בוקר טוב, שאלה

DGL242

New member
בוקר טוב, שאלה

שמי דורון....אימי סובלת מסוכרת מספר שנים. לפני מספר חודשים היא החלה להתלונן על כאבים מאוד חזקים ברגליים. אימי מטופלת אצל רופא שטוען שנפגע לה עצב ברגל. שאלתי היא האם קיים טיפול שיכול להקל על הכאב בצורה משמעותית? מדובר בסוג של כאב הגורם לחוסר שינה, שינויים במצב-הרוח, פשוט חוסר אונים טוטאלי. הדבר היחיד שמקל על הכאב הוא אמבט חם לרגליים, המלווה בעיסוי ע"י מכשיר מיוחד (מן אמבט קטן שבו טובלים את הרגליים).

רוז22בר

New member
גם אני סבלתי מהבעייה הזו המון זמן,

הייתי אצל נוירולוג שעלה לי הון עתק, לצערי אין תרופות שיכולות להקל על הכאבים האלו, הם נותנים (כמו שפן נסיונות) תרופה שבדרך כלל נועדה לטיפול באפילפסיה, או אם זה לא עוזר, יש תרופה שהיא נגד דיכאון, וגם זה לא עזר. אבל! וזה אבל גדול! רק כשהצלחתי להיות מאוזנת ב100%, הכאבים פסקו. היום אני לא ממש מאוזנת, הכאבים לא חזרו לרגליים, אבל לצערי הם הגיעו לידיים, למרפקים, ואלה כאבי תופת, פשוט צריך להתאזן, אין ברירה.

יש מרפאות המומחיות בכף רגל

סוכרתית, תברר בקופה. אבל כמו שרוז אומרת הדבר החשוב ביותר הוא איזון איזון איזון. חשוב שאמך תהיה מטופלת אצל רופא מומחה סוכרת, תבדוק רמות סוכר באופן סדיר - כך שניתן יהיה להתאים את הדיאטה והטיפול. וכמובן תעשה בדיקות תקופתיות מקיפות שיראו את מצב האיזון שלה ובדיקות שיקבעו אם אין התחלה של סיבוכים.

למעלה