בוקר טוב ששיים יקרים

yaely2

New member
מנהל
לקום היום בבוקר עם שיר חדש בלב ../images/Emo23.gif

בוקר טוב חברים שלי,
קמתי עם חיוך רחב וזה אומר הכל
יעלי

bimbo.

New member
בוקר טוב ששיים יקרים../images/Emo141.gif

אתמול סיפרתי כאן כמה נהניתי וחזרתי הביתה שמחה ומאושרת.
אבל....התפוז לא אוהב אותי (מילא), והעלים את ההודעה שלי. אז דעו לכם, שהיה כיף, נפלא, ואני מחכה כבר למפגש הבא.

maxima

New member
בוקר טוב..../images/Emo24.gifגם אני כמוך יעלי

עם חיוך רחב ושימחה בלב וכשאני רואה שמש זורחת ושמיים תכולים שימחתי מרקיעה.... יום שבת נהדר לכולם

emmy5

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif

בוקר טוב לכולם ,שמתי לב שרק מילים בודדים עוברים,אז אני אוהבת אותכם

misu007

New member
שבת שלום לכולם מזל טוב חונה../images/Emo65.gif

אני חוזר על דברי היה לנו אתמול כייף איתכם ןמשם המשכנו בכייף בברית שהיינו וכמובן המזג האויר שהיה ממש יום של קייץ הלויי שיהו עוד ימיים שכאלו

yaely2

New member
מנהל
אמי חמודה בוקר טוב "קוס'נם המחשב"

שבת שלום אמי,
אנחנו מוכנים להשתתף בהוצאת תיקון המחשב שלך, רק שיעבוד כמו שצריך. אמי את חסרה לנו
יעלי

ora11

New member
בוקר טוב בוקר אור../images/Emo65.gif

התעוררתי עכשיו כפי שכתבתי אין מי שיעיר אותי . רצתי ישר למחשב קראתי את כל ההודעות. ושוב תודה על בוקר נפלא אתמול לכל אחד ואחת
ו
שבת שלום לכולנו.

yaely2

New member
מנהל
בוקר טוב כולם ../images/Emo43.gif../images/Emo46.gif עלינו../images/Emo31.gifלא

בוקר טוב משהו קרה לתפוז, הוא מסתיר הודעות, הוא מבלבל, הוא סוגר, מה יש לו מאיתנו? הבוקר ראיתי שאני ראשונה ופתחתי שרשור חדש, אנשים השתרשרו אחרי. רק עכשיו בשעה 12 ושלושים גיליתי הודעה ראשונה של בימבו. בימבו! מה הוא עושה לך
מה הוא עושה? שאיך שרק הוא מנסה, נעלמות הודעותיך כמו גלידה? את ממש לו ידידה. ניסיתי עכשיו לתקן את המעוות יעלי

מנורה

New member
היום היום הולדת לחונה../images/Emo65.gif|

|כבר קנינו כבר קנינו מתנה
והיום עוד ברכה קטנה חיוך והנאה ובלב המון שמחה. נצלי כל רגע בחיים הם חיש מהר עוברים. וכמו שהילדים אומרים עד 120 שנה ושתזכי לשנה הבאה.

למעלה