בוקר טוב

אהובה223

New member
אני מאמינה בתרופות סבתא- הוספתי לרשימה שלי

טימין בכוס תה דוקא טעים
כורכום עם פלפל שחור
נראה,,הסבתות שלנו היו יותר חכמות מהרופאים כדאי להעזר בהם,

אדזה 900

New member
היי ציפי

לא יאומן עד כמה הזמן רץ מהר בגילנו.זוכרת כשנולדו לך הנינים התאומים וגם אחריהם,איך זה שאחרי כל כך הרבה שנים אנחנו לא רבנו?נו באמת יש דברים כאלה ?,זה רק מוכיח שיכולים לשמור חברות לאורך שנים וזה לא מוכרח להיות על ידי מפגשים,חברות טובה נמדדת על ידי התעניינות האחד בשני ובעזרה האחד לשני עד כמה שאפשר,העיקר הוא להיות אסירי תודה על כל יום שחולף ועדיין אפשר לשמוע האחד את השני מבלי להיכנס לפרטים קטנים שממילא כבר לא כל כך חשובים-פשוט להשתמש בזיכרון הקצר שלנו למטרות חיוביות,לזכור רק את הטוב ולהתעלם ממה שלא כל כך חשוב,העיקר הבריאות וזהו.

אהובה223

New member
אדזה קראתי מה שכתבת ועשה לי טוב על הלב

חבורות בפורומים עי הכתב דבר מבורך
אבל תסכימי איתי שיש גם אנשים שיש להם חברים וחברות מחוץ לפורומים
נפגשים אחד בביתו של השני, הולכים יחד לטיולים ובילוים

שני המצבים נפלאים,

מינהר

New member
אדזה, יש לי כמה חברות, שלא רבים.

טוב שהעלית את הנושא.
זה לא חלק מן התרבות שלנו. אם אמרנו שאנו לא יכולים להיפגש במועד מסוים, או לשוחח בטלפון באותה דקה, אז אמרנו אמת. הסברנו שאי אפשר, כי יש לנו בעיה כזו וכזו, והצענו זמן אחר. וזורמים כך שיתאים ל-2 הצדדים. לא מתקטננים.
מי שנעלב ועושה פוזות יש לו בעיה. וספק אם ארצה להיות הלאה חברה שלו, כי זה לא גן ילדים פה. קרה לי לאחרונה עם חברה קרובה, שהתחילה לשחק בלהעלב על כלום, בשל פרשנות תלושה לגמרי מן המציאות. אז ספק אם במצב בריאותי שמגביל אותי- יהיה לי חשק לסבול את הקריזות שלה. שתתחבר עם קריזיונריות כמוה, ואני אמשיך להתחבר עם נשים שקולות. כמו הרופאה סוניה, החברה עופרה מר-ג, חברות הילדות פנינה, נילי ועוד נילי. החברה ציפי משומרי משקל, החברה נירה מהשכונה הסמוכה ועוד כמה שלא רשמתי.
לילה טוב.

אהובה223

New member
בקר טוב,,,מינה כתבתב כל כך נכון,מי שנעלבת מכל שטות

אי אפשר להתחבר איתה,,,,אנשים לא תמיד זמינים אחד לשני, ואין מה להעלב
החברות שלי בחוץ אנחנו אומרות אחת לשניה את האמת ואם לאחת מסיבה כל שהיא לא זמינה ,,אומרים לא נעלבים זה חברות אמיתית

עוד מעט הולכת למועדון- שיערב לכן היום

מינהר

New member
כורכום עם פלפל שחור, אהובה, הוא חלק מן

הבישול הרגיל. טימין עוד לא שמתי בתה. אני אחיה כמה שנגזר עלי ולא לנצח.

למעלה