מאוד ניקול*

@@

New member
יקירתי.....

כמה שאת צודקת, אנחנו במירוץ כל החיים, במקום להנות מהחיים אנחנו מתעסקים בדברים חסרי תכלית (לא כולם) אבל אני כן, צריך להנות , אני בת 27 ואני חושבת שאלו שנים יפות שאני צריכה לנצל השנים האלה יחלפו ולא יחזרו. ולא יקירתי שיהיה בוקר נפלא והמשך יום נעים. כמה שאת מקסימהההההההההההה אוהבתתתתתתתתתתתתתתתתת ריקי

sidi

New member
בוקר אור

לכולםםםםםםםםםםםםםםם, ניקולי מה נשמע? אין מה לעשות הנוער של היום זה לא מה שהיה פעם. סידייי

GALI02

New member
סידי../images/Emo13.gif

מה המצב איתך??? כבר לא רואים אותך פה. העבודה, אה?!

@@

New member
סידושששששששש מתוקקקקק

היכן אתה? מעבידים אותך קשה? לא נורא אתה תתגבר על זה ! וואלה מה זה התגעגעתי אלייך, מותר לי לא? יש חדש? או שהכל רגיל ומשעמם? יום טוב. אוהבת ריקי

sidi

New member
אני כאן

מה קורה? כן מעבידים אותי קשה
היום דיברתי עם המנהל שלי על הנושא והאמת שלא היתה לו תשובה לתת לי. ולמען האמת לא חיכיתי לתשובה אבל הייתי חייב לדבר איתו כדי שיידע מה קורה במחלקה שלו. שיווקתי קצת את עצמי.
אין לי משהו מעניין לספר לכם, הכל אותו דבר. אבל אני אחשוב על משהו
סידיייייייייי

GALI02

New member
כמה שאת צודקת...

ניקולי, תודה על מה שכתבת. אני מקווה שעדיין לא מאוחר מדי בשבילי. לפעמים יש לי הרגשה שביזבזתי את השנים הכי יפות שלי בלהיות בדיכאון. אבל כמו שאמרת כל החיים עוד לפניי.
גילי

jess ועוד

New member
איזה מצחיקה את

כאילו מה רגל אחת בפנים ????
חיים ארוכים מלאים כל טוב וזהו להנות זו מילת המפתח כיף שיש לך את האהבה הילדים והמשפחה אוהבת ג´סיקה

למעלה