בוקר טוב עולם

prettywoman2

New member
בוקר טוב חברים../images/Emo42.gif

לכל החווגים/ות ימי הולדת נסיעה טובה/וברוכים השבים/שבות
החלמה מהירה לכל החולים/ות בוקר טוב ושבוע טוב

שרונהה

New member
בוקר, יום, שבוע נפלאאאא לכוווולם

ובמיוחד לקורע שזהו יומולדתו
אגב, אתם יודעים שהיום גם "יום הרצל"? חג לאומי לכבוד האיש שחזונו קרם עור וגידים רצינו, ולא היתה זו אגדה. עכשף עלינו להפשיל שרוולים, ולא להניח לאולמרט, לבני, פרץ ושרי הממשלה ולעשות להם התנתקות כואבת מהכסא שהם נדבקים אליו אם נרצה, לא תהיה זו אגדה.

מיקאלה1

New member
בקר טוב ליום חדש שבוע חדש תקופה חדשה

ממשלה חדשה, עוזרת חדשה מגיעה היום
שנהיה חדשים ונתחדש בתובנות באהבות בחגיגות

מיקאלה1

New member
אודרי העוזרת החדשה מהעיר יאסי (יאש)

היא מספרת שהעיר גדולה ויפה ויש בה אוניברסיטאות, אפשר לראות באינטרנט, אסתכל יותר מאוחר. איזה קטע. מהעיר שאמא שלנו נולדה.

מיקאלה1

New member
אולי הכירו אחת את השניה? את שלי אי אפשר

לשאול כבר. מעניין, את שם משפחתה אני יכולה למסור לך. יכולנו לגדול ברומניה מה היה רע?

רק נועה

New member
פונפוניירה../images/Emo13.gif

גם את שלי אפשר לשאול...אבל אין מי שתענה... פינפון נעים

בקר טוב לכולם. ואני בדרכי לקניון בגבעתיים

חונה אולי ניפגש שם לקפה בארומה? ?.אשאיר לך במסר את מספר הפלאפון שלי תתקשרי יום טוב לכם ושבוע נפלא...

B T1

New member
בוקר טוב לכולם...../images/Emo140.gif

עוד פעם הסתבכתי בין הסדינים...

B T1

New member
זה לא פשע....../images/Emo6.gif

אם אתה פנוי ולא שר בממשלת ישראל

redredole

New member
צהריים לכולם

עברית מדוברת - שיחה בין סב ונכדו. נכד : הי, סבא סב : שלום נכד : כיף ? סב : מה ? נכד : מה שלומך ? סב : אה , תודה , ואתה ? נכד : אחלה . סב : מה ? נכד : סבבה . סב : אני שואל מה שלומך . נכד : ! : עניתי . מצוין . סב : לא הבנתי . מה עם הלימודים ? נכד : עשר . סב : מצוין , זה הציון הכי טוב שאפשר לקבל . נכד : זה לא הציון . הלימודים עשר . סב : מתי אתה גומר ? נכד : לא אומרים גומר , סבא . אתה מתכוון - מסיים . סב : מה , העברית שלי לא בסדר ? נכד : גומר זה משהו אחר , כאילו . סב : לא ידעתי .. נכד : אני מסיים בעוד חודשיים . סב : ואז , תתחיל לעבוד ? נכד : לא , אין עבודה במקצוע . סב : אז מה תעשה ? נכד : סתלבט . סב : מה ? נכד : אתבטל . סב : וממה תחיה ? נכד : אללה כרים . סב : מה זה , התאסלמת ? נכד : לא , זה הביטוי . סב : מה עם החברה שלך ? נכד : שאפה . סב : מה ? נכד : פצצה . סב : איזה פצצה , שוב היה פיגוע ? נכד : לא , זה הביטוי , כאילו כזה . היא יפהפייה . סב : מתי תתחתנו ? נכד : מה בוער ? מי מת ? סב : מת מישהו ? אצלנו במשפחה ? נכד : לא , זה הביטוי . סב : איך הדירה שאתה גר בה ? נכד : חבל על הזמן . סב : אתה גר פה רק שתי דקות , כבר חבל לך על הזמן ? נכד : לא , זה הביטוי . סב : ההורים שלך עוזרים קצת ? נכד : נאדה . מניאקים . סב : לא הבנתי . הם עברייני מין ? נכד : לא , זה הביטוי . לא עוזרים למרות שהם כבדים . סב : שמנים ? נכד : לא , מלאים בכסף . סב : אה , טוב . יפה שבאת היום . אין לימודים ? נכד : הברזתי . סב : מה , אתה עובד בשרברבות ? נכד : לא , זאת אומרת כן . סב : זה מה שיצא מכל הלימודים שלך , אינסטלטור ? נכד : סת...ם. הגיע במייל.

למעלה