בוקר טוב

ADH2003

New member
בוקר טוב../images/Emo24.gif

מתגעגעת המחשב בביתי שבת....כל נושא התקשורת בחיי כרגע ב"מחשבות"..... קוראת הכל, קשה לי להיות חלק פעיל בשעות העבודה....שמחה לדבר הנפלא הזה שקורה פה. אלישוע
דנה מחכה לך. יום קל וכייפי

../images/Emo42.gifהיי דנה, איזה יופי.

חסרונך מורגש, ויש געגעוע. אבל כנראה שכל דבר בעיתו. נמתין בסבלנות ובכל מה שקשור לעבודה אז
שיהיה לך יום נפלא. אלישוע

ADH2003

New member
איזה כיף לי

הסוכריות שלי בדרך ו....מתחילים במסע

כיף להתחיל דרך עם סוכריות, לא ?

יש תפילה כזו שאפשר לומר לפי שלןקוחים תרופות (בדגש על תרופות שמועילות ולא רק מחרבות) - "יהי רצון שיהיה עסק זה לי לרפואה" או "לברכה" אז יהי רצון שיהיה עסק זה לך לרפואה ולברכה דניאל

ברכה בזמן לקיחת הרמדי

שלום רב, ישנן שתי ברכות מקובלות: הראשונה מתוך תלמוד בבלי מסכת ברכות דף ס/א "יהי רצון מלפניך ה' אלהי שיהא עסק זה לי לרפואה ותרפאני כי אל רופא נאמן אתה" והשניה מתוך לקוטי תפילות חלק שני - תפילה ד "כי אין אנו סומכים על שום רפואה וסבה בדרך הטבע כלל, כי אם עליך לבד אנו נשענים, ולרפואותיך אנו מקוים ומיחלים, כי אתה 'רופא לשבורי לב ומחבש לעצבותם', רפא נא את כל מכותינו בכל הבחינות בגשמיות ורוחניות, כי אל מלך רופא נאמן ורחמן אתה" מי יתן והקב"ה ימלא את כל משאלות ליבך ויתן רפואה שלמה במהרה בימינו. אמן. בכבוד רב, שלומי זילברמן הומאופתיה קלאסית www.homeopathy.co.il

יש עוד תפילה בתהילים ו'

שאני אישית נורא אוהב. א למנצח בנגינות על-השׁמינית מזמור לדוד. ב יהוה אל-באפך תוכיחני ואל-בחמתך תיסרני. ג חנני יהוה כי אמלל אני רפאני יהוה כי נבהלו עצמי. ד ונפשׁי נבהלה מאד ואתה יהוה עד-מתי. ה שׁובה יהוה חלצה נפשׁי הושׁיעני למען חסדך. ו כי אין במות זכרך בשׁאול מי יודה-לך. ז יגעתי באנחתי, אשׂחה בכל-לילה מטתי, בדמעתי ערשׂי אמסה. ח עשׁשׁה מכעס עיני, עתקה בכל-צוררי. ט סורו ממני כל-פעלי און כי שׁמע יהוה קול בכיי. י שׁמע יהוה תחנתי, יהוה תפלתי יקח. יא יבשׁו ויבהלו מאד כל-אויבי ישׁובו יבושׁו רגע.

מצצתי סוכריות בלילה ובבוקר היום

אז למי שלא יודע מה אלו הסוכריות האלה אז הן גרגירים מתוקים (
). אשתף במה אני מרגישה, מרגישה ראש עמוס!!! זהו בינתיים. מקווה לטוב והרבה שיהיה לכולם יום כייפי וקל דנה

למעלה