בוקר טוב

ח י ה א

New member
בוקר טוב../images/Emo183.gif

לא מצליחה לישון עם כל הרעמים-ברקים-סופות , כן אצלנו בדרום . שיהיה יום שקט לשאלתי אמר שרק טיפות יורדות....

2mia

New member
../images/Emo20.gif לכל המתגייסים החדשים- בהצלחה

תלכו בשלום ותחזרו בשלום. עוג גיוס אחד של קרביים ואנחנו כמעט משתחררים - אוגוסט05. החודשים האחרונים לא קלים.

sehel

New member
בוקר טוב ! הבן אמור לבוא היום לרגילה, בהצלחה

למתגייסים החדשים

מאקי

New member
בקר טוב.. אור אין פה ממש בחוץ..

גשם זלעפות על פינת ההר שישארו יבשים החיילים ... ושבת נפלאה לבאים... לנוסעים... ולנשארים מאקי

בוקר טוב לכולם../images/Emo98.gif

ראיתי נסיון של קרן שמש להפציע מבעד לעננים . הגולנצ'יק שלי עדיין לא השמיע קולו ולא יודעת אם מגיע. מקווה מאוד שכן. מה קורה עם יתר החיילים שלנו? מי בא הביתה? שיהיה יום טוב ומוצלח לכולנו. סעו בזהירות!!!!!!

ע ו מ ר 4

New member
בוקר טוב .כבר חמישי../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo215.gif

אתמול לרגע נדמה היה שנסראללה שוב אחזה בו תזזית..... זה התחיל אחר הצהריים כשברק פגע בעמוד מתח גבוה בצומת המוביל...והעמק רעד. והמשיך אל תוך הערב והלילה. על מנת לא להחזיר את השרשור שוב למעלה.... מאקי שמחה לכם
שפגשתם את יוד,ושדברים נראים טוב יותר ממה שהיה יכול להיות. אני עדין "גודלת"....ותודה בעבור כל הברכות כאן מעל גבי המסך...במסרים ובטלפון. מולילה
נו אני פולנייה רגשנית..והברכה שלך...ככה עשתה לי כזה
וגם
ואמא זו אמא בכל גיל שלהם..בכל גיל שלנו. ככה זה. בהצלחה ל
ת המישתחררת.......וכבר כתבו לך.אנחנו כאן.ואת מוזמנת לשתף...נעמת לנו.
בתמונה ...צומת נהלל...המבט לנהלל...השעה 5 אחר הצהריים של יום אתמול. מנומר חזר אתמול. אדום.........??? אני אכין הלילה חמין...שוב...זה היה רעיון מצויין...הבנים אהבו וזה כבר שווה...הכי שווה. יום טוב ורגוע.

ע ו מ ר 4

New member
יכולה מעט "תצומי"

על תמונת הרביעייה מבית השיטה שהיתה אתמול בשער העיתון"ידיעות אחרונות??

במיוחד בשבילך

שקיעה בעמק רביעייה מרגש, רבעייה מתגייסת מרגש שבעתיים. כל הכבוד להם ולהורים.

בוקר אור!! השמש הפציעה לה הבוקר אבל קרררר...

עומר נדבקתי בחיידק החמין שלך אבל אין לי שעועית האם יהיה נורא אם לא תעמוד לילה שלם במים? קולות הבומים שיגיעו לעמק השקט יהיו מהבית,אז אל תרוצי למקלט. רציתי לחלוב את מתילדה אבל הרעמים והברקים כנראה הבריחו גם אותה. כל הכבוד לרביעייה ולאמא ואבא שלהם,מקווה שיש להם ספרית טובה לצבוע את הלבן שיצטבר בשיער,אם לא תמליצי להם על שלנו. יש לי כמה שעות חסד היום החיילת יוצאת יותר מאוחר,כששמעה שיורד פה מבול הודיעה שלא תבוא..נראה אותה גיבורה נשארת שבת מרצונה. החייל מסר לאחותו שכנאה יגיע הלילה או מחר בבוקר. חייבת לציין שהלכתי לסדר את החדר שלו ואורו עיניי,חדר כזה מסודר לא ראיתי בחיי. שיהיה יום טוב וחמים לכולנו.

ע ו מ ר 4

New member
יאללה מולילההההה

פגישה בכל בו............ באה? מיקלט? מה פתאום? אני? אני בדרך לקניית שולחן אוכל גדול......טוב גם כנגד רעידות אדמה...יושבים מתחת...ומחכים. יאללה ניפגשים ליד הצפרדע הירוקה בעוד 5 דקות.

ח י ה א

New member
לא מגיע השבת

היו אמורים לצאת היום אך זה נדחה. עוד לא התרגלנו לכל כך הרבה זמן... המבול הגיע גם אליהם היום בבוקר .........ועכשיו קר,רטוב ורעב.........

דורני

New member
זו שאלה ששאלתי חברה, האם מתי שהוא מתרגלים

לפרקי הזמן הארוכים האלה? היא אמרה שכן, לי, כאמא טריה בעניין נראה כרגע שלא.

ואני אומרת שלא מתרגלים !!!

אני לא מתרגלת המצב רוח שלי תלוי מאוד ביציאות שלו (כל פעם שאני כותבת את זה אני מחייכת וניזכרת כשגם כשהיו תינוקות המצב רוח שלי הושפע מאוד מהיציאות שלהם...) היום אני מחכה מאוד כבר לשבת שנארוז את עצמנו ואת הכול-טוב ונעלה צפונה לביקור ת'כלס נהיה ביחד אולי שעה אבל, זה נותן לי אנרגיות לשבוע שלם.

ח י ה א

New member
גם לי נראה שקשה להתרגל לזה

למרות שאסור לי להתלונן - בגלל הקרבה .... 52 ק"מ לאחר מדידה...ראיתי אותו ביום שישי לדקות ספורות וביום שלישי האחרון לשתי דקות בדיוק!!!!! ןאם רק ירמוז שהוא בבסיס מחר בבוקר - אני טסה ולו רק להסניף שניות ספורות...

למעלה